Skocz do zawartości

Polecane posty

dabaz    54

Moja Nokia N82 pracuje ze mną w gospodarstwie już 4 lata i robi mnóstwo dobrych fotek i często będąc w polu w necie pocztę sprawdzam i inne pierdołki czytam i działa bez zarzutów. Tylko bateria trzyma już 2-3 dni.

Bawidamek    1

Mam taki problem z wyborem telefonu po głowie chodzi mi Nokia N8,SE Xperia x10 lub HTC Desire S.Jak byscie byli na moim miejscu to co byscie wybrali?Do tej pory mialem Nokie 5800 XM i nie narzekałem ale teraz pora na cos innego

hadler    0

Ja posiadam Samsunga Galaxy S i nie narzekam.Na Twoim miejscu wybrałbym Desire, ale HD B)

Wiadomość z agroFakt.pl

hadler    0

Znacznych różnic nie ma.

Hd ma najlepszy aparat 8mpx, a S i Z mają 5mpx.Hd ma troszkę więcej wbudowanej pamięci od pozostałych.

Z lub S posiada klawiaturę qwerty(ale nie wiem dokładnie który).

danielhaker    803

Koledzy- kolega sprzedaje HTC HD2 w stanie niemalże idealnym, 4 miesiące gwarancji z kartą 2GB za 550zł. Warto go wziąć? ;)

niuniek1    56

Nokia C5 bardzo dobry telefon, dla osob ktore lubia prosty i tradycyjny telefon.

Też posiadam nokie c5-00 :rolleyes: super telefon i bardzo wytrzymały B)

kris14    259

Ja ostatnio się czaję na SE Xperia ARC S, zobaczymy, może pod choinkę będzie :P

wojtas972    8

htc to bardzo dobre fony :rolleyes: sam mam Touch Pro(wgralem sobie WM 6.5) i jestem zadowlony ale mam juz go 2 lata prawie i trzeba bedzie wziasc cos nowego i raczej bedzie to tez cos od HTC moze Desire Z :rolleyes: duzo moich znajomych ma HTC moj kumpel ma G1 a kolezanka wildfire tez jest git siostra ostatnio kupila sobie wildfire s

Gago    0

Ja już przerzuciłem wiele telefonów i firm ale najlepsza według mnie jest ciągle Nokia potem LG moze nokia się została za resztą przez ostatni okres cZasu ale nadal według mnie sa to telefony nie do zarąbania. Aktualnie posiadam Nokie N86 8MP wcześniej miałem taką samą zmieniłem ją na Nokie N8 ale nie podobał mi się dotykowy tel to znowu kupiłem nóweczkę N86 i jak narazie zero problemów :) (a tak nawiasem mam do sprzedania nową karte z adapterem microsd 8gb zainteresowani na pw pisać)

Edytowano przez Gago

globus512    17

NNokia straciła ostatnimi czasy na jakości. To nie jest już to co kiedyś.Teraz pozytywnie zaskakują mnie telefony samsunga wg nokii brakuje teraz sporo do nich. Zastanawiałem się nad N8 a samsunga galaxy S2. Wybór padł na Samsunga i wcale nie żałuję:)

jaro    163

No akurat ten Samsung jest lepiej wykonany niż Nokia N8-baaardzo śmieszne.

Edytowano przez jaro

hadler    0

Teraz na rynku liczy się głównie htc i samsung, nokia i se zostali w tyle.

jaro    163

Naprawdę wątpię w to że taki plastikowy Samsung wykonany jest lepiej niż aluminiowa Nokia.

Gago    0

z wykonaniem róznie bywa jeden telefon moze być wykonany lepiej a drugi taki sam gorzej ale co do bebechów to nokii teraz duzo brak do samsunga i htc tylko szkoda ze na androidzie nie ma darmowej navi :rolleyes:

kokoman0    59

Dokładnie jak kolega mówi, albo Samsung albo HTC

Nie wiem jak jest z HTC ale Szajsunga (tak powinni je nazywać) stanowczo nie polecam mam b3410 od prawie 2 lat i żałuje, że wtedy nie dołożyłem do nokii. Skusiła mnie klawiatura fizyczna w szajsungu ale gdybym teraz miał wybierać między moim szajsungiem i nokią 5230 stanowczo wybrałbym nokie. Szajsung ciągle się wiesza 4 razy w serwisie i ciągle ta sama bajka raz nawet prosto po odebraniu z naprawy odniosłem go w ciągu 5 min z powrotem bo znowu się zepsół. To mój 1 i już pewnie ostatni szajsung teraz to tylko albo nokia albo se.

jaro    163

z wykonaniem róznie bywa jeden telefon moze być wykonany lepiej a drugi taki sam gorzej ale co do bebechów to nokii teraz duzo brak do samsunga i htc tylko szkoda ze na androidzie nie ma darmowej navi :rolleyes:

I właśnie o bebechy mi chodzi-Symbian jest "lżejszy" od Androida i działa przyzwoicie z procesorem o niższym taktowaniu.

hadler    0

Naprawdę wątpię w to że taki plastikowy Samsung wykonany jest lepiej niż aluminiowa Nokia.

Niektóre modele samsunga też są wykonane z aluminium, a o ile mi wiadomo nokia też wszystkich swoich egzemplarzy nie wypuszcza w aluminium.

jaro    163

Czytamy ze zrozumieniem-była tam mowa o Galaxy i Nokii N8.

wojtas972    8

lol symbian lepszy od androida????:blink: :blink: wolne zarty a zreszta niektore samsungi sa robione na systemie bada a to juz jest absolutna porazka

ja mam windows mobile 6.5 (HTC touch pro) i jest ok napewno duzo lepszy od symbiana bo z androidem to jeszcze moze porywalizowac

hadler    0

Wiadomo, że plastik nie dorówna aluminium, ale galaxy s2 ma bardzo dobrze zrobioną obudowę, na pewno lepiej niż galaxy s.Galaxy s2 ma wyświetlacz z tak dobrego szkła, że aż trudno go porysować i w dodatku ma znacznie lepsze parametry techniczne, tylko aparat gorszy.

Wojtek1693    28

Do niedawna miałem Nokie x3 a teraz poluje na nokię C3 Tauch and type, według mnie nokia to jest najlepszy telefon :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się