Polecane posty

nasil90    97

Ja mam Lg Ku990i z dotykowym panelem oraz nokię 3110 Classic


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

moje byłe komóry :

 

se t230 ..... mialem jeden dzień :D

se k 750i .... mialem 4 miesiace dalem za uzywana 450zl :D:D

motorola c115 .... taki staruszek

se k800i mialem tydzien zepsul sie wyswietlacz i teraz lezy zepsuty na szafie :(

 

i teraz koniec z se chce normalny tel ( moze nokie ) :)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Ja obecnie posiada Nokie N80. Wcześniej posiadałem Se K550i, Samsun Sgh l170, LG C3300, Se t 230, Trium eclipse


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A mi się fartło i kupiłem C702 za 190zł :) Co ciekawsze z gwarancją i nawet gość dorzucił słuchawki od W910i :) ... A wystarczyło oddać go na gwarancje bo taśma do aparatu się wyczepiła i paski przechodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ja mam nokię 6300


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Blackberry powędrował do szuflady ustępując miejsca Samsungowi SGH-I780 (właśnie jestem w trakcie obłaskawiania WM :))-co jak co ale moduł GPS sprawuje się rewelacyjnie (moja Nokia N95 8gb wymięka w przedbiegach-fix nawet w 15 sek !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Ja w przyszłym tygodniu jade przedłużyc umowe w Orange i biore Samsunga Aville :)


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam

Mam Nokię n82black od wakacji i jest naprawdę super, satelity wyszukuje po ok 6 sekundach. Dużo lepiej spisuje się od n73me. Można nawet sobie zagrać w Quake3arena(prawie 600MB !)po kablu na TV i obraz naprawdę jest OK. Co prawda ma accelerator3D.

 

@jaro bo się pogubiłem to teraz dwa telefony leżą w szufladzie? ;) telefon może i ok, ale co do GPS w I780:

 

"Nawigacja Satelitarna

 

GPS nie jest mocną stroną tego telefonu. Podczas testowania i780 telefon wykazywał długi przestój w wyłapywaniu samego sygnału Globalnego Systemu Pozycjonowania. Niejednokrotnie na fix'a musiałem czekać nawet ponad pięć minut. Co gorsza już po chwili pojawiły się kolejne schody.

Przy większych prędkościach (powyżej 60km/h) zgodność tego co widziałem na ekranie telefonu a za szybą samochodu, pozostawiała wiele do życzenia. Często będąc już dziesięć metrów za pożądaną ulicą, w którą należało skręcić, system oznajmiał, że do manewru pozostało kolejne 10 metrów. Tego typu błędy pojawiały się nagminnie, mimo zainstalowanej poprawki. Dlatego też nie byłem zadowolony z wyników testu GPS."

 

Samsung I780 to możesz porównywać ale z Nokiami serii E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Po rozmowie z panem z Biura Zatrzymania Klienta stałem się posiadaczem Ipone 3GS.

Telefon mnie rozwalił oczywiście pozytywnie ;).Szybkość działania jest niesamowita ,a po

Jailbreaku z telefonem można robić(modyfikować) prawie wszystko.Obawiałem się o baterie

ale o dziwo przy normalnym użytkowaniu trzyma 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Witam

Mam Nokię n82black od wakacji i jest naprawdę super, satelity wyszukuje po ok 6 sekundach. Dużo lepiej spisuje się od n73me. Można nawet sobie zagrać w Quake3arena(prawie 600MB !)po kablu na TV i obraz naprawdę jest OK. Co prawda ma accelerator3D.

 

@jaro bo się pogubiłem to teraz dwa telefony leżą w szufladzie? biggrin.gif telefon może i ok, ale co do GPS w I780:

 

"Nawigacja Satelitarna

 

GPS nie jest mocną stroną tego telefonu. Podczas testowania i780 telefon wykazywał długi przestój w wyłapywaniu samego sygnału Globalnego Systemu Pozycjonowania. Niejednokrotnie na fix'a musiałem czekać nawet ponad pięć minut. Co gorsza już po chwili pojawiły się kolejne schody.

Przy większych prędkościach (powyżej 60km/h) zgodność tego co widziałem na ekranie telefonu a za szybą samochodu, pozostawiała wiele do życzenia. Często będąc już dziesięć metrów za pożądaną ulicą, w którą należało skręcić, system oznajmiał, że do manewru pozostało kolejne 10 metrów. Tego typu błędy pojawiały się nagminnie, mimo zainstalowanej poprawki. Dlatego też nie byłem zadowolony z wyników testu GPS."

 

Samsung I780 to możesz porównywać ale z Nokiami serii E.

 

GPS jest bardzo mocną stroną tego Samsunga !-ostatnio używałem go jako nawigacji wracając z Białegostoku-działał bez problemu leżąc...w kieszeni biggrin.gif -moja Nokia nie potrafi złapać fixa w czasie jazdy a i na postoju trwa to parę minut (dużo zależy od pogody).

Druga sprawa-ja nie porównuję tych modeli-to dwie kompletnie odmienne koncepcje.

A trzecia sprawa-gdzie się pogubiłeś ?-przecież chyba można mieć dwa telefony-prawo nie zabrania smile.gif -po prostu jeden ma kartę Blueconnect a drugi zwykłą abonamentową Ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja mam sony ericsson k510i, a jak się skończy umowa to biorę coś innego, ale prostego. Żadnych rozsuwanych, wymyślanych, zwykły telefon. Żeby dało sie dzwonić i tylko tyle mnie interesuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jaro powiesz cos wiecej o BB?

obecnie czekam az Orange wprowadzi BB Bold (9000) bo nie pasuje mi taki wypasny terminal pracujacy tylko w edge - hsdpa to podstawa obecnie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Miałem (mamlaugh.gif bo leży nad szafą ) BB 8700g a więc taki starszy-muszę przyznać że bardzo solidny ten telefon był (dopóki nie wpadł do gnojówki smile.gif -i od tego czasu zaczął się jego zmierzch)-jako modem EDGE pracował nieźle ale wolniej niż N 95,genialne jest w nim pokrętło,bardzo wygodna klawiatura (lepsza niż w i780),kosmicznie niewygodne menu (dla użytkownika Nokii katastrofa),wygodne złącze mini USB (bo ładuje),bardzo przyjemnie chodziła na nim Opera mini,praktycznie niemożliwe zawieszenie telefonu.Dla mnie i tak telefonem (prawie że idealnym) jest N95 8gb-niesamowicie intuicyjne menu-stabilne toto też jest,wytrzymałe na upadki (żebyś zobaczył jak ten telefon wygląda-poobijany,zaatakowany iskrami z flexa smile.gif )i działa.W razie jakichś szczegółowych pytań-pytaj smile.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

kumpel z pracy ma n95 - dla mnie to jest smiechu warte,

nigdy nie byłem fanem nokii, teraz nawet mam służbówke z duzym pakietem minut do wykorzystania to az sie boje z niej korzystać a telefon ponoc fajny bo e51.

BB mi sie podoba ze wzgledu na duza klawiaturę i usługę w orange - 24zł za dostep do poczty i www bez ograniczen ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Może n95 ale jest spora różnica miedzy N95 a N95 8gb-a co jest niby śmiechu warte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ja po prostu nie przepadam za menu nokii, wogole nie jestem fanem gadzetów - a ta n95 8gb to taki ni pies ni wydra - ani komorka, ani mp3 player, a dodatkowo slider i gruby,

hmm wszystko mowi na nie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Samsung jest i cienki i nie slider , ba ma WM na pokładzie,mysz optyczną,rysik,dotykowy ekran ale moim zdaniem wymięka przy tej Nokii-po prostu w Nokii wszystko działa bez ustawiania pierdyliona funkcji i każdy program na niej instalowany ma zaletę-albo działa w 100 % albo nie działa w ogóle-poza tym działa dobrze i jako komórka i jako MP3.Druga sprawa-moją pierwszą Nokią był model 2110-sprawdź kiedy był produkowany biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

moja pierwszą nokią była e51 - tylko dlatego ze dała mi go firma ;)

dobra nie wazne

podsumowując - polecasz BB?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

W 2007roku byłem użytkownikiem testującym sieć Nadchodzi4(obecnie PLAY), dostałem od nich Samsunga SGH-Z270, aparat miał 2mpx, a zdjęcia gorsze robił niż Nokia 6670 1mpx, MP3 było nawet ok. Telefon był bardzo fajny, bo był cienki z dobrym wyświetlaczem ;)

 

Przecież E51 to jest Symbian i menu nie jest identyczne jak z tradycyjną Nokią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

moja pierwszą nokią była e51 - tylko dlatego ze dała mi go firma smile.gif

dobra nie wazne

podsumowując - polecasz BB?

 

 

Polecam-jest zresztą polskie forum o BB-możesz się zorientować co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj