Pronar15

Foton Polmot 824

Polecane posty

Pronar15    0

Chciałbym sie dowiedziec czy może ktoś słyszał cos o chin skich ciągnikach marki Foton Polmot 824. Moim zdaniem te ciągniki są nie udane(wiem bo produkują w moim miescie) ale chciałbym usłyszec wasze opinie piszcie prosze

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

W Myszyńcu kiedyś go widziałem. Totalny niewypał!!!!!!! Do ręki bym go nie wziął nawet jakby mi go za darmo dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

ooooooo czekalem na ten temat :)

najlepsze to ma przednie kolka. niczym WSK z protektorem rolniczym :)


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

No macie racje!!!!!!!!!!!!!!! Koła to ma 20 cm szerokości dużo wycieków i kompletnie sie nie nadaje to ciężkich prac w polu jedyne do czego sie ewentualnie nadaje to prasa cz kosiarka i nic więcej To TOTALNY!!!!!!!!!!!!!!!! NIEWYPAŁ i dziwie że dopuścili to coś do sprzedarzy

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ale jak by nie bylo niczego innego to kazdy by takim pracowal


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

u nas u dealera stoja dwa fatony niebieski i czerwony i gumy ma szerokie to z wygladu nawet nawet tak z ulicy wyglada ale reszta to łooooooo duzo do zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

@arasso gdzie ty mieszkasz bo ja w Dobrym Mioeście gdzie produkują te ciągniki ??????????????????

 

 

 

 

 

 

 

Pozderawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysio    0
Chciałbym sie dowiedziec czy może ktoś słyszał cos o chin skich ciągnikach marki Foton Polmot 824. Moim zdaniem te ciągniki są nie udane(wiem bo produkują w moim miescie) ale chciałbym usłyszec wasze opinie piszcie prosze

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja twierdzę że Ty też jesteś nieudany!!! :lol: ć[cenzura]u jeden!! A ten traktor jest super ;)

Powód Edycji: SŁOWNICTWO!!, edytowane przezNikita_Bennet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

moj kolega ma takiego. i nawet w polu nim robi. nowy traktor a wszystko w nim trzeszczy i skrzypi jakby pare tysiecy godzin juz przepracowal. jezdzilem nim i nie zrobil na mie zadnego wrazenia. ale turbine ma no i klime:D . taki ursus czy zetor ok 70km w polu duzo lepiej sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Ja twierdzę że Ty też jesteś nieudany!!! :lol: ćwoku jeden!! A ten traktor jest super ;)

 

bez wyzwisk panowie


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

moj kolega w ubieglym roku dal za niego rowniutkie 83 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

następny niepotrzebny ciągnik to jest totalny niewypał, jak by nie mieli co robić tylko wymyślają takie złomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ten foton moze i dobry dla kogos kto ma 5 ha ziemi to takim moze coś porobić no i na targ moze nim jechać i do kościoła uwazam ze nie wypał konkretny a cena jest sporawa jego. jak za pronara a Pronar o niebo lepszy od tej podróbki NH


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

dla mnie to NH seriaTD to podróbka Fotona :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi82    0

mnie rowniez nie podobaja sie te ciagniki. moj kolega chciał takiego kupic ale pózniej jednak zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
mnie rowniez nie podobaja sie te ciagniki. moj kolega chciał takiego kupic ale pózniej jednak zrezygnował.

 

a moze jakieś szczegóły??

Może i się czepiam ale jeśli juz ktoś pisze to niech to jakoś umotywuje a nie nabija sobie posty.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

CYTAT(Rysio @ May 1 2007, 23:42 )

Ja twierdzę że Ty też jesteś nieudany!!! ć[cenzura]u jeden!! A ten traktor jest super

 

@Rysio nie życze sobie tego typu wyzwisk ja powiedziałem tylko moje zdanie a ja sie pytałem co wy o tym sądzicie a nie co wy sądzicie o tym co ja myśle więc uważaj sobie

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak ten foton kosztuje 80tys. to lepiej kupić jakiegoś farmtracka.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
to lepiej kupić jakiegoś farmtracka.

o tak i tu się zgadzam...o wiele lepszy ciągnik :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj