Polecane posty

bugi    0

Ja posiadam simensa c65, jak dla mnie wystarcza :lol: Wszystko co potrzene ma tylko wadą jest że baeria krótko trzyma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

ja mam nokie 5200 chodzi nawet dobrze jeśli chodzi o pisanie smsów i dzwonienie ale jak już trzeba zrobić zdj to amen... jak sie zrobie zdj to sie nie chce zapisac :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Otóż dziś nabyłem Sony Ericsson W580i super maszynka. Szczególnie odtw. muzyki bomba po prostu ;] Możę ktoś maki fonik i opowie coś o nim ? Jak mu się sprawuje itp. a i jeszcze jedno gdzie w nim jest karta pamięci xD Za h** wafla nie mogę znaleźć


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Od tygodnia posiadam Nokie N73 i jestem jak narazie z niej zadowolony wielki plus za aparat


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

ja posiadam Sony Ericssona K310i jestem jak najbardziej nizadowolony:|

joy sie zacina, problemy z ładowaniem bateri,doś często sie zawiesza i ogólnie nic ciekawego. Trzeba pomysleć na czymś nowym bo juz czasami nie mam siły walczyć z tym klamotem


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam sony ericson k750i niestety mi sie zwalił :angry: (brat wrzucił mi do wiaderka z mlekiem :P i sie telefonik utopił :P ) a taki był ładny amerykanski :) teraz to tylko se nim moge porzucać o ściane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

to jak juz bedziesz nim rzucal to napisz za ktorym razem ci sie wyswietlacz rozlal jak nim rzucales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgin    1
ja mam sony ericson k750i niestety mi sie zwalił :angry: (brat wrzucił mi do wiaderka z mlekiem :P i sie telefonik utopił :) ) a taki był ładny amerykanski :) teraz to tylko se nim moge porzucać o ściane :P

 

Pij mleko będziesz wielki :)

 

hmmm myślę że jak była by to nokia to nic by się nie stało :) Ja swoja stara pisałem esy pod prysznicem, nową jakoś nie mam odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ja posiadam Sony Ericssona K310i jestem jak najbardziej nizadowolony:|

joy sie zacina, problemy z ładowaniem bateri,doś często sie zawiesza i ogólnie nic ciekawego. Trzeba pomysleć na czymś nowym bo juz czasami nie mam siły walczyć z tym klamotem

 

Gdy miałem K510i też mi się zaczął joy zacinać i bateria nie chciała się ładowała, ale 2 lata wytrzymał i nie raz przez szybę w ciągniku wyleciał xD

 

Tera mam SE W580i i normalnie jestem w szoku co ten telefon potrafi. Liczy ile dziennie się kroków zrobiło, ilę się spaliło kalorii xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

Ja obecnie SEk550i jedyny minus to kiepska bateria i tak to niemam zastrzeżeń miałem plusfona to go po miesiącu wyrzuciłem;)


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

awaryjny slider i mułowata.... do tego często trafiają się podróbki chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

n81 2G??? Osoviście posiadam i lepeiej muzycznego telefonu nie słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

SE W900i bądź W980i grają lepiej od tej Nokii ;)

Jeszcze w tamtym roku pałeczkę najlepszego telefonu muzycznego ze stajni SE trzymał model W900i teraz tą pałeczkę przejął model W980i ten że model otrzymał nawet wyróżnienie "Best Audio Experience" od renomowanej firmy TESTfactory. Do tego 980'tka ma 8Gb wbudowanej pamięci :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

zakładam słuchawki creativ'a ep-630 i się sony chowa ;):o Tylko na tych słuchawkach bo te oryginalne to lipa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
zakładam słuchawki creativ'a ep-630 i się sony chowa :o:D Tylko na tych słuchawkach bo te oryginalne to lipa totalna

 

No widzisz, wychodzi że masz muzykę po tuningu :D a ja mówię tu o oryginalnych słuchawkach dołączanych z telefonem ;) I tu Nokia się chowa, jeśli będę miał możliwość, to sprawdzę swoje W900i na creative :D Właśnie zauważyłem ze z dużej ilości słuchawek nie mając ich na sobie można bez trudu posłuchać muzyki nawet w zatłoczonym autobusie, co niektórym może bardzo przeszkadzać. A w słuchawkach SE tego problemu nie ma a grają bardzo głośno i w całym zakresie ich mocy nie ma mowy o charczeniu. Piękny czysty głęboki bass to jest to :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj