Polecane posty

Sumik    80

@pawelec a czy ten samsung ma wbudowaną antene od radia ??


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

antena - to zestaw słuchawkowy.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaSD    0

Witam. Mam pytanie. Jaki byście mi polecili telefon który by był idealny do internetu i nagrywania filmów (robienia zdjęć też). Dobrze byłoby jakby miał wbudowaną już jakąś pamięć. Proszę o propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

ja zbieram puszki na motorole razer :lol: w orkę i do bydła w sam raz :)

Dobrze ci radzę- nie bierz Motoroli :) Mimo, że to dobre telefony to spróbuj później ją sprzedać <_<

@MafiaSD- a w jakich pieniądzach? Może HTC 7 Mozart?

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaSD    0

@Danielhaker- Kasy to tak dokładnie nie wiem ile, jeżeli bym sprzedał swojego samsunga i trochę dołożył to tak w granicach 400-450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    80

antena - to zestaw słuchawkowy.

korde to tak samo jak w moim B2100 :)

znacie jakąś dobrą przeglądarke internetową do samsunga B2100 ??

Edytowano przez Sumik

"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

Zmieniłem soft w C6. Teraz chodzi SUPER. Muszę tylko jakiś telefon kupić taki na pole. Chyba kupię Nokię 6303 classic. Mój tata ma. Telefon nieśmiertelny. Ostatnio zsunął się po dachu, odbił od rynny i upadł z 4 metrów na beton i nawet się nie wyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

My posiadamy

I- Samsung Galaxy Ace

II- Samsung Monte

A na pole Sony Ericsson c902 i k770i

:)

Edytowano przez bodzioszajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Zmieniłem soft w C6. Teraz chodzi SUPER. Muszę tylko jakiś telefon kupić taki na pole. Chyba kupię Nokię 6303 classic. Mój tata ma. Telefon nieśmiertelny. Ostatnio zsunął się po dachu, odbił od rynny i upadł z 4 metrów na beton i nawet się nie wyłączył.

 

 

 

 

Ja mam 6303 i telefon pancerny, co prawda miałem pękniętą szybkę ale z mojej winy i nawet pechowo upadła. Ale ogółem upadków miała dużo, mnóstwo kurzu w sobie, wilgoci tez trochę dostała ale przez dwa lata nic się nie popsuło.

 

 

Koledzy, słyszeliście o nowych Nokiach serii Asha? Są to modele 200, 201, 300 i 303. Sam jestem chętny na Nokia Asha 300, cena w sklepie firmowym Nokii 499zł, klawiatura zwykła plus dotyk. Ale w Plusie jeszcze nie oferują i nie wiadomo czy będą oferować.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ormor    6

Na Samsunga solida b2710 nie ma rady :D próbowałem wszystkiego :lol: bardzo polecam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

W razie czego będę sprzedawał HTC Desire Z (z rozsuwaną klawiaturą) - telefon idealny, wzięty z salonu w czerwcu, czyli ma praktycznie 1,5 roku gwarancji, w stanie jak nowy :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

pooch za ile? opowiedz o tym telefonie więcej mam teraz c6. Nagrzałem się na E6 ale ma za małe klawisze do pisania. Myślałem też o tym htc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Najlepszy jaki dotąd miałem :)

W internecie jest masę recenzji i zdjęć i filmików.

Dla mnie póki co - telefon idealny.

 

Sprzedają, gdyż czekam na Iphone 4s :)

Pewnie coś koło 800 zł będę chciał za niego.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

CO doradzicie wyamagania: 5mpx ,szybko ma chodzic i sie nie psuci TANI,używany nastawiam sie na jakiego samsunga ,moze 75xx albo 85xx a moze jakies inne marki, mało dzwonie-nie bawie sie ,troche muzyki słucham, cena do 300PLN

mam nokie 6220classic- złom nie przecietnywolno chodzi wieasza sie -niezapchana,

THX za opinie

Edytowano przez GABBER85

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś posiada Sony Ericssona C905? Czy to dobry telefon, przede wszystkim aparat? Proszę o prywatną wiadomosc.

Edytowano przez Matey
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Mam Samsunga Avile i SE C510.. Kupiłem Avile bo SE się zaczął psuć.. Avila już ma rok i ani razu się nie zacieła ani co bardzo dobrze się sprawóje. Cięzko pisać jedną ręką jak jest się w ciągniku ale za to się nauczyłem na słowniku T9 pisać :D Zdjęcia nie za najlepsze robi no i bateria trzyma 6dni na spokojne urzytkowanie :) A teraz o dziwem SE się naprawił bo drastycznym rzucie o ziemię :P I mam 2 tel ii myśle żeby jednego sprzedać i kupić nokię N8 ;) Jak szaleć to szaleć xD


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

W chwili obecnej Iphone 4S oraz Samsung Omnia Pro 4 -> telefon do zadań specjalnych, niejedno przeżył włącznie z wpadnięciem do wiaderka z silikonem :D

Edytowano przez Teddy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

Witam. Planuję zakup telefonu NOKIA. Mam do wyboru 3 modele: E52, C5-01, C5-03. Który byście mi polecili. Odpowiadają mi zarówno stgandardowe jaki i dotykowy. Cena bardzo podobna. Który byści wybrali? Liczę na waszą pomoc. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Co sądzicie o dotykowej Nokii C5-03? Posiada może ktoś taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Panowie a kto ma pojęcie o tym jaki zasięg mają poszczególne telefony ?Czytam sporo testów ale tam o tym nikt nie pisze (wszyscy testują w miastach).Mam Nokię N8-jestem z telefonu całkiem zadowolony ale...w porównaniu z moją dawniejszą N95 8gb to zasięg jest sporo słabszy (tu gdzie mieszkam)-tak mnie to wkurza że zacząłem robić przymiarki do czegoś innego.Tyle że nie wiem dokładnie (dopóki nie nabędę :D ) jaki będzie to miało zasięg no i co stracę a co zyskam przesiadając się na inny system (myślę o Androidzie ).Znalazłem ostatnimi czasy coś takiego jak Panasonic Eluga (ma duży ekran a nie przypomina paletki do pingponga jak inne smartfony).Reasumując-jest tu ktoś na forum kto mógłby mi coś podpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Mam podobny problem jak @jaro więc również przyłączam się do pytania. Obecnie mam Samsunga Solida b2710 telefon nie do zatarcia( kilka razy wylądował w kałuży, przeżył nie jeden upadek) ;D tylko szkoda że ma słaby aparat. Ale potrzebuję jeszcze jednego telefonu który dobrze trzymał by zasięg i miał możliwy aparat ok.5 mega. Próbowałem z Nokią E52 ale po kilku upadkach więcej czasu spędza w naprawie niż u mnie w kieszeni (więc podjąłem decyzję o sprzedaży jej) ;/ Zastanawiałem się nad Nokią x2. Co o niej sądzicie ? Może macie jakieś inne propozycje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

noki x2 lipa aparat niby 5mpx ale zdjecia duzo slabsze niz z mojego 3.2 w htc wiec nie polecam tego modelu i wcale nie bedzie wytrzymalszy niz e52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Widzę że @PaWeL1995 masz dobre zdanie o tym samsungu, tata chce wymienić nokie 6300 na właśnie takiego samsunga tylko e2370, ja mam zamiar wymienić nokie 5230 na jakąś nokię n96, n97, c5-03 i właśnie chciałbym się dowiedzieć jak wam się sprawują te modele, nie boję się telefonu dotykowego w pole ponieważ już od 2lat n5230 chodzi i śmiga w różnych warunkach, o upadkach kilka razy na płytki lub podłoge wole nie myśleć bo nic jej się nie stało :D n96, n97, c5-03 wytrzymałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0

Kolego Rafalkom555

 

Według mnie to te telefony co podałeś ta n96, n97,c5-03 nie będą najlepszym wyborem na takie warunki jak piszesz te upadki... Najlepiej kup sobie takiego samsunga jak chce kupic twój ojczulek. Jak uprzesz się na któregoś z tych telefonów i chcesz się poradzić to napisz do mnie na gg.

 

Ja aktualnie posiadam 2710 navi jest to wytrzymały dobry telefonik.Nowy nabytek C2-00 dual sim zwykły prosty wytrzymały telefon naprawde polecam te telefony. a tak ogólnie to miałem juz około 60 telefonów różnych marek i według mnie to najlepsze telefony to są telefony o budowie standardowej i maki Nokia i niektóre Sony Ericssony te Samsungi Solidy są też ciekawymi telefonikami testowałem takiego. Ale z samsunga to tylko i wyłącznie model Solida.

Edytowano przez slawek73

Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jak kupowałem 5230 to mnie straszyli że dotykowy to jak upadnie to zaraz siądzie, kilka razy z biurka lub łóżka na podłogę, z wysokości około 140cm ze 3razy na płytki i działa, nic mu się nie popsuło, a w pole jak są żniwa to w woreczek i do kieszeni a poza żniwami bez niczego :D

n96 i n97 chciałem już zamiast 5230 ale wtedy za drogie były, jedyne co mnie martwi to taśma w n96 od rozsuwania bo wiem o kilku przypadkach jak w n95 siadała, a telefon ma być 2razy lepszy tego co teraz mam, może kiedyś zmienię zdanie, jak by coś to mam jeszcze nokie 3510i :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj