Skocz do zawartości
grześ77

ciągniki JCB Fastrack

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

qqq    18

deer, nie do końca przyznałem racje, gdyż JCB z pługiem 5 skibowym daje radę bezproblemu więc czego tu wiecej oczekiwać. Spalanie z konstrukcji wynika, nie wiem ,nawet jak ma lekko w transporcie to pali o duzo za duzo... ;)

brzozak2    236

@qqq zawsze mozna chciec wiecej ;)

natomiast to co mowisz o spalaniu to dosyc ciekawe, moglbys napisac jak sie ono przedstawia w liczbach??

qqq    18

brzozak2 ,rozumiem ale jak tak patrząc na sprawe ,to doszlibysmy w koncowym efekcie do czołgu ;) . Spalanie, ja JCB 2140 ma około 150 km porównywałem z MX 135 w pracy z transporcie to tak , MX w obie strony ciągnał 25 ton i wyszło ok.15l/h a JCB tylko w jedną a potem na pusto to wyszło 21l/h , tyle to pali mi MX 170 jak ciagnie 38 ton , a w polu to nie mierzę , raz zapomniałem sobie zmienic grupy biegów i jezdziłem na szosowych z agregatem 3,7 KOS to w 10 godzin prawie cały bak wyssał :D , aha dodam ciągnik stan idealny, nie zajeżdzony ma 2800mth więc nie można powiedzieć ,że to wina podzespołow czy jakaś techniczna sprawa po prostu tyle pali , choc przyznam na grupie biegów M jest bardzo silny nie zdusi się ale na H w transporcie to górkę widzi z daleka :) Silnik--->CUMMINS

Wiadomość z agroFakt.pl

EDWIN    0

spalanie wynika nie tylko z konstrukcji ale z predkosci 85 kmh ktury ciagnik normalnej konstrukcji pojedzie tyle a jesli chodzi o uciąg to jest obciaznik na jego tyle ktury wazy 1200 kg widziałem to cacko w akcji w pgr maja 150 konny i 5 obrotowa nie ma co robic. a belarka heheh to jest jazda.

dawidg2    30

silniki Cumminsa są paliwożerne troche to trzeba przyznać. Bo to amerykańska produkcja więc się troche nie liczą ze spalaniem.

koses    2

kiedyś rozmawiałem z użytkownikiem fastraca 185 z silnikiem cummins i twierdził że ma bardzo małe spalanie a przynajmniej mniejsze od ursusa szóstki z turbiną, ja mam wersję z perkinsem i jestem zadowolony ze spalania

qqq    18

EDWIN , dobrze mówisz ten obciąznik bardzo poprawia trakcje ,ja swojego starego JCB sprzedałem bez niego i teraz został mi w domu ale nikt nie chce kupic :mellow: .Spalanie to zalezy od warunków maszyn i operatora i to bardzo dużo jeżeli taki 185 konny JCB pali 20 to jeszcze w miare ale tak jak mój ok.150 konny 20 to troche duzo , teraz wystawiłem go na sprzedaz

dawidg2    30

A to spoko. Ja mam teraz dwa Fastraci upatrzone 3220 ale trochę mnie przebieg przeraża bo mają ok 9200mth

qqq    18

9200 mtg to juz troche jest i pewnie jakis serwis bedzie im potrzebny , a cenowo jak stoja??

qqq    18

to rocznikowo dobrze stoja tylko te godziny , pewnie z jakiejs firmy pochodza ale za to serwis w ASO ;)

qqq    18

hmm tylko oba dolny zaczep na hitch tylko a górnego nie widze , ja dolny mam na kule bądz moge wyminic na inny.PS to dla siebie bierzesz czy na dalszy handel??

dawidg2    30

no właśnie brak zaczepu koszt koło 5 tys jak porządny. dla siebie potrzebuje do transportu i do rębaka do drewna tzn myslę by takie coś robić. A ta cena to dobra na te ciągniki że na handel dobre???

qqq    18

hmm po 150 tys zł za szt. jakby liczniki pocofac może i tak.... ja za swojego wołam 220 tys zł . ok150 km ,stan igła i 3000 mtg(pierwsze) ;) . PS. jakie mają skrzynie??

dawidg2    30

smotshift z tego co pisze na drzwiach ale ile km/h to nie wiem bo jeszcze nie dzwoniłem do nich

qqq    18

no to ja mam taką samą w swoim , na kazdym biegu jeszcze 3 połówki , bądz automatyczna zmiana półbiegów , mój ma tylko 54km/h bo to wersja LANDPOWER (chyba jak dobrze pamiętam)

dawidg2    30

wiem co to za skrzynia 54 biegi do przodu i 18 do tyłu jak się nie myle

EDIT: dzwoniłem i tak 1 juz jest sprzedany prędkość 85km/h serwisowane oba są bo chodziły w transporcie we flocie jeszcze beda mieć ale mniejsze modele.

koses    2

potrzebuję pomocy a mianowicie ciągnik w czasie jazdy zesłabł i zgasł po odpowietrzeniu odpalił na postoju obroty dochodzą do 2500 jednak po ruszeniu obroty spadają i traci moc co może być i jak prawidłowo się odpowietrza silnik perkinsa serii 1006

koses    2

filtry nowe i czuć jakby nie dostawał paliwa bo właśnie nie dymi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach