Polecane posty

pawel6485    242

Mam takie pytanie, Nie moge na swoja Nokie e 51 wgrać tomtoma 6 wyskakuje "ważnosc certyfikatu wygasła " cofam date w telefonie i jest to samo wie ktos moze jak to zainstalować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

cofaj tak że w końcu trafisz ;) ... Ja mam E50 i nie chcę innego telefonu ... miałem K850i zacny telefon gdyby nie ta dotykowa klawiatura... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Tez miałem e 50 ale po roku zamieniłem na e 51 i ta jest duzo szybsza . A jesli chodzi o to cofanie to cofałem do 1999 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nokie nadal są najtwardszymi telefonami a posiadam Nokie6500 slide i Se k800i


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

Wiadomo że NOKIA najbardziej wytrzymała,ale w dzisiejszych czasach myślę,że inne marki jej tak bardzo nie odstępują jak to było jeszcze parę lat do tyłu.I jak kupować telefon to tylko nowy(nie mam problemów z baterią).Ja mam Sony Ericsson'a W890i fajny telefonik, małe rozmiary ,dużo bajeru i jak na razie sprawuje się dobrze.:D


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam NOKIE 6500 SLIDE i jestem miło zaskoczony tym telefonem-metalowa obudowa podwyższa znacznie wytrzymałośc i powoduje,iż telefon ciekawie wygląda.Duży wyświetlacz,dobry aparat i "męskie" guziki napewno przemawiają na korzyśc telefonu,a dodatkowo jest łatwy w obsłudze i ma ciekawe funkcje.Strasznie dużo kolorów.Wcześniej miałem SE i powiem też,są to ciekawe telefony.Nokia jest dużo bardziej wytrzymała i napewno co mnie cieszy ma dużo głośniejszy głośnik,co nie moge powiedzieć o SE.Pozdrawiam


Praca wszystko zwycięża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Mam takie pytanie, Nie moge na swoja Nokie e 51 wgrać tomtoma 6 wyskakuje "ważnosc certyfikatu wygasła " cofam date w telefonie i jest to samo wie ktos moze jak to zainstalować??

Jeśli cofanie nic nie daje to trzeba złamać symbiana.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metys    0

Obecnie posiadam Motorole W375 oraz Sony Ericsson W200i zamierzam zmienić Sony Ericssona na jakiś inny lepszy tylko jeszcze nie wiem na jaki a Motoroli także chce się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja mam Sony Ericssona K750i i Nokie 6230i i planuje kupic cos nowszego.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Są takie programiki, którymi dla danej aplikacji na symbiana tworzysz "fałszywy" certyfikat, który zostanie przyjęty przez system :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Jeśli chodzi o podpisywanie aplikacji to polecam MobileSigner tylko najpierw trzeba zdobyć osobisty certyfikat :D


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Ja obecnie posiadam Sonyericsson k810i

A kiedys miałem:

1. Siemens s55

2. Sagem myx5-2

3. Nokia 3510i

4. Nokia 5200

5. Nokia 6610i

7.Sagem myx6-2

8. Sonzericsson k300i

W pryzsyođci moye bedzie Nokia n95


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Mój ojciec chce zmienić fona i w związku z tym czy samsung d900 byłby dobrym wyborem dla kogoś, no niezbyt kumatego w tych sprawach?? :D Zastanawiam się nad nim bo ma dobry wyświetlacz, duże klawisze, jest w miarę prosty, solidny slider, ma spoko aparat :) A może macie jakieś inne propozcyje?? w gre wchodzi slider lub klapka, do max 200zł.


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matii2233    0

Pynczor polecam Ci Nokię N70, Sony Ericssona K800i znajdziesz na allegro w tej cenie te telefony ,a obydwa posiadają symbiana a to jest zajefajna technologia :D

 

U mnie za telefon do użytkowania na polu służy K300i (ale niebawem zastąpi ją Nokia E50)

,a na inne okazje (np.Szkoła, Zabawa, Wypady z znajomymi) towarzyszy mi Sony Ericsson K750i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Ja kupiłem 2 tygodnie temu Nokie N73 Music Edition :D Jest genialna. A zabawa symbianem to czysta przyjemność. Wcześniej miałem Nokie 6230 z kartą MMC 1Gb ale już była troche stara i nadszedł czas na zmiany.


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja mam poczciwą nokie E50 w wersji BLACK :( teraz chce ją zmienić na SAMSUNGA B2700 bądź SE C702 bo są to telefony lekko utwardzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Mam pytanie, jest ktoś posiadaczem noki n96? bo mam zamiar wymienić moją n95 na n96 i nie wiem czy się opłaca, czy coś ciekawego i nowego w niej jest ? :(


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'pawel6485' Ja mam takie coś zrobione w swojej N 95 8GB super jest wgrywasz wszystko bez certyfikatów poprostu telefon mam rozblokowany takim programem kolega mi to robił jak chcesz to moge go zapytać jaki to program i jak to się robi :(

A co do N96 tez się zastanawiałem nad nią czy nie wymienić mojej na nią ale się nie opłaca ja mam to 8GB to jest to samo co N96 tylko tamta pamięci ma więcej a tak to się podobno zawieszają wolniejsze są i wogóle mówią w salonach i komisach że są gorsze od N95 8GB jak się pytałem.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek21    32

ja mam nokie 6131 a na zapas nokie 6020. nokia to jest telefon:)


interesuje się rolnictwem i wszystkim tym co jest w jakikolwiek sposób z rolnictwem związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jako że moja e50 nie wytrzymała ekstremalnych warunków w kombajnie i traktorze potrzebuje telefonu. Może byście coś doradzili? Ma to być nokia z dużym wyświetlaczem cena nie za duża bo drogiej byłoby szkoda brać na pole myślę że ok 300zł.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj