damkys

Massey Ferguson 3690 problem z przełączeniem żółw / zając

Polecane posty

damkys    0

Witam. Mam MF 3690 z 94r i problem z przełączeniem z żółwia na zająca. Co mam zrobic? Doradzicie mi coś?


A ....... i dodatkowo jak załączam  WOM to dośc sporo go słychac jak zgrzyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Pytasz co masz zrobić naprawić


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

Na pewno coś koledzy Ci doradzą. Są tu tacy co uważają że MF to najlepsze ciagniki tylko z drugiej strony uważają że one wcale się nie psują więc może dadzą znać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No i jaki problem? 2min na diagnozę a 3 na naprawę... Po pierwsze sprawdź czy czujnik zwiera styki w momencie przełączania... czy elektrozawór sprawny, czy sterownik podaje na niego napięcie kiedy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedzie problem z napieciem zobacz czy dostaje odpowiednie u nas przyjechal elektryk wycial 30cm kabla wstawil nowy i po problemi, a w srodku w starym zero drutu sama sniedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

wom zgrzyta... z czasem wyrabiają się połączenia o to charakterystycznie trzeszczy. Tyle dobrze, że zdiagnozować możesz od strony wałka - ale rączki trzeba ubrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kolo99
      Mój MF 3610 ostatnio ciężko przełącza się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi?
      Jeśli ktoś miał podobny problem w MF'ie to prosiłbym, aby podpowiedział mi co trzeba zrobić, aby łatwo to się przełączało. Jak to naprawić?
      Z góry dziękuję!
      Pozdrawiam!
    • Przez bartas170789
      Witam!
      Mam pytanie, a mianowicie do czego służy guzik na którym namalowany jest żółw w MF3080. Słyszałem, że służy do redukowania biegów pod obciążeniem i na tym się kończy moja wiedza. Prosiłbym o szersze wyjaśnienie tego tematu np. kiedy się go załącza i jak to powinno przebiegać??? Proszę o pomoc!
    • Przez Gladi
      sprawa wygląda tak wszystkie biegi na zakresie zająca chodzą poprawnie ale jak przełączę na żółwia to nieważne jaki bym bieg wrzucił to ciągnik jest jakby na luzie. morze ktoś miał taki problem i wie co morze być przyczyną tego.
    • Przez maxifarmer
      Mam problem, dokładnie z kontrolką żółwia, a mianowicie podczas zapłonu zapalają się wszystkie kontrolki prawidłowo, ale gdy wrzucę wolny bieg i jadę, wtedy lampa z żółwiem nie zapala się, a zając chodzi prawidłowo. Co może być przyczyną niezapalania się tego żółwia??
    • Przez jacek7913
      Mam problem.
      Mam MF 3060. Po rozgrzaniu najpierw mrygnie kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni a następnie załancza się samoczynnie przedni napęd. Po rozgrzaniu większym (np.orka) nie mogę przełączyć z A na B i z żółwia na zająca.
      PROSZĘ O POMOC BO ROBOTA W POLU CZEKA:}
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj