Pronar15

Foton Polmot 824

Polecane posty

jaro    166

Po prostu się zastanawiamy dlaczego ta sprawa z porządnym-czyt."niestety drogim" adwokatem nie została obgadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I co on osiągnął ?-bo z tego co piszesz wygląda że masz rację (choć troszkę chaotycznie piszesz)-nie wiem-brałeś rzeczoznawcę czy sąd wyznaczał biegłego sądowego ?-wiesz-sztuczek sądowych to trochę jest na tej ziemi-nie wiem czy były jakieś rozprawy,czy jakąś sprawę wygrałeś a potem była apelacja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizzak2007    9

Była sprawa w sądzie 2 biegłych(1 orzekł że się ciągnik nie nadaje i ma 60KM, 2 biegły że też się nie nadaje ale można nim pracować i ma 70KM orzekli to bez sprawdzania mocy nie wiadomo jak) i przegrałem sprawę teraz będzie apelacja a ten gościu co mi dałeś numer aby moc na wom sprawdzić to chyba boi się przyjechać.

człowieku wspólczucie nic więcej ja ci nic nie pomoge z czego bardzo mi przykro i bym chciał bo takich jak ten koleś co ci go sprzedał to za jaja na sznurku powinno sie wieszać ale spyta się adwokata pod jakie akty prawne to jest podciągnięte i czym musisz się okazać żeby to tobie uwierzono a nie jemu(temu sprzedawcy)bo na adwokata to nie masz co liczyć jak się temu samemu nie weźmiesz. sytuacja przykra ale tak apropo braliście udział w programie sprawa dla reportera??? jeżeli nie to sprubujcie to wtedy może się uda bo tak tylko porzez gazete typowo rolniczą nic nie zdziałasz o tym musi wiedziec cały kraj przez media masowe że ten koleż musi się bac że ty się nie boisz tego nagłaszniać.

http://www.traktormoc.pl/

0601648613

to numer tel i adres strony do firmy truck serwis ta firma zajmuje się tuningowaniem ciągników (wzrost mocy silnika zadzwoń przedstaw sprawe zobaczymy jak zrobią ja z ich usługnie korzystałem tylko znalazłem ich w rpt marzec 2009 nr.3 powodzenia i wygranej ci życze ale nie dziekuj pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferrari    0

Mój wujek ma Fotona 824 z turem Metal Fach. Foton ni lubi zimy bo zamarza mu olej hamulcowy ;D. A tak to wgl. świetny ciągnik daje z pługiem kverlanda 4 bez problemu ;) Podejrzewam że z 5 też by dał radę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek232    0

Kolega lizzak2007 ma racje rozdmuchać sprawę po wszystkich mediach, wtedy na pewno zainteresuje się tym ktoś z góry i sprawa nabierze innego biegu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Ferrari może z 7 tych skib by też ciągał kolega ma takiego jak twój wujek i jak pożyczył mój kverland cztero skibowy to on go ledwo podnosił na piasku to jakoś chodził ale jak na cięższą ziemię wpadł to szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1995    0

Powiem tak mam fotona już 4 lata... nie mówie ze sie nie psuje bo stał już kilka razy na serwisie.. ale to drobnostki i to może sie popsuć w każdym... osobiście bardzo go chwale jest to tani ciągnik 85tysięcy co to jest a on ma 82 konie a jak sie chce kupić jakiś wyższej klasy to trzeba dać dwa razy więcej.. ogolnie jest to prosty ciągnik.jedyne co to sie przednie opony w nim zdarły... mam 40ha siemi URSUSA 3512 i właśnie Fotona i powiem że nic innego mi nie potrzebne foton idzie spokojnie w 4-skibach obracanych skiby 45. co najważniejsze to mało pali. pozdrawiam i zachęcam do zakupu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

sam fotona nie posiadam, ale sam widziałem na własne oczy jak koleś wersją 82 konną uprawiał agregatem 4,20m :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert1984    0

Ja mam taki traktor ale z agregatem 3,20. Myślę że szerszy nie ma co, bo musi byś jakiś zapas mocy.

A 4,20 no cóż więcej zrobi ale traktor musi deptać ostro. Zależy oczywiście jaka klasa ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

ja posiadam fotona 404 i spisuje się super

Edytowano przez komar4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez c308
      Witam zastanawiam sie czysto teoretycznie gdybym chciał założyć firmę produkującą traktory to jak taka maszyna powinna wyglądać aby z podzespołów dostępnych na rynku stworzyć tanią,prostą maszynę do której nawet za 20,30 lat nie byłoby problemu o części.I czy w ogóle w Polskich realiach takie cos (moje marzenie z dziecinnych lat)jak budowa ciągnika jest realne.
      Moja propozycja jest taka silnik 100km mocy perkins,pompa podnośnika ursus c 385 lub 1224,tuz także od nich,Kabina prosta wykonana we własnym zakresie tak samo maska i światła.Najważniejsze z czego skrzynia i mosty aby za pare lat był dostęp do części.Wałek 540 zalączany elektromagnetycznie jak noże w kosiarce,tak samo załączany przedni napęd.Cena 100 tys za egzemplarz czy to ma jakikolwiek sens.
    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj