Skocz do zawartości

Polecane posty

damian1992    72

Ja miałem Nokie 6280 i się zepsuła :P to wziołem starą Nokie 6230 która leżała w domu

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja miałem SE K750i. Bardzo mnie denerwował ten telefon, bo często się psuł. Jego zaletą był bardzo dobry (jak na komórki) aparat. Teraz mam Nokię E51 od kilku dni. Fajny telefonik tylko długo nad wszystkim myśli (przynajmniej u mnie).

lukasz20    0

Ja mam k510i i mi się joystic po 2 latach sypię ale jak na SE nie jest źle a myślę nad k810 ;)

lysyrolnik    14
Ja miałem SE K750i. Bardzo mnie denerwował ten telefon, bo często się psuł. Jego zaletą był bardzo dobry (jak na komórki) aparat. Teraz mam Nokię E51 od kilku dni. Fajny telefonik tylko długo nad wszystkim myśli (przynajmniej u mnie).

Moja E51 przy załadowanej pamięci na full(130Mb) śmiga aż miło. ;)

Combinator    0

Obecnie mam Sony Ericsson W200i mam go już 2 lata i jeszcze nigdy nie miał żadnej awarii ale zamierzam zmienić na inny lepszy. ;)

Moja E51 przy załadowanej pamięci na full(130Mb) śmiga aż miło. ;)

Właśnie w internecie czytałem, że jest bardzo szybka, ale u mnie niestety tak nie jest. Chyba jej muszę zaaktualizować oprogramowanie i zobaczymy wtedy jak będzie chodzić.

danielhaker    823

A ja mam nokię 6500 slide ;) nokię 3310 i motorolę l6. ta ostatnia do sprzedania.

pynczor    2

Chłopaki zastanawiam sie nad kupnem telefony ale nie bardzo wiem jaki wybrać chodzi mi o używany jakis do 250 zł najlepiej zeby miał karte pamięci itp doradzicie coś ?

Finek    0

Na pewno do tej ceny najlepszy będzie Sony Ericsson najwięcej ma funkcji tylko zostaje pytanie jaki ma być z klapką, rozsuwany czy normal ?

Avendrion    39

@pynczor

do 250 zł dobrym wyborem bedzie samsung e250 i to nowy ;)

polecam też nokie 6230i obydwa telefony miałem i sprawowały się świetnie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc