Pronar15

Foton Polmot 824

Polecane posty

Pronar15    0

O widze że tu większość użytkowników myśli tak jak ja :lol:

 

Ja zdecydowanie wolałbym kupić nowego Pronara P5 który jest troche droższy ale o wiele wiele Lepszy

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To lepiej dołożyć do Farmtrac'a, Ursus'a czy Zetor'a.

Ciągniki nie są jeszcze dobrze sprawdzone w polskich warunkach, więc kupowanie go zaraz po wprowadzeniu to ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0
Ten foton moze i dobry dla kogos kto ma 5 ha ziemi to takim moze coś porobić no i na targ moze nim jechać i do kościoła uwazam ze nie wypał konkretny a cena jest sporawa jego. jak za pronara a Pronar o niebo lepszy od tej podróbki NH

 

 

Zgadzam się z tobą i powiem wam że bym tym czymnś nawet do kościoła się wstydził pojechać

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
Zgadzam się z tobą i powiem wam że bym tym czymnś nawet do kościoła się wstydził pojechać

dziwne macie zwyczaje. :lol: ;):o

ja do kościoła jeżdżę samochodem

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic88    9

Mi podobnie jak Wam nie podoba się Foton, według mnie jest on zbyt delikatny na polskie warunki, co z tego że ma 82 KM, jeżeli do tego silnika moment obrotowy wynosi 274,5 Nm, pozatym przeniesienie według mnie tej niby mocy na koła 16,9 R34 i 11,2 R24 nie ma sensu, ten przedni napęd to tylko słowo, znam ludzi którzy sobie to kupili: przy nowym 'ciągniku' jest orginalnie wyciek płynu do sprzęgła, jeżeli je wciskasz to cały kokpit w kabinie się trzęsie, podczas dłuższej jazdy można chyba ogłuchnąć, bo mówią, że ta skrzynia tak wyje, ponad to uład kierowniczy się lekko zacina, sterowanie hydrauliką wiem,że też ma wadliwe, a poza tym miałem do czynienia z modelem znajomego z mojej wsi, gdzie zrobili taką fuszerkę, że ni można było włączyć pierwszego biegu bo siedzenie przeszkadzało, a przesunięcie nic nie dawało,musiał się chłopak sam męczyć, bo nie sprawdził wszystkiego jak go kupował. Sorry, al;e poprawcie mnie jeżeli się myle :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Nie mylisz sie magic88 mojego wujka sąsiad ma takiego i jak tylko przyjechał nim od deealera odrazu miał jakiś wyciek oleju

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SameIron    0

Oh ten Foton to jest porażka nie chce tu nikogo obrażac ale ten ciągnik może być tak nie udany że poprostu nie idzie nim jeździć

 

Z wycieku to by dobrą banke oleju nazbierał pozatym ma nie podokręcane wężyki i inne częsci

 

Ciągnik ten stanowi niebezpieczenstwo na drodze

 

Pozdrawiam SameIron

 

:D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Fatona 824 nie polecam wujek kupił ma na nim 80mtg i już z 4 awarie miał wajch od biegów jest strasznie źle ułożona przy podłokietniku.Jak byłem u wujka na żniwa i jeździłem nim to ciągle se

palce poprzyczaskałem jak zmieniałem biegi , wspomaganie strasznie syczy jak sie włonczy turbine to nie można wytrzymać w ciągniku ;/

 

Wujek dał za Fatona chyba 85tyś z turem 4 sekcyjnym z Polmotu


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1

Widziałem go dzisiaj w akcji to zabawka. Podam przykład, dwa traktory ten i valtra6350(100km) oby dwa miały podczepione takie same przyczepy załadowane kapustą. Wyjazd z pola był pod górkę w błotnistym terenie VALTRA wyszła bez problemu a tym fotonem nawet do tej górki nie dojechał stanoł ze dwa metry przed tą górką i kaplica.

ps. może ktoś wie dlaczego montują do tych podróbek takie wąskie opony. zachodnie marki o tej mocy mają z przodu 14.9 lub 420.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to są chińskie opony . Czytałem też że po roku opony nadają się do wymiany aha i nie ma co porównywać valtry z tym g******em


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

 

dobrze piszesz ale jak komuś zależy na kasie to kupi zefira czy farmatracka ale jak ktoś chce na prawdę porządny sprzęt to woli zainwestować w JD,NH czy valtra. Ale faton to porażka wujek żałuje że go kupił


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Ale dlaczego ten syf jest aż tak drogi!! 80 tyś - chyba ich pogieło za 87 tyś to jest zefir z pronaru ciągnik podbno dużo lepiej wykonany nawet od 82sa, a ten polmot to bardzo prosta konstrukcja skrzynia bez synchronizatorów itd, i nie porównujcie do farmtracka bo to zupełnie inna epoka, farmtracki od kilku lat są w polsce i ludzie bradzo chwalą a jakością nie odbiegają napewno do zetora, wkurza mnie że na forum każdy mniej znanej marki ciągnik jest odrazu pogardliwie okrzyknięty składakiem

To o Farmtrackach to mojemu sąsiadowi powiedz-szczególnie o tej jakości-ale nie polecam-bo kawał chłopa jest ;)-i zdenerwować się mógłby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
dobrze piszesz ale jak komuś zależy na kasie to kupi zefira czy farmatracka ale jak ktoś chce na prawdę porządny sprzęt to woli zainwestować w JD,NH czy valtra. Ale faton to porażka wujek żałuje że go kupił

Tzn teraz to chyba każdy dieler w polsce z tanich a dobrych czy jak kto woli dobrze wykonanych za rozsądną cene to proponują tylko farmtrc albo proxima z tym ze od razu że proxima dużo pali, chyba że case jx i NH td za niewiele większą kase, a reszta to albo popelina albo to już 30% droższa, farmery pronary i ursusy to mówią otwarcie że psują sie i jak ktoś już tam chce, chociaż coraz mniej chwalą zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1
dobrze piszesz ale jak komuś zależy na kasie to kupi zefira czy farmatracka ale jak ktoś chce na prawdę porządny sprzęt to woli zainwestować w JD,NH czy valtra. Ale faton to porażka wujek żałuje że go kupił

 

Dokładnie traktor kupujesz na kilkadziesiąt lat. Teraz zaoszczędzisz a potem przez lata się meczysz i żałujesz że nie dołożyłeś te pare tyś.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)

 

Wujek wzioł tego fatona bo niby atrakcyjna cena mówiłem mu żeby sobie wzioł jakiegoś case 3 letniego za 85 tyś i by był zadowolony ale mu zależało na tym żeby sie zmieścić w 130tys bo jeszcze brał prese Metal-techa i owjarke do bali ;] brał to wszystko na Młody Rolnik chyba można mieć sprzęt do 5lat tak?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
Wujek wzioł tego fatona bo niby atrakcyjna cena mówiłem mu żeby sobie wzioł jakiegoś case 3 letniego za 85 tyś i by był zadowolony ale mu zależało na tym żeby sie zmieścić w 130tys bo jeszcze brał prese Metal-techa i owjarke do bali ;] brał to wszystko na Młody Rolnik chyba można mieć sprzęt do 5lat tak?

 

teoretycznie tak, ale pewnie jak bedzie chciał go pchnąć to bedzie musiał go spłacić, chyba ze bankiem ustali inaczej i nie wiem jak na to agencja wkoncu dopłaca do %. a po 2 to nie wiem czy mu sie oplaci go sprzedac. pozdrawiam


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
mysle ze ten ciągnik pod wzgledem jakości chinskich prod mozna umiescic mniej wiecej pomiedzy wiecznymi piorami a klapkami na besen obie rzeczy sie przydaja nawet czasem wygladaja ale po intensywniejszym uzyciu albo plama albo goła noga, ( tu akurat smutek i zal do siebie), choć mysle ze gdyby cena była ok 40-45tys za ok50- 60km 4x4 to mieli bysmy moze drugie chiny i c360 0deszlo by do lamusa. ;)

Taką przyszłość dla c360 wróżono gdy weszła do polski LTZ (wygodniejsza oszczędniejsza i z lepszym uciągiem) i co ltz odeszła do lamusa a c360 jak była tak jest, a tym bardziej c330 to z polski nie wyprze nic! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darasjunior    0

ja ogladalem ten ciagnik rok temu na agro-show gdyz interesowal mnie ciagnik mniejszej mocy z przednim napedem i wspomaganiem kierownicy typowo do tura. Przyznam ze nie bylem mile zaskoczony wrecz przeciwnie ten ciagnik stal na pokazie nic nie robil wyswiecony i nic po za tym gdy go zapalilem i kilka razy przygazowalem to srobki zaczoly sie od plastykow w kabinie odkrecac i wszystko drzalo . Boje sie pomyslec co by bylo w normalnym uzytkowaniu . Ale moze jest ok nie wiem. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa103    0

:angry:

Chciałbym sie dowiedziec czy może ktoś słyszał cos o chin skich ciągnikach marki Foton Polmot 824. Moim zdaniem te ciągniki są nie udane(wiem bo produkują w moim miescie) ale chciałbym usłyszec wasze opinie piszcie prosze

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa103    0

A wiecie panowie że ja już go kupiłem i nawet nawet dwa kapitalne remoty zrobiłe,opopy to odrazu sie starły,zabawka tak ale i to sie psuje klima zacina sie głośno chodzi,plastik sie łami,a przodnie koła sie same z piast odkrecaja...

I TO SIĘ NAZWA CIOGNIK??? :lol: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa103    0

Załować? Ja już nawet płacze z tego powodu,za te pieniodze bym miał dwie fajne Białoruski i za***przałbym na zmiane a tak to jesze musze najmowac inne ciogniki by mi obrobili pole jakieś 75 h

:angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez c308
      Witam zastanawiam sie czysto teoretycznie gdybym chciał założyć firmę produkującą traktory to jak taka maszyna powinna wyglądać aby z podzespołów dostępnych na rynku stworzyć tanią,prostą maszynę do której nawet za 20,30 lat nie byłoby problemu o części.I czy w ogóle w Polskich realiach takie cos (moje marzenie z dziecinnych lat)jak budowa ciągnika jest realne.
      Moja propozycja jest taka silnik 100km mocy perkins,pompa podnośnika ursus c 385 lub 1224,tuz także od nich,Kabina prosta wykonana we własnym zakresie tak samo maska i światła.Najważniejsze z czego skrzynia i mosty aby za pare lat był dostęp do części.Wałek 540 zalączany elektromagnetycznie jak noże w kosiarce,tak samo załączany przedni napęd.Cena 100 tys za egzemplarz czy to ma jakikolwiek sens.
    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj