Polecane posty

krzysiekQ    9

ja mam lg kg800 znany szybciej pod nazwa chocolate lub czekoladka i nokie tak zeby ja wziac w pole bo lg troche szkoda a tak po za tym to lg to super tel aparat 2megapiksele odtwarzacz mp3 no i panel dotykowy super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotereK    0

Ja mam Nokie 6230i wcześniej miałem siemensa i nokie 6610. Nokia to ogólnie chyba najlepszy telefon :) Ta którą mam obecnie jest super :) Mp3, radio, karta pamięci 512 MB i aparat 1.3 Mpx :) Bardzo fajny telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja mam SE K510i. Niedługo może jakaś Nokia.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

mój kumpel ma na sprzedaz n73.fajny telefon ale za delikatny.jest juz po wymianie wyswietlacza a to przez za mieka szybkę.palcem da sie ją wgiąć i rozwalic wyświetlacz.ale poza tym wypasiony telefon.tylko że u mnie długo by niewytzrymał.u mpjego kumpla zreszta też :P i dlatego ją sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

ma ktoś n95? chodzi mi o to jaki sylikon do tego i jaka ochrona na obudowe? moze ma ktoś coś do polecenia z allegro ?korzystsa ktoś z nawigacji nokiowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

mam nokie 3110 clasik dokupiłem karte pamięci 1 gb i kabel usb, tylko nie mam czasu się tym bawić :P , albo mi przeszło bo po simensie cxt 70, a tak wogóle zupełnie nie potrzebuje tych pierdułek w telefonie, wystarczyłby mi zwykły naprostrzy tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

jezelo v3 to tylko v3i lub v3x.moj znajomy mial v3x a jego siostra ma normalną v3.telefony bez porównania.X ma karty pamieci,duzo wiekszy i lepszy wyświetlacz i chyba lepszy aparat.z wygladu jest troche inna.ale w V3x oberwało sie gniazdo usb i koniec.sprzedał ja za grosze a raczej za jakaś nokie i se k700i i j220i.ogólnie fajny telefon ale jak to w fonach z klapką wyświetlacz bedzie po pewnym czasie mrugał aż przestanie się włączać.w v3 jest bardzo czeste.a zwykła v3 nie ma za duzo bajerów i jezeli potzrebujesz ładnego tela do dzwonienia ale bez bajerów to v3.jezeli chcesz cos wiecej od telefonu to v3i lub v3x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter251    8

ja polecam n80 robi świetne zdjęcia(można zobaczyć w mojej galeri) można wgrać wieje programó. jedyny ból to słaba bateria 920 maha trzyma tylko jeden dzień a to wszystko przez rozdzielczość wyświetlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariusz64    0
ja miałem Nokie 3510i , mam Nokie 6020 , może kiedyś będe posiadaczem Noki N70 :D

Nie polecam n70 kiedyś byłem nią zafascynowany, ale jak ją zobaczyłem to zmieniłem zdanie. Lepiej trochę dołożyć i kupić n73. Narazie mam 5300 i nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosysko    0

ja narazie mam siemensa A70. Ale już niebawem odejdzie na emeryturę. Następca jeszcze nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

porównując n70 do n73 to poza wiekszymi bajerami w n73 zauważyłem skrzypiącą i nieco odstającą klapke od aparatu i cięższą obsługe przez małe przyciski (a dokladniej przyciski kierunkowe-może kwestia przyzwyczajenia) w n70 a w n73 naserio szybka wyświetlacza mogłaby być lepsza.jak dla mnie jest stanowczo za miękka i bardzo łatwo można rozwalic wyswietlacz.nokia 8800 jest wypasiona.niezniszczalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

moim pierwszym telefonem był sony cmd J6 i jeszcze działa teraz mam sony ericsson K700i na sprzedarz 250 zł


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja od poaru minut mam sagem my400x :D:)


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

N95 in da haus, miodzio sprzęt, gps, wlan,super muza,mnóstwo zastosowan i nawet szybki, nieżły aparat i za***ista kamera normalnie sprżet napikowany elektryką, jak sie nie bedzie psuł to bedzie git i wg mnie chyba naj telefon jak na ta chwile, mogłby być viut mmninejszy no ale tyle technologi musi mieć troche objętości..

Kupić zetorka i nic więcej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Ja miałem kolejno:

Ericsson T10s

Nokia 3310

Sony Ericsson T610

Motorola V3

Nokia 2600

Teraz > Nokia 6131


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj