zetor4320

Pługi stal-tech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam kolejna nowość w Staltechu

pług zawieszany zagonowy z zabezpieczeniem resorowym.

 

Pług zawieszany zagonowy z zabezpieczniem przeciążeniowym resorowym na kamienie typu (non-stop) to lekka niezawodna konstrukcja do orki średniej i głębokiej. Pług bardzo łatwy w obsłudze - kilka regulacji i jest gotowy do pracy. Regulowana szerokość robocza korpusu w zakresach 32, 36, 40 oraz 44cm. Podział korpusów na ramie wynosi 92cm. W wyposażeniu standardowym Resorak DNR - S45 - 25 dostępny jest z lemieszami z dłutem, mechanizmem kopiującym z gumowym kołem podporowym oraz z standardowym zabezpieczniem resorowym korpusów.

 

To ciekaw jestem czy w praktyce dużo lżej będzie szedł ten U006 BIS o zwykłego U006

Oraz 2ga intersująca mnie kwestia to czy korpusy w U170P i U006 to te same korpusy tylko szerzej rozstawione czy te pługi mają różne korpusy, czy U170P ma te same korpusy co ten na 30cm tylko szerzej rozstawione?

 

powiem tak na odpowiedz czy U006 BIS czy zwykły U006 :

zależy co masz nim robić

jak ziemia

jaka moc ciągnika

maja u mnie w okolicy ludzie U006 jest to pług sprecyzowany do głębokiej orki natomiast U006 BiS jest konstrukcja jednoramowa

natomiast U170P jest pługiem do orki średniej...

 

Wszystkie dane możesz znaleść na temat produktów STALTECH tutajStaltech zakład produkcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosik2006    0

Witam Kolegów;-)

mam takie małe skromne pytanko??

Można kupić u producenta U170J w kwocie netto bez faktury?? i mieć jeszcze gwarancję na to cacko??

jak ktoś coś wie w tej sprawie to proszę o info;-)

Pozdrawiam ;):P


Same Roller 60DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantis    1

Witam.

Co myślicie o U170J 3+ do C360?

Wiem wg. producenta od 45kW dla 3-skib czyli ok. 60kM. Zastanawiam się tylko czy te 45kW jest dla 3x28 32,36, czy 40cm. Jeżeli dla 3x40 to "60tką" da radę na 3x28. A w ogóle czy ktoś z Was orientuje się jaką szerokość mają stare pługi 3-ki Unii Grudziądz bo takie mam ale praca nimi to istna papranina.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wątpię w to że Ursus C- 360 pociągnie Staltech U-170J

a to dlatego:

1) jest duży rozstaw do podczepienia pługa ja w swoim Ursusie 1002 musze rozkrecać belke w pługu by go podczepić ...

2) jest ciężki to pług jak na 60siatke

3) za długi co do rozkładu masy, no chyba, że chcesz mieć 60sitake rozerwaną na silniku ...

4) pompa w 60siatce nie ma aż tyle siły by to udzwignąć ... chyba,że masz wszystko odpicowane w pompie i co roku wymieniasz oryngi uszczelniajace pomę

 

Pozdrawiam Krzycho12316

Witam Kolegów;-)

mam takie małe skromne pytanko??

Można kupić u producenta U170J w kwocie netto bez faktury?? i mieć jeszcze gwarancję na to cacko??

jak ktoś coś wie w tej sprawie to proszę o info;-)

Pozdrawiam ;):P

Witam :D

 

Akurat można kupić, kiedyś w tym wątku było napisane, swoje pługi U170 J kupilismy bez vatu, gwarancja jest na 3 lata :)

ale to już z tym vatem to musisz rozmawiać z przedstawicielem jak do firmy zadzwonisz.

Powiem jedno pługi w firmie a w stosunku do przedstawiciela w mojej okolicy były droższe nawet o 200zł ... :) ale już się nic nie zrobi jak się zamówiło a później sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Witam zastanawiam się nad zakupem pługa z firmy Staltech, tylko nie wiem na jaki ich produkt mam się zdecydować. Posiadam ciągnik Farmtrac 675DT 74km, ziemie średnie 2-3-4 klasa. Ma służyć do podorywki jak i orki głębokiej. Proszę o radę. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosik2006    0

Myśle że u170j będzie lepszy bo on ma każdy korpus regulowany i można bardziej dostosować go do warunków pracy zarówno glebowych jak mocy kona.

Ja taki własnie mam zamiar kupić :)


Same Roller 60DT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jedyny pług z regulacja korpusów Pług zawieszany VN - R ze zmiennym kątem korpusu (32, 36, 40, 44 cm) i zabezpieczeniem zrywanym. oficjalnie zaprezentowany był w grudniu 2009 i ten pług jest akurat lepszy od U 170J bo ma większy rozstaw regulacji .... i seria VN jest sprecyzowana do orania głębokiego chociaż i U 170J zrobisz także porządną orkę

 

 

PS Staltech zmienił troszkę układ produktów, teraz można ładnie przeglądać bo podzielił na grupy maszyn

 

Pojawiło się kilka nowych maszyn w staltechu zobaczcie sami... ;)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

@ krzycho12316 zgadza się, w U 006 VN-R jest regulacja szerokości korpusów od 32cm do 44cm na skibę, więc można dostosować maszynę do mocy ciągnika (90kM...120kM) i warunków glebowych.

No i jest teraz nowy pług z zabezpieczeniami resorowymi "Resorak" (12000zł brutto) 4 skiby, identyczna szerokość regulacji jak w modelu U 006 VN-R.

@sławekz1975 a jaki to model pługa, i w jakich warunkach orałeś, że po 30ha drastycznie spadła grubość okładni? :blink:

@mantis Staltech u 170J 3+ waży 400kg a moc potrzebna do tego narzędzia producent podaje w przedziale 60...90kM http://www.allegro.pl/item933673932_nowy_plug_jednobelkowy_3_4_5_skibowy_gratis.htmlpost-2064-126796852055_thumb.jpg

post-2064-126796852055_thumb.jpg


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekz1975    188

pług 4*40 u006 na długim polu po każdym podniesieniu pługa widziałem róznice w stanie odładni o dziwo lemiesze wytrzymały bardzo wiele było w miarę wilgotno ziemia 4-5kl czasami żwir ogólnie dobry pług dobrze przykrywa złożyłem mocniejsze śruby na zabezpieczenia no i skreciłem go na minimum bo farmer c2 miał ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek88    0

witam wszystkich, orientujecie sie jaka jest cena tych 4 na resorach DNR i czy są lepsze od uni grudziądz równiez resorowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stilgar    1

hmm, a jak myslicie, lepiej kupic nowego 'resoraka' czy za te same pieniadze malo wyexploatowanego kvernelanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A ta firma ma wogle jakąś stronę internetową, bo szukałem i nie mogłem znależ. Chciałbym siedowiedzieć ile kosztuje pług 3 skibowy.

 

Proszę oto adres strony http://staltech.biz/products_categories.php myślę że się przydała :) , wystarczyło aby wpisać w google staltech i od razu strona jest ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy r3 evo 85 /agrofarm 85/same explorer3 85 pociągnie tego staltecha zwykłego 4x40 na 4-6tej kl ziemi? czy bardzo taki pług wietrzy przód ciągnika? bardziej jak talerzówka 800kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, orientujecie sie jaka jest cena tych 4 na resorach DNR i czy są lepsze od uni grudziądz równiez resorowanych?

cena plugow staltech to 11800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

Ferdek śmiało możesz taki pług do swojej r3 zapinać. Ja swoim df ciągam UG która wazy 1040 kg tylko na dołach buja jak za szybko jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ferdek śmiało możesz taki pług do swojej r3 zapinać. Ja swoim df ciągam UG która wazy 1040 kg tylko na dołach buja jak za szybko jadę.

no ale masz po staremu 100ke a 85tka ma mniej mocy i czy koni wystarczy na 4x40 żeby sprawnie szła robota, 4x30 trochę skromnie i 1 zając latam, a na małe działki zdało by się szerzej robić i wolniej jeździć żeby darmo sprzęgła nie piłować i nie trzęść się na nerównościach

coś nie szczególne podobno są te 4x35 ze staletchu, taki sam badziew jak zwykłe 4x30 tylko korpusy szerzej rozstawione, 4x40 podobno już inny pług i lepszy,a czy z akpila te 4x35 mają inne korpusy lepiej robią czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

w moim staltechu U-170/P po 120 hektarach pracy wszystkie odkladnie piersi płozy do wymiany orze się nim nie żle ale materiał słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś o pługach firmy stal-tech?? Czy są one dobre i jaka jest ich cena.

Witam posiadam taki pług firmy stal-tech i jestem z niego zadowolony ponieważ ma wysokie odkładnice i wogóle dobrze się spisuje podczas orki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam

Co sądzicie o jedno belkowym pługu 4 skibowym U-170J ze Stal-Techa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja kupiłem ten pług dwa tygodnie temu, jak dla mnie pług godny zastanowienia, jakość wykonania nie jest zła, śruby tak skręcone, że 2 klucze już połamane, a jak się orze to powiem ci dopiero na wiosnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj