zetor4320

Pługi stal-tech

Polecane posty

swat24    64

No to tylko pogratulować nowego zakupu, a wytargowałeś jakiś upust no i napisz czy brałeś fakture i płaciłeś vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycy    0

- no i ja zostałem szczęsliwym posiadaczem U170J. Moim zdaniem za tą kase najlepszy pług na rynku. Mam ich agregat talerzowy uprawowo siewny i jestem mega zadowolony - pole pięknie uprawione po rżysku, a zasiew to bajka. Zobaczymy niebawem jak się pług będzie sprawował....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Dzisiaj wykonałem pierwszą orke pod rzepak i po ustawieniu praca tym pługiem to czysta przyjemność co prawda gdy była jeszcze farba na odkładniach to ziemia nie odkładała się idealnie, ale po jej starciu jest naprawde dobrze. Moja rada co do tych pługów to przed pracą należy sprawdzić i w razie konieczności dokręcić śruby bo po zaoraniu hektara odkręciło mi się koło i jak się potem okazało nie wszystkie śruby były dokręcone jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem z talerzówką Bometu 2,7 runtynowa kontrola nie zaszkodzi... jak narazie pługi nie odtarły :)

 

a jak dotrzą będę widział już tą zazdrość sąsiadów jak narazie na moim powiecie nie ma takiego typu pługa :) sąsiad co ma ponad 320ha ma kverneland 5 skibowy obrotówka to narazie chyba największy jaki jest blisko mnie i jaki używa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

wujo U 4514 ciąga 4x40 unii na 4 polowej,ma ciężko, ale idzie;] gleby średnie i ciężkie;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z takim pługiem ciągnik 80 km ma cięzko przy takich glebach.Chyba ze wuj jak piszesz ten pług tylko ciąga,niech w końcu spróbuje nim orać zobaczy co znaczy 160 cm na cięzkiej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64
wujo U 4514 ciąga 4x40 unii na 4 polowej,ma ciężko, ale idzie;] gleby średnie i ciężkie;)

Pług jednobelkowy ze staltechu ma dodatkowo śrube do ustawiania szerokości orki i mój jak sprawdzałem orze na 180 cm i zgadzam się z xemit bo widziałem na YT 80 konnego JD który ledwo ciągnoł taki pług a co dopiero 4514, podorywke się zgodze i nic więcej.

A tutaj filmik

nie musze chyba mówić że ja moim 3085 jade 3 razy szybciej niż ten JD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

tylko ze ten JD uprawia na mazurach a tam gleby dużo cięższe niz na mazowszu.


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Ten JD u mnie na 3 klasie też by stękał ale tu chodzi o dobór odpowiednich maszyn do ciągnika a zapotrzebowanie na moc to 90 km a wy oracie ursusem 4514 to wasza sprawa jak wam ciągnika nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek88    0

z tego co piszecie powyzej to powinienem byc zadowolony z tych plugow, tak niestety nie jest. Posiadam czworki u 170 jednobelkowe. ziemia przewaznie 4i 5 klasa ciagnie je proxima 72 km, nawet daje rade sobie dobrze. Problem jest w tym ze nie ujade 10 metrow a sruba sie scina i plug idzie w gore> to jest meka a nie oranie, wyjalem sruby i nabilem druty zebrowane ale tez do niczego, macie jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy pługi U-006 i dopiero raz zerwaliśmy śrubę i to nie na kamieniu ale na pozostałości po sługi elektrycznym.

Albo śruby są za słabe albo masz za kamieniste pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek88    0

oddalismy je na firme , bo sa jeszcze na gwarancji, wierca otwory wieksze. Kamienieste pola, hm to na plugach powinno pisac ze tylko na 6zet i ani jednego kamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

No i jak zrobili ci już te pługi, na większych otworach już ci tak nie ścina śrub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ceny pługów Staltech

- U 006 Bis 40 x4 - 8500zl brutto,

- U 006VN 4x40 okładnice VN - 9000zl brutto,

- U 170J ze zmienna szerokością orki /4 nastawy/ 4x - 9200zl brutto.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy staltech produkuje pługi zabezpieczeniami(resorowane lub sprężynowe)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

produkty staltechu

w ofercie nie maja tego ale kto wie możliwe, że i produkują ... ale jak dzis popatrzylem róznica pomiedzy STALTECHEM u170j a vogel&noot to taka

regulacja na srobach z rozstawem na skibach

oraz cena .... bo 2 razy drozszy jest vogel&noot ... a w dodatku nie ma kółka gumowego w standardzie a Staltech ma i to plusik jak się patrzy :)

 

PS.

tamte ceny co podalem wczesniej były bez vat chyba nic sie nie zmieniło w cenniku kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

To dzisiejsze ceny od dilera, bo przymierzam sie do zakupu 4x40 ze Staltechu i dlatego je napisałem. P.s Vogel & Noot Farmer ze zmienna szerokością orki na kołek ścinany kosztuje 17000zl brutto w promocji, tak pisze na stronie producenta.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Ceny bez Vat macie na allegro gdzie producent wystawia swoje mszyny, cena jak w moim przypadku do negocjacji i ja za U006 bisa nie płaciłem 8,5tyś a 6 a jak ktoś chce płacić vat i mieć fakture to jego sprawa, ja wolałem odrazu zapłacić mniej i nie bawić się w odliczanie podatku bo to na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TurekR    6

panowie mam dylemat czy kupić pług u006 3x40 a może u170p 4x35,chodzi mi głównie o krycie który lżej idzie,ziemia średnio ciężka klasa 3,4, orkę wykonuję na około 27cm,ciągnik c385 opony 18,4/34. proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pługi 3*35 z stal-tech to są bardzo dobre pługi polecam pługi ustawiane na ramie z staltechu

jt5ovb.jpg


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj