zetor4320

Pługi stal-tech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lesiuskc    2
Napisano (edytowany)

Mają śrubowe

Edytowano przez brzozak2
nie cytujemy poprzedniego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio nie zadziałało zabezpieczenie i lemiesz pękł :)

Może nie zadziałało bo nie odpowiednią śrubę miałeś założoną :)ja jeszcze nie miałem okazji w Stal techu zerwać zabezpieczenia ale widzę że nie długo to się zmieni.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Czy ktoś posiada pługi jednobelkowe z tej firmy i może mi powiedzieć jak się sprawują bo właśnie nabyłem u 006 bis jednobelkowy ale narazie nie ma co nim robic, dopiero po zniwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jam od trzech lat mam U170J (4) i jak do tej pory jestem z niego mega zadowolony. Orze równo, nie zostawia bruzd. Jak narazie nic nie musiałem w nim wymieniać i mama nadzieję że nie będę musiał!! Jeśli chodzi o mnie to gorąco polecam, bo dobra cena i dobry pług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Dzięki za opinie, jak przetestuje swój to też opisze co i jak i mam nadzieje, że będe ze swojego zadowolony tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś orałem STAL TECHEM ściernisko po jęczmieniu ozimym i trochę się zeszło zanim ustawiliśmy ten pług jeszcze nim dużo nie orałem ale mogę stwierdzić że jest wart swojej ceny ma wysokie korpusy i nigdy nam się nie zapcha dobry tani pług.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące pługów Staltech a dokładnie pługów jednobelkowych U006 BIS , U170J , U006VN co polecilibyś cie kupić ciągnik URSUS 1002 klasa ziemi 3- 4

a coś znalazłem dla miłośników staltecha ich nowo powstałą strone Staltech

 

Prosze o odpowiedź bo nie długo będę decydował się na kupno pługów bo pługi z puchaczowa jakie mam są nie za fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow w końcu swoją stronę internetową założyli nawet nieźle im wyszła bo co to za firma bez własnej strony.Nawet jest ta strona w dwóch językach.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64
Witam mam pytanie dotyczące pługów Staltech a dokładnie pługów jednobelkowych U006 BIS , U170J , U006VN co polecilibyś cie kupić ciągnik URSUS 1002 klasa ziemi 3- 4

a coś znalazłem dla miłośników staltecha ich nowo powstałą strone Staltech

 

Prosze o odpowiedź bo nie długo będę decydował się na kupno pługów bo pługi z puchaczowa jakie mam są nie za fajne...

Do tego Ursusa w zupełności wystarczy ci jednobelkowy U006 BIS, VN może okazać się za duży bo mimo prawie 100 koni nie masz napędu na przód i mogą być problemy z uciągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że na pługi udzielają teraz 3 lata gwarancji :(

a wracając do pługów... Pług zawieszany jednobelkowy U170J ze zmiennym kątem korpusu (28, 32, 36, 40 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym ma mniejsze zapotrzebowanie mocy niż Pług zawieszany U006 VN do orki głębokiej...

-----------------

jak nie będzie sobie dawał rady URSUS 1002 to na następny rok się kupi większy ciągnik bo i tak był w planach możliwe że będzie to URSUS 1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale jaki konkretnie Ciebie model interesuje bo w tym tygodniu będe dzwonił do staltech z zamówieniem wcześniej dzwoniłem do nich w kwietniu i miałem gdzieś zapisane ceny pługów ale jak to bywa gdzieś kartka się zapodziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej okolicy mają staltech U170P nie narzekają jedyna usterka jaka występuje to są uchwyty pługa co wsadza się w belki zaczepu ...

 

Ceny pługów staltech U170J 4 skiby 7100 netto 8300brutto , 5 skib 7800 netto

U 006 BIS 4 skiby 6400 netto 7400 brutto

U 006 VN ceny niestety sie nie dowiedzialem bo osoba która odebrała telefon nie mogła cennika na ten pług znaleźć

A i jeszcze pług U170J 4+1 cena 8000 netto

 

Jeśli dziś bym zamówił pług to na piątek mam już go u siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64
A najlepsze jest to, że na pługi udzielają teraz 3 lata gwarancji :(

a wracając do pługów... Pług zawieszany jednobelkowy U170J ze zmiennym kątem korpusu (28, 32, 36, 40 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym ma mniejsze zapotrzebowanie mocy niż Pług zawieszany U006 VN do orki głębokiej...

-----------------

jak nie będzie sobie dawał rady URSUS 1002 to na następny rok się kupi większy ciągnik bo i tak był w planach możliwe że będzie to URSUS 1634

Jeśli planujecie kupić Ursusa 1634 to śmiało kupuj VN 4+1 lub 4+ a 5 skibe dokupisz jak będziesz miał większy ciągnik, w ofercie chyba nie ma z odkręcaną skibą ale jest możliwość taki zamówić, przynajmniej tak mi mówiono prawie rok temu jak byłem w siedzibie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

VN 4 skibowy kosztuje 7100 netto a agregat uprawowo siewny taki jak ja kupiłem tzn 3m 12500 netto, dodam, że można te ceny jeszcze negocjować, ja dostałem spory upust i w dodatku wytargowałem transport gratis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4x4    0

miałem pług staltech U006 do orki głębokiej i byłem z niego bardzo zadowolony, 3 skiby c-385 ciągłem więc się nie męczył, pług się bardzo dobrze spisywał, dałem 3900zł brutto, dodam że podorywkę po oborniku c-360 3p wykonywałem i na 3 biegu dawał spokojnie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że można negocjować cenę dojazd na mijejsce miałbym gratis bo wliczony w cene... a ile tak dostałeś upustu jeśli moge wiedzieć nam powiedział że lepszy jest U170J ....

Wiesz Częstochowa jest bliżej niżli Parczew od nich do mnie jest ponad 300km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Jeśli mówiłeś im że kupujesz pług do Ursusa 1002 to wcale się nie dziwie że polecili ci pług ze zmienną szerokością orki, ale jak powiesz że chcesz zmienić na Ursusa 1634 a z nim ma latać ten pług to napewno polecą ci VN co do upustu to na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj