Zaloguj się, aby obserwować  
3060mm

MF 3060-Czy ma świece żarowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
3060mm    0

Proszę o informację o świecach żarowych. Jak się je uruchamia, jeżeli są wgl tym traktorku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak te ciągniki mają świece żarowe nie wiem jak jest dokładnie w serii 30XX ale pewnie tak samo jak w 61XX.Przekręcasz kluczyk do momentu aż przygasną kontrolki albo przekręcasz kluczyk do końca bez wciśniętego sprzęgła i również się grzeją.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasnica    0

Coś mi sie nie wydaje by MF z serii 30xx miały świece żarowe. Ja mam 3070 i nic takiego nie mam. Pali bez problemu nawet w największe mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22
Coś mi sie nie wydaje by MF z serii 30xx miały świece żarowe. Ja mam 3070 i nic takiego nie mam. Pali bez problemu nawet w największe mrozy

masz zaapewne jedną świece płomieniową na poczatku kolektora dolotowego jak chyba wszystkie MF serii 30xx, jeżeli chodzi o jej uruchomienie to massey6140 już się w tej kwestii dość dobrze wypowiedział takze będziesz wiedział jak ja uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Ja robię tak - wciskam sprzęgło do oporu, przekręcam kluczyk na pierwszą pozycję i czekam około 10 sekund. Pali. Jeśli Ci nie zapali próbuj sposobu kolegi @mf6140.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMIN    0

witam posiada ktos moze nr katalogowy tej rurki co idzie od swiecy plomieniowej do filtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil201    0
witam posiada ktos moze nr katalogowy tej rurki co idzie od swiecy plomieniowej do filtra

Ten numerek to jest taki 3581311 M1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil201    0
Coś mi sie nie wydaje by MF z serii 30xx miały świece żarowe. Ja mam 3070 i nic takiego nie mam. Pali bez problemu nawet w największe mrozy

MF-y serii 30xx miały swiece płomieniowe. Niektóre były wyposażone w automat do dozowania samostartu (areozol z samostartem i elektrozawór który odpowiadal za puszczenie dawki środka do kolektora ssacego) zamiast świecy płomieniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianufo    0

seria 30xx miala najczesciej swiece plomienowa ja w 3080 robie to tak i dziala bo wykrecalem i sprawdzalem czy grzeje. nie wciskajac sprzegla przekrecam kluczyk do oporu (jak przy odpalaniu) po uplywie 7-10s uciskam sprzeglo nie puszczajac kluczyka i ciagnik po obruceniu klika razy leciutko sobie pali. jesli ktos ma uszkodzona swiece polecam kupno na allegro koszt takiej swiecy to nie cale 35 zl. wiem bo sam kupywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lorakw
      Witam! kupiłem niedawno mf 3060. Gdy jest zimny strasznie słabo pali. Trzeba bardzo długo kręcić żeby zagadał. Czasami muszę ponownie ładować akumulator bo padnie podczas tego rozruchu. Akumulator jest nowy, wiec to raczej nie jego wina. Wydaje mi się ze za wolno rozrusznik kręci. Tak jak by prąd gdzieś gubił. Świeca płomieniowa jest nowa i działa bo sprawdzałem. Jak już raz odpali to później nie ma problemu. Nawet jak przez parę godzin jest nieodpalany. Najgorzej jest rano. Co może być tego przyczyną? Może miał ktoś podobny problem? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam
    • Przez dany1234
      Witam wszystkich mam taki problem ,a mianowicie w mojim mf 3060 coś sie stało ze sprzegłem bo gdy go wcisnełem wpadło w podłogie bez żadnego oporu i nie można ruszyć .Pare dni temu było wszystko ok co to może być czy to pompka czy może soś innego prosze o pomoc za pomoc zgóry dzieki.
    • Przez pniznikow
      Witam, mam problem w swoim MF 3050. Gdy wrzucam wsteczny na lewarku z zakresem A i B to ciągnik w ogóle nie jedzie. Na zakresie B działa prawidłowo lecz na A w ogóle nie działa. Wsteczny da sie normalnie wrzucić ale ciągnik po prostu stoi w miejscu. Mam skrzynie 16x16. W ogóle lewarek jakoś dziwnie działa, nie chodzi lekko jak ten ze zmianą biegów tylko jakoś ciężko i jakby miał jakiś opór, czasem ciężko jest wrzucić zakres B w przód.
    • Przez damianXXL
      Witam. Mam w planach zrobic samodzielnie pług do odsnieżania do MF 3060 podobnie jak w załaczniku. Mam juz duzo materiałów.... oprócz siłownika hydr. Pług głowny po krótce zrobiony prowizorystycznie Potrzebuje jakieś wymiary ramy nośnej pługa i długość siłowniką jaką zastosować żeby była odpowiednia, mam na oku takie coś http://olx.pl/oferta/dwa-silowniki-hydrauliczne-jednostronne-stan-bardzo-dobry-regenerowane-CID757-ID5YYRZ.html#deb9db3d86. Czy bedzie wystarczajacy? Potrzebuje równiez wymiary długości ramy ile dać od ciągnika do pługa....
    • Przez ak856
      Witam,
      mam problem z elektryką świec żarowych w zetorze 10540. A jak wiadomo ta seria w niskich temperaturach bez tych świec nie pali. Nie wiem czy mam dobrze podłączone przewody do przekaźnika świec, stąd przydała by się pomoc odnośnie tych 4 kabli od tego przekaźnika który kabel dokąd ma być podłączony. Ja mam na przewodzie niebieskim prąd, siwy masa podłączona pod przycisk załączania świec, zielony pod kontrolkę, żółty pod masę (i tu mam wątpliwości). Co ciekawe to po wciśnięciu przycisku od grzania świec kontrolka swieci jakby grzały, ale nie idzie prąd z przekaźnika na świece. Natomiast przy załączeniu przekaźnika ręcznie prąd na świece przechodzi. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj