Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michcio899    0

ja wcześniej mialem nokie 3510i i nawet gdy poszla w agregat uprawowy to nic jej nie bylo (twarda sztuka) a teraz mam nokie 6230i i ona juz nie jest taka wytrzymala, na pole jej nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Mój pierwszy telefon to była Nokia 3310, potem zmieniłem sobie na Nokie 3510i, jak mi się znudziła kupiłem Nokie 6610, a w chwili obecnej mam Sony Ericssona K310i... :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

a ja mam dwa motorole v3i i nokie 6280 :) jeden z orange drugi z era:D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Ja jestem fanem motorolki, praktycznie zaczynałem od tych telefonów i nigy nie miałem z nimi problemów.

Teraz mam moto E398 (oraz pierwszy wyjątek) i Samsunga E250 (i tak średnio jestem zadowolony ma takie absurdalne ograniczenia szczególnie jak korzystam ze słuchawki bluetootha) - jeden służbowy drugi prywatny (oba w erze)

Mój pierwszy to moto D930 - typowy telefon do dzwonienia (na nim zrobbiłem swój życiowy rekord rozmów wychodzących za 1,5 roku ponad 250 godzin)

Potem T720 - naprawdę byłem z niej zadowolony (brakowało mi w niej prawdziwego internetu, wiadomo wap ma swoje ograniczenia)

No i teraz mam dylemat bo zamierzam wymienic tą E398 na coś innego tylko mam dylemat - chciał bym K1 ale z dugiej strony szukam czegoś malego (w końcy musze zmieścić w kieszeni dwa telefony).

Natomiast ten samsung mnie czasami ostro wkurza oto kilka przyczyn do mojego niezadowolenia:

- kiepska bateria

- liczyłem na lepsze fotki z aparatu

- bardzo nie logiczne menu (zwłaszcza jeśli chodzi o bardziej zawansowane funkcje)

- ma tylko dwie słuszne skórki białą i czarną ;-) !!!

- tylko 4 słuszne dzwonki do smsów (pomimo tego, ze ma mp3, polifonie etc.....)!!!!!

- jak mam słuchawkę na bluetooth to np. tylko sluży do rozmów, nie posłucham sobie na niej radia czy też mp3 (w motce nie ma z tym problemu) pomimo tego że wg opisu telefonu nie powinno być z tym problemu!!!!

- jak wysyłam sms-y to muszę sam je zapisywać w wysłanych, bo onn je wyśle i wywali w kosmos więc zapomnij o historii smsów (natomiast MMSy archwizuje bez mojej ingerencji),

- i tak dalej mógł bym jeszcze długo - szczególnnie, ze brakuje mi w nim wielu cech z motek do których przywykłem a ty ich za boga nie mogę ustawić.....

 

Zaż mojej połowicy kiedyś kupiłem motkę E365 potem miał LG nie pamiętam modelu ale nie był dostepny na polskim rynku, a teraz jej kupilem Nokię 6103 (ale też jest taki sobie schodki zaczynaja sie jak porobisz sobie grupy użytkowników i zaczniesz zmieniać profile - na bank nigy nie dojdziesz do ladu z dzwonkami ;-))))))

 

To kilka spostrzeżeń co do moich telefoników


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

ja mam nokie 6020, marnma jest bo mam 8 miesiecy a jzu mi ze 3 miesiace niedziałają wibracje a nie mam kiedy dac na gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Doradzcie mi na co mam zmienić moją nokie 6070, czy na Sony Ericssona K750i czy K550i? Ja jestem bardziej za tym drugim.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Mam N7610 i mnie kur.ica strzela z nim ;] Pooprostu badziew, ale kilkanaście tysięcy smsów wysłał wiec ma prawo, szukam teraz czegoś za ok tysiać zł,narazie jade na 6680 ale to dopiero badziew! ;]

Preferuje nokie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

ja mam samsunga z400


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja mam sony ericssona K700i...na początku dał mi popalić ale teraz chodzi super...za nie długo będzie trzeba go zmienić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistqo    0

nie polecam sony ericssonów ponieważ miałem jednego t290i przerobiony że maił mp3 :) ale jego obudowa po upadku to tragedia no i zaczął szwankować, motorola v2288 zabytek ale była niezniszczalna, samsung e800 spadł mi z 4 razy i nic jakiś niezniszczalny <--- polecam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Każdy kto miał t 290i mógł się zrazić do SE (ja też). Jednak znowu skusiłem się na Sony Ericssona tym razem na K 750i. Początkowo dlatego, że był za złotówkę. Teraz jak go już rozszyfrowałem stwierdzam, że to bardzo fajny telefon. Zupełnie inna jakość, inna (przyjemniejsza) obsługa menu, ma wszystko z bajerów, długo trzyma bateria (czas czuwania 400 h) no i jest latarka :). Parę razy sie przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
Każdy kto miał t 290i mógł się zrazić do SE (ja też). Jednak znowu skusiłem się na Sony Ericssona tym razem na K 750i. Początkowo dlatego, że był za złotówkę. Teraz jak go już rozszyfrowałem stwierdzam, że to bardzo fajny telefon. Zupełnie inna jakość, inna (przyjemniejsza) obsługa menu, ma wszystko z bajerów, długo trzyma bateria (czas czuwania 400 h) no i jest latarka :). Parę razy sie przydała.

w k700i też jest latarka a raczej lampa błyskowa ale można sobie czasem przyświecić :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja do tej pory miałem:

Ericssona r310

Samsunga sgh r200

Nokię 3310

Siemensa sl45i

Ericssona t68

Nokię 3330

Ericssona t65

znowu Nokię 3310

Siemensa me45

Siemensa s55

Sony Ericssona k500i

Nokię 6020

 

To chyba wszystkie, ale nie wiem czy czegoś nie pominąłem...

 

Od 10 miesięcy mam nokię 6233 i się zraziłem do tej marki bo musiałem go na gwarancję wczoraj oddać, baterię w ostatnich dniach ładowałem 3 razy dziennie i rozmawiać się nie dało. Teraz mam chwilowo za nokię jakiegoś badziewnego samsunga chyba e130 czy coś takiego...

Następny będzie k750i


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

witam moje telefony jakie posiadalem to:

- samsung sgh r 200

- nokia 3510

- siemens c65

- nokia 3310

- siemens cxv70

- sony ericson t610

i obecny tel jaki posiadam to nokia 6103


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Ja mam Nokie 6233 i moim zdaniem zarombisty telefon :) .MichalR widocznie trafiłeś na wadliwy produkt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja nie mam komórki :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja swoją starą N3310 zamieniłem na N3100 i narazie jestem zadowolony.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Ja mam Nokie 6233 i moim zdaniem zarombisty telefon :) .MichalR widocznie trafiłeś na wadliwy produkt;/

 

Do tej pory nie narzekałem, ale od miesiąca mi się jeb... Teraz muszę go dać do serwisu bo wczoraj ładowałem baterię 4 razy a i tak ciągle się wyłączał. Nawet najlepszym się trafi wada...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj