Polecane posty

mlody4564    12

Ja mam nokie 6300 największy szajs ;[ jaki może być teraz za jakiś czas chce sobie kupić samsung avila :)

 

witam mam problem z nokia 6300 nie chce mi czytać karty pam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Może kupiłeś złą kartę. Ja miałem tel i nie.mogłem złego słowa powiedzieć na ten tel. wyprał mi się w pralce i jeszcze kiedyś drugi raz zamoczył i dalej działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja mam Nokie 6303 czyli następczynie 6300, mam ją już dwa lata i nic się nie popsuło jeszcze, telefon pancerny, blaszana obudowa robi swoje mimo przepisania 40tys sms-ów, niezliczonej ilości upadków wciąż sprawnie działa i ładnie wygląda :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

Kupiłem już NOKIE C6. Jeżeli ktoś ma dużo czasu i 2-ie wolne ręce to polecam. Telefon strasznie się zacina. Do napisania SMSa potrzeba 2-uch rąk. Ma dobry aparat, świetny odtwarzacz muzyki i sporo przydatnych funkcji. Byłby super, gdyby się tak nie zacinał.

Muszę sobie kupić jakiś drugi tel. Telefon muzyczny. Oczywiście NOKIA. Co byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

zmień soft w c6 to się nie będzie zacinał i pisać można jedna ręka jak go nie rozsuniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

Tak. Da się pisać jedna ręką, ale jeśli ma się 2 ręce wolne, to wygodniej i szybciej się pisze na qwerty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

macie coś z serii Solid od koreańców?

jak wrażenia?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja mam b2001 solid.... opisywać po co?? 2 lata ze mną :P pogryziony przez psa, przejechany przez auto, utopiony i myty często, latarka bomba :P graliśmy nim w piłkę więc komentować nie trzeba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W Android Market super promocje :) zachęcam do skorzystania, gry i programy po 0,33 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

A ja posiadam Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro.

I zarazem mam pytanie:Czy da się zrobić przybliżenie w tedy kiedy chce zrobic zdjęcie?Poprosze o odpowiedź:)


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

macie coś z serii Solid od koreańców?

jak wrażenia?

Ja mam B2710 ogólnie LYPA jak dla mnie spodziewałem się czegoś lepszego. szybka porysowała mi się od kilku sróbek w kieszeni zatyczka od gniazda USB a zarazem ładowarki czesto sama sie otwiera co za czym idzie telefon traci swą rzekomą wodoszczelność ( nie sprawdzałem czy naprawde nie boi sie wody) oprogramowanie działa bardzo wolno, naciskasz i czekasz. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja sobie uskrobałem SE Xperia arc S i po kilku dniach wrażenia jak najbardziej pozytywne, aparat zadowalający, super wyświetlacz, szybki jak błyskawica i ładnie wygląda :lol:

 

@lukaszjd- zoom'u optycznego to nie ma, ale cyfrowy powinien być, telefony sprzed 5 lat miały takie coś więc u Ciebie też powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na obudowie nie masz przycisków od zoom'u? Te same które służą do regulacji głośności w telefonie

 

 

PS: Szukając w necie znalazłem info że jednak ten telefon nie ma zoom'u w aparacie. <_<

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Sprawdzałem to i jest to regulacja głośności dzwonka.Skoro nie ma opcjii zoom to trudno dam se rade :rolleyes:


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Ja mam B2710 ogólnie LYPA jak dla mnie spodziewałem się czegoś lepszego. szybka porysowała mi się od kilku sróbek w kieszeni zatyczka od gniazda USB a zarazem ładowarki czesto sama sie otwiera co za czym idzie telefon traci swą rzekomą wodoszczelność ( nie sprawdzałem czy naprawde nie boi sie wody) oprogramowanie działa bardzo wolno, naciskasz i czekasz. ;[

ja od wczoraj mam właśnie solida B2710. Nie narzekam na szybkość reakcji, mimo zapchanej karty 2GB. Sprawdzałem wodoszczelność - 30minut w wodzie i działa dalej. Latarka za***ista! Świetny odtwarzacz mp3. Ma wszystko czego potrzebuje od telefonu. Co prawda B2370 trzyma baterie 2 tygodnie, ale jesli ten wytrzyma tydzien, to tez bede zadowolony. Pozdro!

 

ps. Samsung solid B2370 - radio działało non stop 36godzin na głośniku do całkowitego rozładowania! ;)

 


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj