Polecane posty

michas1934    10

Miałem Nokie 6230i

A teraz posiadam Nokia N93 i N95 najnowszy nabytek to Sony Ericsson W910i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Powiedzcie mi coś o Noki 6300 bo chyba taką sobie kupie i nie wiem na co się przygotować


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i -klasyk. Kto ma ten wie czy telefon wart swojej ceny.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiem wiem wart jest naprawdę swoje ceny moj brat kiedyś nówke kupił to po sformatowaniu baterii trzymała mu 14 dni ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

paktofonikas1987 - poczytaj sobie kilkanaście postów wyżej, jak i moje ostatnie kilka postów w tym temacie ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Powiedzcie mi coś o Noki 6300 bo chyba taką sobie kupie i nie wiem na co się przygotować

 

Nie posiadam takiego telefonu ale kumpel miał i mówił że jest śliska ;) nie wiem o co mu dokładnie chodziło... także wspomniał że źle w ręce się trzyma i ją sprzedał.

Pozdrawiam


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem na takim etapie rozwoju że telefon ma służyć do dzwonienia i pisania sms-ów a nie być mp3, latarka i aparatem w 1. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. A z tym telefonem to można zapomnieć kiedy się ostatnio ładowało telefon. Prawdziwy rodzynek.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Nie posiadam takiego telefonu ale kumpel miał i mówił że jest śliska :) nie wiem o co mu dokładnie chodziło... także wspomniał że źle w ręce się trzyma i ją sprzedał.

Pozdrawiam

Sliska dlatego chyba że metalowa


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Dla mnie także telefon powinien dzwonić pisać/odbierać sms ale powiem Ci paktofonikas, że latarka mi sie przydaje i to nawet baaaardzo często. Średnio z 5 razy dziennie i to nie przesadzam. W gospodarstwie jest to niezastąpiona rzecz bo wiadomo nie będziesz cały czas nosił przy sobie wielkiej latary :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a ja miałem nokie 6151 była super ale zamieniłem ją teraz na 5310 XpressMusic i jest super miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym telefonem komórkowym była Motorola C 200...zaś miałem Sony Ericsona K510i.Obecnie posiadam samsunga D900i :P


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Mój pierwszy fon to alcatel kiedyś to było coś :P Później był sagem myX5-2v następnie nokia ( symbolu nie pamiętam) po noki SE k550i a aktualnie posiadam SE C702 :P


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Mój pierwszy telefon to siemens chyba C5 taki duuuży i płaski potem była nokia 5110 super sprzęt następnie LG taki rozsuwany nie do zdarcia, zresztą jeszcze go używam w awaryjnych sytuacjach. Potem był ericsson z klapką i jeszcze sonyericsson k750i , a teraz jest nokia 6500 slide. Mam ją trzy miesiące i już była w serwisie, ale teraz dali mi nową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Warto kupić Sony Ericssona C702 ??? Ma ktoś??? Jakie wrażenia z użytkowania??? Awarie??? Jak jest z tą ścieralnością farby z obudowy??? Albo może ma ktoś LG KU990 ??? Który lepiej wybrać KU990 czy C702 ???


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

mój obecny telefon to NOKIA 3120 nie zastąpiony aparacik! nawed jak potrzeba to i piwo otworzy! ;) a tel które miałem to SE (taki dłuży jak na realia panujące 8lat temu) NOKIA 3310 SAGEM mx2 SE T610 x2 SE T630 MOTOROLA E389 MOTOROLA V980 SE T630 i obecna teraz NOKIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto kupić Sony Ericssona C702 ??? Ma ktoś??? Jakie wrażenia z użytkowania??? Awarie??? Jak jest z tą ścieralnością farby z obudowy??? Albo może ma ktoś LG KU990 ??? Który lepiej wybrać KU990 czy C702 ???

Zdecydowanie polecam se c702, gdyż go posiadam i nie mogę się nim wychwalić. super telefonik. na twoim miejscu bym się nie zastanawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr92    0

Witam!!!

 

Posiadam SE k850i z którego jestem bardzo zadowolony, biorę go do szkoły itp. natomiast roboczy fon to samsung x210. W tamtym roku kolega kupił sobie nokie n85, miał ją tydzień i zgubił na polu. Nokia została przeorana, ale powinno coś wyrosnąć. Wielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Jednak kupiłem LG KU990. Telefon elegancki. Muzyka gra idealnie duży wyświetlacz. Aparat robi świetne fotki. Polecam <_<


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Ja ma L760 brat Sony Ericsson W210i, a także leżące w szafce dwie Nokię 5110 i Nokię 3330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Ja od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Walkmana Sony Ericsson W890i. Narazie mogę powiedzieć że robi dobre zdjęcia, elegancko się słucha muzy no i pierwszorzędnie można z niego dzwonić i słać SMS. Zastąpił wysłużony model Sony Ericsson K300i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

nokię n73 podobno bezawaryjna yhy... do roku potem zaczeła mi lekko dwójka szwankować czasami , nieraz mi zasiąg spada od tak z tyłu ma zasuwaną klapę od aparatu więc obudowa się wytarła jak dostało się piachu. za małe klawisze na moje palce gdyby to nie prezent sprzedał bym ale nie wypadało.zaletą są dobrej jakości zdjęcia. Drugi raz bym go nie kupił.

ogólnie uważam że telefon jest poto żeby mi służyć nie odwronie. Następnym jaki kupie to jakaś tania motorolka z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj