Polecane posty

hadler    0

Znacznych różnic nie ma.

Hd ma najlepszy aparat 8mpx, a S i Z mają 5mpx.Hd ma troszkę więcej wbudowanej pamięci od pozostałych.

Z lub S posiada klawiaturę qwerty(ale nie wiem dokładnie który).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

htc to bardzo dobre fony :rolleyes: sam mam Touch Pro(wgralem sobie WM 6.5) i jestem zadowlony ale mam juz go 2 lata prawie i trzeba bedzie wziasc cos nowego i raczej bedzie to tez cos od HTC moze Desire Z :rolleyes: duzo moich znajomych ma HTC moj kumpel ma G1 a kolezanka wildfire tez jest git siostra ostatnio kupila sobie wildfire s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja już przerzuciłem wiele telefonów i firm ale najlepsza według mnie jest ciągle Nokia potem LG moze nokia się została za resztą przez ostatni okres cZasu ale nadal według mnie sa to telefony nie do zarąbania. Aktualnie posiadam Nokie N86 8MP wcześniej miałem taką samą zmieniłem ją na Nokie N8 ale nie podobał mi się dotykowy tel to znowu kupiłem nóweczkę N86 i jak narazie zero problemów :) (a tak nawiasem mam do sprzedania nową karte z adapterem microsd 8gb zainteresowani na pw pisać)

Edytowano przez Gago

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

NNokia straciła ostatnimi czasy na jakości. To nie jest już to co kiedyś.Teraz pozytywnie zaskakują mnie telefony samsunga wg nokii brakuje teraz sporo do nich. Zastanawiałem się nad N8 a samsunga galaxy S2. Wybór padł na Samsunga i wcale nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No akurat ten Samsung jest lepiej wykonany niż Nokia N8-baaardzo śmieszne.

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadler    0

Teraz na rynku liczy się głównie htc i samsung, nokia i se zostali w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Naprawdę wątpię w to że taki plastikowy Samsung wykonany jest lepiej niż aluminiowa Nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

z wykonaniem róznie bywa jeden telefon moze być wykonany lepiej a drugi taki sam gorzej ale co do bebechów to nokii teraz duzo brak do samsunga i htc tylko szkoda ze na androidzie nie ma darmowej navi :rolleyes:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Dokładnie jak kolega mówi, albo Samsung albo HTC

Nie wiem jak jest z HTC ale Szajsunga (tak powinni je nazywać) stanowczo nie polecam mam b3410 od prawie 2 lat i żałuje, że wtedy nie dołożyłem do nokii. Skusiła mnie klawiatura fizyczna w szajsungu ale gdybym teraz miał wybierać między moim szajsungiem i nokią 5230 stanowczo wybrałbym nokie. Szajsung ciągle się wiesza 4 razy w serwisie i ciągle ta sama bajka raz nawet prosto po odebraniu z naprawy odniosłem go w ciągu 5 min z powrotem bo znowu się zepsół. To mój 1 i już pewnie ostatni szajsung teraz to tylko albo nokia albo se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

z wykonaniem róznie bywa jeden telefon moze być wykonany lepiej a drugi taki sam gorzej ale co do bebechów to nokii teraz duzo brak do samsunga i htc tylko szkoda ze na androidzie nie ma darmowej navi :rolleyes:

I właśnie o bebechy mi chodzi-Symbian jest "lżejszy" od Androida i działa przyzwoicie z procesorem o niższym taktowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadler    0

Naprawdę wątpię w to że taki plastikowy Samsung wykonany jest lepiej niż aluminiowa Nokia.

 

Niektóre modele samsunga też są wykonane z aluminium, a o ile mi wiadomo nokia też wszystkich swoich egzemplarzy nie wypuszcza w aluminium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czytamy ze zrozumieniem-była tam mowa o Galaxy i Nokii N8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

lol symbian lepszy od androida????:blink: :blink: wolne zarty a zreszta niektore samsungi sa robione na systemie bada a to juz jest absolutna porazka

 

ja mam windows mobile 6.5 (HTC touch pro) i jest ok napewno duzo lepszy od symbiana bo z androidem to jeszcze moze porywalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadler    0

Wiadomo, że plastik nie dorówna aluminium, ale galaxy s2 ma bardzo dobrze zrobioną obudowę, na pewno lepiej niż galaxy s.Galaxy s2 ma wyświetlacz z tak dobrego szkła, że aż trudno go porysować i w dodatku ma znacznie lepsze parametry techniczne, tylko aparat gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Do niedawna miałem Nokie x3 a teraz poluje na nokię C3 Tauch and type, według mnie nokia to jest najlepszy telefon :)


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Zdziwiłbyś się jak Galaxy S2 robi zdjęcia. Mam Aparat nie najnowszy Samsunga 6mp i Samsunga zdjęcia są o niebo lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMOxD11    10

Ja mam Nokie N95 8GB sprawuje mi się doskonale i jak dla mnie nie ma żadnych wad. Polecam każdemu ten telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

To chyba krótko i niezbyt czesto go użytkujesz. Suwaki wyswietlacza gdy dostaną trochę kurzy przestają chodzić. Gdy tel ma kilka aplikacji więcej strasznie się wiesza.

Edytowano przez andrejus

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadler    0

Zdziwiłbyś się jak Galaxy S2 robi zdjęcia. Mam Aparat nie najnowszy Samsunga 6mp i Samsunga zdjęcia są o niebo lepsze!

 

Ja mam galaxy s(5mp) i porównywałem go z iphone 4 też 5(mp) i samsung wypada gorzej :(

Jak robiłem zdjęcia tekstu to na iphonie4 bardziej wyraźny był tekst niż na galaxy s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj