Polecane posty

Gość   
Gość

ja od listopada mam nokie n73, trochę muli ale na razie jest wszystko ok ale zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Ja posiadam SE k550i :) I muszę przyznać że to bardzo dobry telefon, parę razy został przysypany ziemią, kilkanaście razy mi upadł i nic dalej elegancko chodzi tylko się trochę pościerał i zakurzył :)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

widziałem ze ktoś ma samsunga d990i i czy u kolegi też jest strasznie wolna transmisja danych z karty MicroSD-Telefon która wręcz denerwóje bo ciężko oglądac fotki zapisane na SD. czy to tak ma byc czy oddac szrota do servisu i niech coś z tym zrobią :P ???


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ta nokia n73 to nie jest taka super lepiej kup sobie lepszy telefonik z nowszych,z lepszej pulki a te nokie to trochę wad maja, no tyle ze symbian ale nie każdemu sie on podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja mam N73 nawet na sprzedaż :P

wszystkie zdjęcia w mojej galeri robione właśnie nią


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Od dwóch dni jestem bardzo zadowolonym posiadaczem Nokii E51 :) Przesiadka z SE na Nokie była dosyć łatwa, ale nadal mylą mi się "spacje" SE pod # a w nokii pod 0 :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

N73 jest fajna gdyby nie maiała symbiana ale pozatym to ma same zalety

 

to jest własnie najlepsza rzecz w niej :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas1934    10
różni sie tym ze ma wbudowane 8gb pamięci ale tam tez innymi funkcjami i kolorem :P

 

 

w budowane tylko 8 i nic wiecej bo niema slota

ja man 16 karte w 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Ja mam NOKIE 5310 XpressMusic i jest EXTRA


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja nie narzekam na symbian nawet przeciwniw mam najnowszy odtwarzacz muzyki, program do odtwarzania filmów w formatach avi, divix i flv i program do odtwarzania plików pdf :P i jak tylko będe chciał moge sobie ściągnąc najnowszą gre na symbian :) oprócz tego jest w niej taki konwenter że mam 500Mb zajęte i 495 piosenek + zdjęcia. Naprawde super telefon teraz zamiaruje kupic N82. :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Ja posiadam nokię 3110 Classic. Trochę mnie wkórzyła, ale sam ją zrobiłem, a dokładniej soft v5.50 jest wadliwy, a jak wgrałem sam v6.60 to od razu chodzi lepiej. Z softem 5.50 nie dalo się nic zrobić, ponieważ fon na okrągło się restartował a teraz od 6miesięcy nic się z nim nie dzieje. A telefon mam od grudnia 2007 roku


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja od przed wczoraj jestem posiadaczem Noki 3110 classic


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja mam Nokie N95 8GB, Nokie 3110Clasic,

3110Clasic- to wiadomo jest to prosty telefon mp3 karta pamięci aparat1.3megapxieli na nic w nim nie nażekam jest idealny w pole.

N 958GB- to wiadomo jest to kombajn multimedialny :P posiada symbian co umożliwia instalowanie wszystkich programów i czego tylko chcesz, aparat 5 megapxieli z lampą błyskową 8 gb wbudowanej pamięci navigacja i jeszcze inne bajery poprostu idealny telefon :P ale nie w pole :P minusem w pole jak się go bierze, jest to że rozsuwa się w obie strony bo kurz bardzo wchodzi do telefonu jest duzy i przeszkadza czasami w kieszeni ale oprucz tego to jest super nie zamienił bym go na inny. :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

Nokia 5310 i spisuje się bardzo dobrze.Od zawsze miałem Nokie.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Sprzedałem N73 i stałem się posiadaczem N82


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja miałem Nokie 6280 i się zepsuła :P to wziołem starą Nokie 6230 która leżała w domu


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

A ja miałem Simensa C55 a teraz mam nokię 5200 music i jest ok


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem SE K750i. Bardzo mnie denerwował ten telefon, bo często się psuł. Jego zaletą był bardzo dobry (jak na komórki) aparat. Teraz mam Nokię E51 od kilku dni. Fajny telefonik tylko długo nad wszystkim myśli (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj