kuba99

Jaki największy ciężar ciągneliście swoim traktorem?

Polecane posty

carmine2812    2

Wujek u-2812 ciągną przyczepe d-47 na której było 100 worków ziemniaków po 50 kg każdy na pełnym gazie po polnej drodze przyczepa chodziła po całej drodze POZDRAWIAM


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ursusem 1014 ciągłem przyczepe o ładownosćiu 22 tony pszenicy + 7 ton waga przyczepy pustej to razem 29 ton:D


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

kilka lat temu c360 3 przyczepy pszenicy ok 15ton wszystko ważyło, ale tylko podjeżdżanie w kolejce pod elewatorem - 2 i nawet koła nie buksowały. Ale dojechanie na miejsce odbyło się "na raty" najpierw dwie przyczepy, później trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

kilka lat temu bizonkiem wyciągaliśmy zakopaną pełną przyczepę 6t z pszenżytem, nawet kołami nie zamielił, ale myślełem że tył w bizonie urwie


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

mój ojciec na przyczepie 1 osiowej wiózł 9.5t wapna to jak podjeżdżał pod górkę 4011 to przód w górze a na tej samej 1 osiowej ciągnął 6t mułu to c 330 przód w górze powiedźcie czy hl d47 i i osiowa za nią 1 osiowa waży 1.5t warzy a d 47 wiecie ile da rade capek jeśli załaduje sie pełno wysłodków wysłodków myślę ze wejdzie jakieś 7 8t po asfalcie chyba da rade co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

jakieś 10 lat temu razem z sąsiadem ciągnęliśmy jego zetorem 5211 bez przednich obciążników dwie przyczepy mokrych wysłodków pod górę tak że musiałem usiąść na masce bo nam przód podnosiło.przyczepy razem ważyły 4,5 tony plus 17 ton wysłodków razem 21,5 tony,to było przegięcie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja jechałem JD 6830 Premium z przyczepą 5 tonową pełną piachu


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to on wcale tego nie czuł ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ale to wszystko nic ja widzałem u mnie jak koleś zetorem 7245 ciągnął pod wzniesienie ok.15% przyczepę HL.80 pełną tłucznia,

to pod szczytem przez jakieś 100metrów zetor palił gumę we wszystkich kołach ,ale wyszedł.normalnie koleś kamikadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Wczoraj ciągnąłem lawetę (11 bel) sianokiszonki z 2 pokosu - bardzo ciężkie Ursusem 3512 i podczas wjazdu na drogę asfaltową (był stromy podjazd) 3512 zerwał jedną warstwę asfaltu... Ale dał radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Na tegoroczne żniwa szykujemy zestaw 3512 i HL8011 jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie z pełną przyczepą czy ruszy z miejsca jeśli nie da rady zapnie się większy ciągnik ostatnio wyciągaliśmy c360 drzewa bagien to ledwie co wyciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

najciezszy ciezar jaki ciagalismy to chyba c360 dwie przyczepy ziemi jedna to HL'ka 12T a druga yyy nie wiem jakie ma oznaczenie ale mozna ja zobaczyc w mojej galerii byly pelne ziemi i gdy chcielismy ruszyc sama HL'ke to ja sciagnelo z asfaltu na trawe i c360 palila tak gume ze zrobilismy dziure w asfalcie zeby ja wyciagnac przyjechal 1224 dwie c360 914 i jeszcze jakis duzy traktor ale nie pamietam jaki bo to bylo jakies 7-8 lat do tylu ale pozniej dojechalismycalym zestawem do domu:P


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

12 ton żyta mtz -em 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

wczoraj ok 20T rzepaku Belarusem 820 nie wiem ile dokladnie bylo ale ruski na najwyzszym biegu zwalnial troszke i trzeba bylo wbic zołwia


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

wczoraj zem ciagnol 2 przyczepy 4,5 tony zyta ursusem 3512 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Ja targałem zt-303 przyczepe 32 tony pszenicy + 8 ton waży pusta przyczepa przyczepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominator80    0

ja ciągnołem c-330 fure pełną żwiru pod górke na 1 biego i po piasku piłował ale wciągnołem, i furę pełną kamieni z pola prawie na flakach i już prawie zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jony23    0

witam z dwa lata temu z bratem za pomoca C-360 sciagalismy z drogi stara z wysiegnikiem (takim co używaja elektrycy) to szedł na 2 z blokadą bo inaczej by sie zagrzebał ;)


Z E T O R 7 7 4 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kiedys z bratem i kolega mielismy wydrzec korzenia w polu, srednica kolo pnia kolo45cm, podkopali go korzenie poobcinali, zapieli line a persching tylko podskakiwal i nic a potem sie pili i na tym sie zakonczyla akcja, i korzen jest do tej pory w polu. Tak to kiedys brat ciagnol dwie przyczepy 6t. pelne pustakow. ostatnio na zaciag bral fadrome i poszedl. kiedys pare lat temu wyciagal z rowu deba srednica 70cm a dlugi 5m, pociagnol tylko metr, potem bokiem go wciagali na woz i wdarli.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja Fendtem cagolem 2 przyczepy po 10ton i jedna 22tony:) jakies 20km do domu mialem i dal rade a po drodze gory ale nie duze:) a i zt303 tez wyrywalem korzen srednica gdzies tak 50-60cm i tylko sie lina seslizgla i nic ale jak zaczepilsmy dobrze to az trzeszczalo przy korzeniu tak szedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronarek82a    1

A ja swoim pronarkiem na dolnym zaczepie nie dalem rady ciągnąć 12ton żwiru :o. A jak potem górny zalożyliśmy to nawet nie czuł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

W tym roku ciagalem zestawy 2x7ton zasypu i 4,5 tony wagi zestawu i jeszcze jeden zestaw 4 tonowek z nadstawkami na szerokich oponach (nadstawki25cm) to tam wchodzilo jakies 6 ton na przyczepe + waga przyczepy to moj Zetot 7211 na krzyzowkach przy ruszaniu z 2 to deba dawal na 50cm ale szedl i nawet na 5 po prostej na rownym dawal na maksa... a rekord to 4 przyczepy 6 tonowe w tym wszystkie z zakadkami 20cm a trzy na czuba naladowane wyslotkami jakies 10 km bo sie nie oplacalo i czasu nie bylo obrucic jeszcze raz to na 4 szedl bo na 5 nie dal rady ale dojechali my a po d*pie dostal jak cholera a znajomy za mna mtz 82 z takim samym zestawem tylko wszystko pelne do czubka szedl jak rakieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonyhalik3    0

dwa lata temu 360 ciagnełem przyczepe samochodowa z ziemniakami 16 ton pyrek ,po kilkudniowych deszczach. po polnej drodze. sasiad zakładał sie z moim tata ze nawet nie rusze a jednak dała rade , trasa około 2 km, mysle ze jak by jeszcze ze dwa km to by było po ursusie


Rodacy, pamiętajcie że ten kto wódki nie pije
jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa bezideowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj