Polecane posty

Zetor5340    1

no sory ok,mozna sie pomylic,a co ja mówie ze nie mozna??

strzelilem poprawke bo nie jestem 5320 tylko 5340 i po co od razu wybuchac?? :):):):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
nie uwazacie ze takie tematy sa zbedne? zagalopowaliscie sie chyba za daleko ostatnio duzo powstaje bezsensowwnych tematow i tak jest ich wystarczajaca ilosc wiedz po co jeszcze takie?

 

 

oki przestan sie wymadrzac bo tak w sumie ty sporo tematów bezsensownych załozyłes i jak tobie to żle a jak ty na kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no wlasnie,przeciez jakbym go zle umiescil czy temat wogole nie bylby na miejscu to byscie go usuneli i nie bylo by zadnej gadki,ale skoro temat jest dobrze umieszczony i cieszy sie duza popularnoscia(601 wyswietlen w ciagu 2 dni :) i 53 odpowiedzi) wsrod uzytkownikow AF to dlaczego byscie mieli go usuwac?

Wszystko jest ok a oki troche chyba przesadza,ale ja sie tam nie obrazam czy zadne takie. :):)

Pozdrawiam wszystkich (okiego tez :) )


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

to i ja coś dopisze :)

ma se k700i fajny tel tylko, jak już inni pisali, dżoj się czasem zacina, oraz mam jeszcze nokie 6230i

wcześniej miałem nokie 3510i i chodzi do dziś, od 4 lat.


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagi    0
nie uwazacie ze takie tematy sa zbedne? zagalopowaliscie sie chyba za daleko ostatnio duzo powstaje bezsensowwnych tematow i tak jest ich wystarczajaca ilosc wiedz po co jeszcze takie?

 

widocznie oki jest "na fazie

na razie"

 

6030, długo trzyma bateria


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no co do 6030 to sie zgadzam z ta baterią kumpel ma i naprawde mu dlugo trzymie.. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Ja mam obecnie Nokie 5140i naprawę "pancerny" telefon. Kiedyś spadł mi z dachu(jakieś 12m) na beton i NIC, wpadł do oleju i NIC. Bardzo dobry telefon zwłaszcza dla rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V8.    0

Kiedyś było ich wiele..zaczynałem od c 45 ..teraz motorolka v3 i siemens c 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Najpierw miałem Simens (jakiego nie pamiętam), później już same NOKIE: 3210, 3310, 8210, 6610 i obecnie 6030. Zaraz muszę z nią uciekać bo ma już prawie 1,5 roku i 120 godz wygadanych -jestem I właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jednak nokia to PANCERNY TELEFON :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja mam Sagem'a MyX5-2 - ostatnio w mojej klasie przybyło palmptopów... i po co to? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@pawel szpan. Ja miałem tego ciorstwa, najlepsze dla rolnictwa nokia 3310 i 3510i do dnia dzisiejszego robią w polu naprawdę godne polecenia(orając wypadł mi jakoś z ciągnika i jak wracałem to go zobaczyłem:), wsiadając w biegu na kombajn wypadł mi, ale też znalazłem). Obecnie czekam na nokie 6280 ale plus sie guzdra i się to wszystko wlecze.


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

3310 zgadza sie- kumpel swoja uprał-rozebrał wysyszył-działa. zalał kawą-wysuszył -działa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam motorole E398


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

i co? jak ci sie sprawuje? :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Co do telefonów to chce własnie kupic jakis nowy. I mam na oku nokie 6103. Co myślicie o tym modelu jakie mam wady jak zalety. Opłaca sie go kupywac czy raczej postawic na inny model??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

człowieku,model nie wazny byleby przed cyferkami zawsze stało jasno i wyraźnie "NOKIA",hehehe

a tak na powznie to mi sie nie podobają te z klapką,ale wiadomo ze jak nokia to nie wazne czy z klapką czy bez...ONA MUSI CHODZIĆ! :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

te ktore miałem to: 3310, 8210, 6210, 6310i, s55, kilka sztuk 1100, 6610i, 6230, SEK750i, 3100, 6021 a teraz mam jeszcze jakąś 2310 ale ja sprzedam chyba. jak sami widzicie to przewaznie nokie. telefonow ktore mialem na kilka godzin lub dni nie liczę i nie wpisuję tutaj. nie licze też tych które walają się u mnie po pokoju a ich nie uzywalem lub sa walnięte.

 

te co wymienilem mialem minimum przez 4 miesiące a niektóre mam już 3 lata.

 

obecnie jadę na 6021+3100+6310i.

uprzedzam pytanie - tak mam kilka numerow - stąd trzy telefony.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mam Nokie 6280 ale za tydzien wymieniam na N80 :(

niestety nie starczylo kasy na n80 :)

ale za to od dzisiaj jestem szczesliwy posiadaczem nokii e50 :rolleyes: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

moim pierwszym telefonem byla motorola v2288 czy jakos tak. pozniej mialem siemensa s55 (dobry telefon, tylko mial malo pamieci). od czerwca 2006 mam nokie N70. jedynym mankamentem tego fona jest, to, ze bateria trzyma bardzo krotko. ale to chyba jest spowodowane sluchaniem muzy, nagrywaniem filmikow, gg, no i oczywiscie rozmowami i esami. do wczoraj myslalem, ze moj fon jest malo wytrzymalo, albo moze bardzo wrazliwy, bo w koncu tyle bajerow ma w sobie. ale wczoraj polozylem telefon pod sciana pod koszem na parkeicie i kolega wyskoczyl do obreczy (a gralismy w noge) i wyladaowal na nokii. na szczescie tylko panel z tylu sie zarysowal i to mocno. ale dziala :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
Ja posiadam nokie 6020, jest bardzo wytrzymała, kilka razy spadła mi z duzej wysokosci no płytki i nic siena stało. A raz wyleciała mi z kieszeni jak orałem uerus-em 355 i pech chciał że wpadła przed skibę i ją za orałem :rolleyes: ale na szczęscie udało mi sie ją znależ i chodzi do dzis bez zarzutów :)

 

i co zadzwoniłes na nia i jak wibrowała to wyskoczyła spod ziemi? :(:):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja miałem nokie 5110 (wyskoczyła mi z kieszeni jak orałem T-25 i wpadła pod blokade a ja na nią wskoczyłem bo niechciała wejść ale telefonik działał) potem była 3310 a teraz mam SE T610 a chce kupić 6230 lub jakiegoś SE z Mp3 i żeby miał w miare dużo pamięci możecie coś polecić?? Do około 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

ja mialem nokie 3310 zero napraw teraz mam sony ericssona k310i terz mi sie narazie nic w nim nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Dużo było tych telefonów: zaczynałem na Nokii 3310, potem była 5510, a obecnie 6600 (mam ją już ponad 2,5 roku i nie zamierzam zmieniać- dopiero jak bateria padnie;)). Z kolej mój tata zaczynał na Ericssonie (nie pamiętam jaki to był model, bo kupił go w 97r.), potem była nokia 3210, 3310, 6020, a obecnie 6230i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj