zetor4320

Pługi stal-tech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor4320    0

Mój znajomy sprzedaje takie pługi jeszcze nie używane tylko 4x35 za 3800 zastanawiam sie nad ich kupnem. A cz zetor 4320 da sobie z nimi rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta firma ma wogle jakąś stronę internetową, bo szukałem i nie mogłem znależ. Chciałbym siedowiedzieć ile kosztuje pług 3 skibowy.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Staltech

 

 

Piotrkowska 5

97-570 Przedbórz

tel: (0-44)781 20 72

 

 

Polski producent maszyn i urządzeń rolniczych. Pługi zawieszane 3-, 4- i 5- skibowe.

 

Raczej nie mają strony bo by tam była podana.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

Ja w tym roku kupiłem czteroskibowe stal-tech. Mają regulacje od 28 do 40cm szerokości na jeden korpus, zabezpieczenia zrywalne. Zapłaciłem 6tys a 3 kosztują jak się nie myle tys. mniej. Jestem z nich bardzo zadowolony,ale nie wiem jeszcze jak jest z częściami(cena) bo jeszcze nic nie wymieniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

Jeżeli chodzi o mnie to ja ciągam je zetorem 7211. Na cężejszej ziemi robie 3(3*40cm) a na lekkiej idzie nawet 4.

4320 ma tylko 4 konie mniej czyli poradzi sobie, a jak go dobrze dociąrzysz to pójdzie napewno ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

My mamy 4x40 staltechu i bardzo ładnie się nim orze, bardzo dobre jest też te zabezpieczenie zrywalne (odchyla się do tyłu cały korpus), u nas we wsi mają unii 4x40 i mają zrywalne śruby na lemieszach, jak o coś zahaczą, lemiesz w glebie zostaje (a nie jest tani) ;) , a do staltechu pasują też tańsze zamienniki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

U mnie jest staltecha jednobelkowy z dużymi odkładnicami-wiecie jaka jest cena odkładnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

http://www.oratynski.pl/plugiz.php

 

tutaj maja te pługi w ofercie oraz wiele innych tanich i prostych maszyn rolniczych dla małych i średnich gospodarstw :lol:

 

pozdro mlody87


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

oglądałem na wystawie zwykły 4x40 zrywalny ze staletchu i troche mieszane uczucia miałem spasowanie odkladni lepieszy itd troche niezaciekawie wyglądało, pługi z UG o niebo lepiej się prezentują, no ale może w polu nie są takie złe za jakiś czas może sobie takiego kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy zamiar takie kupić do 88 konnego deutza. Mamy nadzieje że sobie z nim poradzi i będzie ładnie krył. Jak kupimy w przyszłym tygodniu to wstawię zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesiuskc    2

4320 ma 58 km a c-360 ma 52 to mała różnica wujek mój ma staltech 5*35cm chodzi w prawie 100konnej maszynie i ciągnik skiełczy w tym pługu tylko że piasku glinastym mocnym jakaś 3 klasa ziemi to 1014&staltech 5*35 on ma 4*4 napęd a twój zetor będie miał cieżko lepiej mu kup używany 2skibowy pług obracalny sa tańsze będziesz zadowolony... oczywiście naped na4 koła dużo daje współczynnik sprawności ciągnika bez nabedu to 0.6 a z napędem to 0.9 więć jeśli byś miał 4340 to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja mam Stal tech U 006 4x45 pracuje z mf 3080 bardzo ładnie się nim orze super pług za tą cenę


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal91    0

mam pług ze staltechu 4x40 ładnie kryje dosyc masywny ale elementy robocze po zaoraniu 60h do wymiany odkładnie dziurawe piersi sie powyrywały i pozaginały nie doorałem i szukam czesci do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loyer986    2

ja mam 5*45 bardzo dobry pług. Jak wspomnieli koledzy mógłby być cięższy... ciągnik minimum 140 KM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
mam pług ze staltechu 4x40 ładnie kryje dosyc masywny ale elementy robocze po zaoraniu 60h do wymiany odkładnie dziurawe piersi sie powyrywały i pozaginały nie doorałem i szukam czesci do nich ;)
Jestem w szoku!!!60 ha i po elementach roboczych !!! Toż to 5 dni pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

U mnie ostatnio nie zadziałało zabezpieczenie i lemiesz pękł ;)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj