Polecane posty

marcin974    30

tez gdzies slyszalem ze w k750 sie nie tnie:) ale ja juz nie mam przekonania do nich. Ja zamierzam zmenic na sagema my501x ma ktos taki model??, jak one ,,chodza" pod wzgledem awarii??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja miałem Nokie 3510i a tera mam Sony Ericsson K510i wszystkie zdięcia nim robiłem.

Mój tata ma Sony Erisson K750i

 

Ja bym wolał Aifona.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Motorole365 są jeszcze wytrzymałe kolega grał zemną w piłkę Motorolą żąglowaliśmy nią kopną nią o ściane a ona nic


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0

Nokia 9300 od 1,5 roku + 7210. Zawsze mam albo nokie serii 9 (od 9110) albo SonyEricssona serii P (od P800)+ Nokia serii 7 .

Kiedyś zmieniałem b często hobbystycznie/zawodowo.


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

Aktualnie SE K310i. Złego słowa na niego nie mogę powiedzieć :lol: oby tak dalej się sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

mój wujek miał (sie wysłurzył idał go do zabawy)(nie mie oczywiśćie) alkatera czy coś takiego to chodził ze 4 lata i nic sie nie zepsul a przerzyć mi9ał od hu.... np.spadł z kabiny bizona do hederu naszczęście nie byl włoączony

a ja obecnie nie mam nic (sprzedałem) ale chce sobie kupić nokie 3220 co oniej sądzicie? słuszałem że to taka zabawka i jak spadnie to po telefonie ale to tylko plotki

 

 

 

 

pozdro i z góry dzięki żuraś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

nokie 3220 ma moja mama i to bardzo wytrzymały telefon. nie raz spadła i nic sie jej nie stało. jedyną wadą jest to ze gumki które są po bokach szybko się wycierają i niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

W tej chwili posiadam SE K700i i jak narazie zero problemów, oby mi joy wytrzymał ale jak narazie aż jestem sam ździwiony bo ani razu mi się nie zaciął, oby tak dalej


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

A ja mam Nokie 3310 :lol: mój Padre też takiej używa, fajny wytrzymały klasyk, dzwoni, sms'uje, ma budzik, kalkulator, 2x zalana, spadła ze 20x, działa, nie wiesza sie, nie planuje zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Ja mam SE w810i. jestem z niego zadowolony. moge robic zdjecia do agrofoto i umieszczac je w galerii. jest wytrzymaly. kiedys mialem go na smyczy i mylem rece. pochylilem sie i telefon wlecial pod kran. nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja mam nokie 6070. Fotki nawet dobre ale nie jestem zadowolony do końca z tego telefonu. Bateria ma niby trzymać 300godzin (12 i pół dnia) a mi trzyma 4-5 dni :angry:. No i mogła by mieć wiencej pamięci tylko 2.5mb. Teraz żałuje że nie wziołęm k310i albo k510i :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mix, te dane 300 h sa podowane przez producenta i zawsze jest tak ze nawet polowy nie wytrzyma bateria, jezeli zalezy Ci na baterii to polecam motorole f3 ona dlugooo trzyma-ale jest bez bajerow, SE k310i i k510i czesto siada joy i oprogramowanie wiec nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Ja mam Siemens S55, już pare lat go mam i nadal nie narzekam... miedzy czasie miałem SE k300i z pół roku i joy zaczął siadać i telefon się przycinał... na szczęście go przebalowałem i postanowiłem wrócić do tego telefonu co mam i nie żałuje :lol: a cenie go za to że jest mały, wytrzymały(bo często lata), tylko klawiatura sie sypie(ale dopiero raz ja wymieniłem)... tak po za tym jak dla mnie dobry telefon ;)

Zamiast jakiegoś wypasionego telefonu wole kupić sobie aparat z możliwością nagrywania filmów... jak dla mnie to o wiele lepsze rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ja mam Nokie 5300 i jak narazie lepszy mi nie potrzebny . Ma 2 gb pamięci , Mp3 , aparat 2 mpx także wysztarcająco . Przynajmniej dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Ja mam od 1,5 roku SAGEMA MYX5-2v w stanie idealnym, noszony 24h/dobę w pokrowcu, na razie bez awarii, i nie zamierzam go zmieniać bo jestem z niego zadowolony!

 

Popieram versusa - telefon bardzo wytrzymały, i bezawaryjny!!!.......


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropuch00    0

Nokie N80 mila zabawka i bardzo przydatna w pracy... i Eryka K750i w wolnej chwili lubie pograc sobie w tenisa na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz15    0

Ja mam Motorole V235 jak na moje potrzeby wystarczy. Wczesniej mialem kilka Noki to sa telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja juz pół roku jestem uzytkownikiem SE K510i super lelefonik i nie drogi jak zarazie jestem z niego bardzo zadowolony, i oby tak dalej. w przyszłości planuje wymienić na Nokie N73 ale to sie jeszcze okarze

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
Motorole365 są jeszcze wytrzymałe kolega grał zemną w piłkę Motorolą żąglowaliśmy nią kopną nią o ściane a ona nic

 

U mnie ziomek rzuca Alcatelem wszędzie gdzie się da a ona nic :D wygląda jakby 2 wojne światową przeżyła :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

znajomy siemensem c35 czy jakos tak gwozdzie wbijal :blink: i telefon dzialal oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Obecnie mam Sony Ericsson K310i, jeśli tylko fundusze pozwolą to jakąś nokię N-series (najchętniej N73) lub SE K800i/K790i/W900i, najlepiej żeby były czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a za ile można sprzedać nokie 6230??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a ja chcem 250 i kupca nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj