Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adam00019

Jaki wybrać ciągnik ?????

Polecane posty

Zetor53400    2

popieram dawida777 farmtrac to jakiś "składak" złożony z tysiąca różnych podzespołów różnych firm ;) i w dodatku ta cena hahaha :)

pynczor    2

ja tez go popieram no i jeszcze w tym ze jest za JD mysle ze to odpowiedni traktor za taka kase

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursusc385    519

Po pierwsze jak byś nie zaówarzył to każdy ciągnik to składak :angry: a farmtrac to perkins i cararro kabiny maski i podnośniki polskie wiec co wy chcecie. Po drugie Farmtrac kosztuje po upustach z szerokimi kapciami ok 100 000 zł a nie 130 000 zł :angry: Po trzecie nie wiem czy za 130 000 zł kupisz nowego JD chyba ze ogrodniczego takiego małego ;)

Nie macie wiec nie wypisujcie głupot na Farmtraka :angry:

pynczor    2

a kto tu mowi o nowym JD nie moze byc paro letni ale w dobrym stanie przeciez 3-4 lata nie robi nic na takiego JD

darek16    3

czy ty jesteś nie powazny tyle kasy w ciągnik wsadzić, zresztą twoje zdanie ja bym kupił coś używanego i kase w coś innego bym zainwestował takie jest moje zdanie bo to jest kupa kasy bo kiedy ci się ten ciągnik zwróci na takim areale

adam77    0

Ja zamierzam kupić Kubotę m6040 i Tobie też polecam tą serię np m7040 (74km)- cena około 120 tys PLN brutto (niezależna od kursu euro). Za tą cenę otrzymujesz dobre wyposażenie , m.in. klimę ,siedzenie pneumatyczne, obciążniki, cbm-y,biegi pełzające. Ciągnik posiada rewers hydrauliczny i bardzo dobry promień zawracania (3,4m) co na pewno przyda się jeśli planujesz zakup ładowacza. Jeżeli chodzi o spalanie w lekkich pracach to czytałem kilka opinii i słyszałem też od posiadacza, że to jedna z zalet Kuboty. Co do awaryjności, to Kubota ma zarówno w europie jak i za oceanem opinię bardzo niezawodnej marki! Dodatkowo w odróżnieniu od wielu ciągników tej klasy innych producentów (m.in. nh,case,sdf, nawet jd) nie są one produkowane we Włoszech, a praktycznie w całości przyjeżdżają do dilerów z Japonii i mają gwarancję na 2 lata. Sądząc na podstawie produkowanych samochodów, czy sprzętu rtv/agd myślę, że to baaardzo duża różnica i niewątpliwy atut. Oczywiście jak każdy ciągnik na pewno i ten ma swoje wady. Jest dość lekki (około 3100kg z obciążnikami) i w ciężkich pracach może się nie sprawdzić tak jak większe maszyny, ale myślę, że do lekkich prac (jako ciągnik pomocniczy lub na mniejsze gospodarstwa) jest to propozycja warta uwagi.

Ja już się zdecydowałem! ;)

BOKSKOZLOW    0
gdzie są dilerzy w malopolsce

Powiedz skąd jesteś to będzie lepsza pomoc w szukaniu dilerów na przykład w Miechowie (powiat) jest 3 dilerów Kisiel (Case, Zetor , Pronar, Ursus i najprawdopodobniej jeszcze Steyer) Bis popularny i składnica.

wojtas93    0

Case ursus Oświecim firma Urson a jak mieszkasz bliżej Wadowic to Wieprz też urson to ta sama firma

Dilerzy Farmtraca w Małopolsce

Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy

ul. Zielona 49, 33-300 Nowy Sącz

tel. 018 443 75 99 // fax. 018 443 72 42

# AGRO-SPEED Jarosław Gwóźdź

ul. 11-go Listopada 6, 32-130 Koszyce

tel. 041 351 40 61 // fax. 041 351 40 61

kom. 606 189 308 www.agro-speed.pl

# FH-U MASZROL

Poręba Górna 107, 32-340 Wolbrom

tel. 041 383 18 85

# FHU TRAKTOR-SERWIS Marek Krajewski

Stara Wieś 360, 34-600 Limanowa

tel. 018 337 52 67 / 018 332 95 23 // fax. 018 332 95 23

kom. 502 248 896

Numery itp.

adam00019    0

Dzięki za podpowiedzi.

Chce wybrać ciągnik droższy gdyż liczę na zwrot 50% z agencji.

Interesuje mnie tani w utrzymaniu i nieskomplikowany ciągnik z małym spalaniem

Proszę o opinie.

Poszukuje dilerów na terenie małopolski w obrębie dawnego woj. tarnowskiego.

Proszę o wpisanie kto zna jakiś dilerów poszczególnych marek.

Nie piszemy posta pod postem (używaj opcje edytuj). Literówki.

Edytowano przez MarcinPykuS

Rolnikna102    0

człowieku jak na zwrot to nie bierz jakiegoś zetora tyko coś lepszego jak np. NH mój kolega ma i sie sprawdza bardzo dobrze

adam00019    0

powinno wystarczyc gdyz dobralem dzierzaw ze 3ha oraz posiadam duza kwote mleczną

prosze uzytkowników zetorów proxim 8441 oraz New Holland TD5030 i TD5040 o dodanie komentarzy na temat spalania i awaryjnosci tych ciągników

prosze o szybkie komentarze gdyz musze sie zdecydowac na wybór

Dawid777    0

Jak nad NH to ja bym pomyślał nad serią T a nie TD u mnie mają TD 95 i T 6030 czy jakoś tak i mówi że dzień do nocy w TD pompa paliwa 2 razy nawaliła a w T nic się nie dzieje...

kobra89    66

Widzisz takie glupie gadania ze nawaliła, akurat taka sie trafiła albo takie paliwo ktos lał, A po drugie to zapoznaj sie z cennikiem TL. wtedy zobaczysz roznice.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17