Polecane posty

Gorzupiak    1

czy to prawda że w Nokii n75 nie idzie zablokować klawiatury ? :)

 

 

SE najlepszy :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Gorzupiak... miałem dużooo telefonów ok 30 w swoim krótkim 19nastoletnim życiu i powiedziałem sobie nigdy więcej SE... Przecież to zabawka a nie telefon! Joy padł, softy to nie zlicze ile razy wymieniałem w d750i, sypiący się bluetoot... później w810i po tygodniu rozleciał się silniczek wibracji za kolejne dwa tygodnie od oddania z gwarancji rozleciał się głośnik... I teraz tylko jedna marka się dla mnie liczy NOKIA... Tak jak kumpel powiedział dobry telefon musi mieć nad wyświetlaczem słowo zaczynające się na N a kończące na A a inne to nie telefony...

 

Osobiście teraz posiadam trzy foniki: Nokia N81 2G (statek totalny) , Siemens ME75(na lato, do roboty, do ciągnika... I niech mi ktoś powie że Siemens to g*wno... Ciekaw jestem który fonik wytrzymałby zagotowanie w czajniku a potem wyrzucenie w śnieg z drugiego piętra... :) i do dziś on działa) , B-S EF81 (zamiast ME75, czyli do szkoły i na dyski;) )

 

P.S. Semos kup coś nowszego mianowicie Nokie 5700 XM ... miałem ten telefonik i uważam go za najlepszy jakiego w życiu miałem... Gorąco go polecam :)

 

P.S 1. W N75 da radę zablokować klawiature :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Może trafiłeś na pechowy egzemplarz :) Ja mam K610 bardzo fajny fonik żadnych problemów joy'a on nie ma więc nie ma się co popsuć ;P (większość nowych SE nie ma już joy'a) Lepsza jakość odtwarzania muzyki niż w Noki :) Teraz coś o Nokii mój kuzyn ma tylko nie moge zkojarzyć jaki model obudowa pękła kilka razy naprawiany :) I co dla mnie są to dwie równorzędne Firmy :) Jednemu będzie pasował SE drugiemu Nokia więc nie ma tu co się kłócić :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Może trafiłeś na pechowy egzemplarz :) Ja mam K610 bardzo fajny fonik żadnych problemów joy'a on nie ma więc nie ma się co popsuć ;P (większość nowych SE nie ma już joy'a) Lepsza jakość odtwarzania muzyki niż w Noki :) Teraz coś o Nokii mój kuzyn ma tylko nie moge zkojarzyć jaki model obudowa pękła kilka razy naprawiany :) I co dla mnie są to dwie równorzędne Firmy :) Jednemu będzie pasował SE drugiemu Nokia więc nie ma tu co się kłócić :)

ta a moze SE to sa wszystkie pechowe egzemplarze bo widze to po moich znajomych co posiadaja SE to wtedy sie z nich brechtam co za badziew kupili hahaha:D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wszystko zalezy jak sie obchodzimy z telefonem. Ja teraz mam K550 kilka dni temu się wylaczyl sam i nie reagowal na nic ani kabel USB ani ładowarka poleżal kilka dni włączylem go bez problemow sam sie dziwie bo myślalem ze soft padł.

Ja Noki raczej nie kupie bo nie oplaca mi sie wydawać kasy za marke moze i dobra ale jak ma mozliwa to bedzie takze droga.

I jeszcze jedno wedlug mnie jak telefon to tylko nowy a nie z drugiej ręki.

Nastepny moj telefon to będzie K850i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

kup sobie lepiej n 73 niz tego SE tak ci radze na przyszlosc :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ej nie psuje ci sie w nim tasma???? bo mojemu bratu przez pol roku juz 3 padly :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka taśma (nie znam sę zbyt na telefonach), ale nic mi się nie psuje. mam go już dwa lata, a umowę przedłużyłem półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no od wyswietlacza...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a ja mam nokie 6151 i jest idealna wszystko co ma mieć to ma jedyny minus ze nie ma gps'u przeżyła uderzenie młotkiem później zatopienie we wiadrze z śrutą i wodą podczas mieszania wypadła z kieszeni i cała sie zakryła odparowała głośnik działa ale były problemy bo nie szło dzwonić przez 2 dni nie łapała sieci potem nie można było słuchawek załączyć ale wyschła porządnie i działa co prawda ma cały czas tam gdzie są słupki z zasiegu 3g ale działa i w górach inne fony nie miały zasięgu a moja niezniszczalna nokia miała ona przeżyje wszystko miałem rożne telefony rożnych marek w ciągu 2.5roku miałem 6 i noki nie zmienię aż mi gwarancja padnie czyli jeszcze rok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

Z SE da się zrobić wszystko softy patche sterowniki . Można sobie taki niezły telefonik wyszykować . Miałem po full tunie k310i@w200i sprzedałem za 130 zł wszystko sam przerabiałem . Noki nie przerobisz tak jak SE . Teraz kupuję nokie n73 ME bo trzeba trochę w markach powybierać . Ale myślę ze będzie udany zakup . Symbian to podstawa panowie w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i to mi sie podoba ja mam nokie n 73 me nowa kupilem i naprawde polecam goraco super fonik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zgadzam sie z toba ze SYMBIAN to podstawa :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja mam juz jakieś 4 tygodnie Nokie 5200 + 1GB i chodzi bez zastrzeżeń :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemkus99    1

witam chce sie was spytac czy w sony eriksonie mozna wsadzic oprogramowanie do navi i zainstalowac mape polski , do telefonu można kupic odbiornik gps i bedzie to chodzic czy nie zabardzo mozecie podac jakies oprogramowanie da rade wsadzic do soniaczka k550i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

chłopkau szkoda zachodu.

Kup na alle... navi np acer e300 i będziesz miał spoko mapkę. (navi + mapa)

w tel nie zabardzo masz duży popis bo masz mały wyświetlacz.

A cenowo już zbliżone są ceny nawigacji ...

A i co odbiorników GPS w tel. to znajomy ma i go tak kieruje ze Hej....

a po polsku mówiąc kieruj go strasznie dziwnie prowadząc że tak mówiąc na około, i z dużą ilością niepotrzebnych zjazdów. (nie wiem dlaczego) może zła mapa...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter1222    156

jaki telefon jest teraz najlepszy bo ja mam tyle ofert kupna nic nie wybralem co doradzacie?


Sprzedam siano i sianokiszonkę w belach ,możliwy transport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
jaki telefon jest teraz najlepszy bo ja mam tyle ofert kupna nic nie wybralem co doradzacie?

a to zalezy jaki ci fon potrzebny i ile masz kasy??????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj