Polecane posty

Adik_ziel    3

No masz racje, ale przy moim W580i są słuchawki kjiowe bo wypadają z uszu ciągle, ale słychać ładnie ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

A można do SE K 310i założyć czytnik kart pamięci bo coś słyszałem i się zastanawiam czy to prawda i może ktoś to ma i ile to kosztuje


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

nie ma takiej możliwości Kolejorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertos84    5

Ja mam SE K510i ... jak dla mnie to totalny bubel i do tego jeszcze ten joy masakra :angry: ... nigdy juz nie kupie telefonu z joy-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja również mam k510i już prawie 15 miesięcy i nie moge złego słowa o nim powiedzieć a joy nie zacioł sie ani jeden raz. telefon nie jest szczytem techniki,ale wiadomo jaka cena taki produkt ale co do wykonania i niezawodności nie moge złego słowa powiedziec :lol: dodam że nie raz lądował na podłodze itp.

 

ma ktoś może SE w890i?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Witam Agrofotowicze. Chciałbym zakupić telefon, upatrzyłem sobie Nokia 5320 Xpress Music. I proszę was o opinie o tym telefonie, czy warto zainwestować w ten model, a jak nie to proszę o podanie innego modelu telefonu ale także firmy Nokia i oby niebyła rozsuwana ani z klapka. Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam. Jak ten post nie pasuje do tego tematu to przepraszam i jak cos proszę o przeniesienie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

twardy12 -mam i serdecznie polecam N82 ,prawie to samo co N95 tylko bez slidera.Ma lepszą antene GPS a w ogóle N82 +Garmin 5.00 dość dobra

alternatywa na zestaw nawigacyjny do samochodu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Dzięki wielkie za odpowiedz Vril. :lol: Na pewno rozpatrzę tą propozycje. Mi najbardziej chodzi o telefon sprawdzony w boju, wiec jak można podajcie swoje opinie o telefonach podobnych do opisu podanego wyżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertos84    5

Ma ktoś z was Nokie 5300 ?? ... jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakies opinie na temat tego telefonu ... z góry dziekuje za odp. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jest to tak zwany model muzyczny ale po rozmowie z kilkoma jej użytkownikami bez rewelacji lecz jest troche lepszym wyborem od prawie blizniaczego modelu 5200 bo tamten model to juz całkiem nie wypal


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja posiadam nokię 5310 i jestem z tego telefonu niesamowicie zadowolony ; ]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Ja mam Nokie 6500 clasic. Zawsze bylem zadowolono z Nokii,a ta niestety mnie zawodzi. Albo seria wadliwa,albo ten egzemplarz. Zawiesza sie co jakis czas,cos sie dzieje z dzwiekami i teraz na dodatek ma co chwile jakis piskliwy sygnal. A telfon ma dopiero 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja mam takie pytanie: otóż niedługo kończy mi się umowa w Erze i już mogę wymienić sobie telefon. Na pewno będzie to Sony Ericsson, ale nie wiem, którego wybrać. Za telefon mogę dać max. 400zł, a abonamentu ma być 30zł brutto. Wiem, że na pewno z takimi wymaganiami dostałbym SE C702 i C902. Czy te telefony są dobre? Który lepszy i w czym? Jak się sprawują w praktyce?

Myślałem jeszcze o C905. To jest bajka ;) Myślicie, że dałoby radę "wyciągnąć" od Ery ten telefon (no niech będzie) za 500zł? Można ich jakoś "zmusić" do tego? Można by zagrozić, że jeżeli mi tego telefonu nie sprzedadzą za niską kwotę, to przeniosę się do konkurencji? Czy próbowali by mnie zatrzymać jakoś w ich sieci? Jak z Waszymi doświadczeniami?

Dodam, że chodzi tu o taryfę Biznesową.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi :)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Wejdź na tę stronę i sam zobacz te telefony które ci proponują.

www.telepolis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja ma sony ericsona k550i w orange i to jest mój pierwszy telefon


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Jeżeli mowa o telefonie typowo dla rolnika to ja posiadam i polecam nokie 5140. Praktycznie przy każdej robocie ze mną, wala sie w skrzynce z narzędziami, czasem go jakimś olejem albo paliwem pochlapię, ostatnio wypadł mi z kieszeni i przejechałem po nim ciągnikiem, co prawda na żwirze ale jednak. Zbytnio sie tym nie przejął. Dodatkowo ma latarke, kompas, miernik poziomu głośności, mini poziomiczke i kilka innych bajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

własnie przymierzam sie do kupna nowego telefonu:) upatrzyłem sobie Samsunga U600 ma ktoś takiego??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

@Rafal180 nie polecam ci tego telefonu i wogóle zadnego z tej firmy ponieważ mają bardzo słabe baterie niektore trzeba ładować codziennie, padają im softy i maja wiele wad. Lepiej dolozyc pare zlotych i kupic telefon nokii lub sony ericssona, te marki sa chwalone:)


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

zgadzam się z tomu wszystko byle nie Samsung!!! Obecnie mam E900 i mam go już dość.... chwale samsunga za wykonanie ale za soft..... grrr zabić!!!!!!! Tak jak Tomu napisał szukaj coś z SE lub Nokii z Nokii polecę N81 lub E51 a z SE C702 lub C902....

 

gigix ja miałem siemensa me75 też strasznie twardy telefonik teraz ma go ojciec i baardzo go sobie chwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj