grześ77

ciągniki JCB Fastrack

Polecane posty

soltys    1

w sąsiednie wiosce robi taki Fastrac 180km. Widziałem jak orze 6 obrotową i dość dobrze mu szło.Robi też z 6m siewnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

widziałem 2 fastracki bo takie 400ha gospodarstwo koło mnie kupiło sobie głównie używają ich do przewożenia czegoś przyczepami rzadziej do jakichkolwiek upraw na polu nieraz agregatowanie tylko no ale tżeba powiedzieć że maszyny są piękne ale dali za nie około 900 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

No ja sobie w tym roku troszke pojezdzilem fastrackiem 2135 4ws spoko sprawa - co do zakopywania sie to bym sie klucil zakopac mozna i cos na gasnicach - a na wiosne posadzilem na torfie 7820 na blizniakach i to z siewnikiem wiec wysztko sie da B), ale wracajac do fastraca - to calkiem nie glupie - co do wyciekow to sie nie zgodze moj ma 6200 mth rocznik 2002 i zero wyciekow silnik perkinsa (hehhe ) i ogolnie poza tym ze lub mu sie zawiesic czujnik od pneumatycznych amortyzatorow to jest git - idealny promien skretu 4ws i mimo ze akurat moj ma robic tylko opryski (nabudowany oprskiwacz 24m/2000l ) to 15 minut 4 zlaczki hydrauliczne jedna od kompa i jedzie w pole z talezowka (4,5 metra) i daj sobie rade - oczywiscie polecam szerokie gumy chociaz 620 bo na orginalnych 540 to faktycznie ma troszke uslizgu. Co ciekawe w standarcie ma radar poslizgu i kupe innych bajerow, a co do predkosci to 60 kmh idzie jak chce. A w sumie tylko polecic B) opryski dzieki zawieszeniu pneumatycznemu to radocha nawet na nierownym nic nie buja i mozna z dobrymi dyszami leciec spokojnie ponad 12 kmh i nie trzeba zapinac pasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja wiem że Duda ma nowego Fastracka a u naj jechał z koparką na lawecie starszy model JCB


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4
Ja wiem że Duda ma nowego Fastracka a u naj jechał z koparką na lawecie starszy model JCB

Ta ładowarka jechała do mnie do wioski (chyba) i ten nowy fastrac też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Dołączam się do tematu interesują mnie wszystkie wiadomości o ciągnikach JCB mi jest głównie potrzebny do dużej prasy rolującej (około 130km) ale nie tylko do prasy rownież wszystkie prace polowe rownież transport, jaki jest dostęp do części i jakie są ceny tych części jakby co to jestem z okolic Zamościa.A może ktoś z okolic Zamościa posiada Fastraca to chętnie pogadam na GG.

Pozdro dla wszystkich i z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

no niby i są szybsze ale powiem ze jcb fastrac 8250 po podkreceniu rozbuja sie do 100km/h i to jest prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to takim można i na lachy jechać, bo szybki jest. A niedaleko mnie tez jest jeden JCB ok 150KM, jest na AF, fajny, jak bede miał prawko to i bede miał okazje nim pojeździć w żniwa


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jest jakiś mini JCB Fastrac używany i nie drogi ;):):)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Gdzieś czytałem w internecie że wojskowa wersja fastrac-a poleci nawet 120 km/h ;)


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wombat    0

Witam posiadam Fastraca 189 KM i 80km/h, nie pamiętam w tej chwili oznaczeń. Natomiast nie przeceniał bym tego ciągnika. Owszem do transportu nie ma lepszego, ale jest dość awaryjny. Z fastraciem jest tak że wyciąga koło 80 i można 70 jechać swobodnie bez problemu mieszcząc się na jednym pasie. Mam te NH co leci 50 i nim jest gorzej jechać 50 niż fastraciem 70, bo trzeba go bezustannie pilnować. Po za tym fastrac jest bardzo wygodny, dzięki zawieszeniu kół, tym bardziej obciążony. Gdyby nie awaryjność to byłby całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A możesz napisań co dokładnie w nich ulega awarjom??


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

to fakt znajomy kupil nowego fastracka pol roku temu i sewris juz pare razy jezdzil, ciagnik tez juz stal jakies pare dni niezdolny do pracy ;)

takze troche lipa ;)

 

EDIT

 

do posta wyzej, po jakims miesiacu rozmawialem z uzytkownikiem i wiem, ze z klima i wentylacja mieli problemy, a jakies 2 tygodnie temu wlasciciel mowil, ze pare razy nawalil, ale nie bylo okazji by sie wypytac dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wombat    0

U mnie były problemy ze skrzynią, nie wchodziły biegi z niektórych zakresów, okazało się że to czujniki położenia takich słowiczków. Od dłuższego czasu cierpiał na niewydolność hydrauliki, po regeneracji pompy chwilkę było dobrze potem znowu. Wymieniona pompa wspomagania. No i ostatnio, pękła obudowa jakaś z okolic silnika i olej ciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

hehe mowisz mini pewnie ze sa ;) wpisz w google zabawki rolnicze itp a napewno kupisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citko77    9

Mój znajomy rok temu kupił popokazowego JCB 8250 zprowadzony z angli i bardzo sobie go chwali ma około 3 tyś mtg i nic się nie działo w życiu nie zamieni go na innego resorowana kabina i obie osie robią swoje komfort pracy nieporuwnywalny do żadnch marek głównie pracuje z agrisemem 5 m jak siał to potrafił go rozbujać nawet do 30 km/h a na drodze to do około 80 km/h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Ten gościu nie ma gospodarstwa koło zdun ? Co kupił tego popokazowego fastraca ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

ja też mam fastraca ale 155 i jak narazie to jestem z niego zadowolony w czasie 20 stopniowych mrozów palił na dotyk ale co do awaryjności to mam go zakrótko żeby coś więcej powiedzieć ale jak narazie to niechcę innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj