Polecane posty

quercus    7

Na razie mi się sprawuje dobrze moja Nokia 5300 Xpress i nie narzekam zobaczymy co będzie za rok dwa.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja mam SE K310i ale zamienie na W200


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

ja mam Se K800i. Telefon super mam go od 2 miesięcy i jak na razie jestem bardzo zadowolony! Aparat 3,2 mpx prawie jak cyfrówka! Jedyny mankament to zasuwka od aparatu która samoczynnie sie otwiera w kieszeni ale z tym sobie poradziłem a tak telefon super. Polecam wszystkim którzy chcą żeby aparat służył jako aparat fotograficzny a nie zabawka(0,3-2,0 mpx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
ja mam Se K800i. Telefon super mam go od 2 miesięcy i jak na razie jestem bardzo zadowolony! Aparat 3,2 mpx prawie jak cyfrówka! Jedyny mankament to zasuwka od aparatu która samoczynnie sie otwiera w kieszeni ale z tym sobie poradziłem a tak telefon super. Polecam wszystkim którzy chcą żeby aparat służył jako aparat fotograficzny a nie zabawka(0,3-2,0 mpx)

tak tylko powiedz ile ci beta trzyma w tym SE ??????????? bo ja nie uwazam innej marki telefonów jak NOKIA i nikt tego nie zmieni :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

mam se k800i super fonik


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
tak tylko powiedz ile ci beta trzyma w tym SE ??????????? bo ja nie uwazam innej marki telefonów jak NOKIA i nikt tego nie zmieni :)

 

5-6 dni przy normalnym użytkowaniu. Jak się ciągle gra w gierki słucha mp3 czy radia to wtedy trzyma krócej ale pokaż mi telefon w którym bateria będzie trzymać dłużej przy ciągłym używaniu. Im więcej bajerów w telefonie tym krócej bateria trzyma jak się ich używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie ja nic nie mowie to dobrze co trzyma mi w 6230i trzym 4 dni i to tak lekko pozdro


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale ja wole nokie n95 i tam jest aparat 5 mpx


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czy ja wiem juz teraz nie jast tak oszalamiajaca jak na poczatku produkcji tego tela...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Obecnie mam Lg ke970 Więcej wam powie nazwa uzytkowa ''Shine'' Bardzo spoko telefonik, aparat 2.0 robi zdjhęcia lepsze niz SE -Porównywałem, moze to zasługa doskonałej optyki Kreuznacha. bateria trzymie 10 dni , 8 przy wykonywaniu kilku połączen dzienni. Mp3 ekstra, Eq jest i mozesz podłączyc słuchawki jakie tylko chcesz. Dodatkow masz pilota dzieki czemu gdy pracuje np ciagnikiem w ogóle nie wyciagam go z futerału by zmienic głoścnoś czy utwór. telefon lusterko przydatna rzecz;) Mojej mamie sie bardzo podoba;) Obudowa metalowa, bardzo trwała. Przesądem jets to ze lustereczko sie rysuje łatwo ja mam go w kieszeni z kluczami i drobniakami czasem i jeszcze nic si enie stało. moje marzenie? obecnie to albo N95, albo Lg Ku990 [tez 5mp] Ewentualnie Lg chocolate ale ta najnowsza wersja 3g;) pasowała by mi do obudowy laptopa :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalispo16    1
czy ja wiem juz teraz nie jast tak oszalamiajaca jak na poczatku produkcji tego tela...

 

Ale nie kupuje sie go na pare dni... taki fon powinien posluzyc troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Ja mam SE P900 jesli ktos chcialby go kupic za 240 zł to piszcie do mnie PM!!!

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo    0

Dokładnie od wczoraj jestem posiadzaczem SE K850i :( kupiłem go zamiast aparatu cyfrowego :( Pierwsze wrażenia pozytywne choć dotykowe klawisze wymagają przyzwyczajenia no i ten przycisk kierunkowy :/ Aparat robi normalnie cudne zdjątka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
:/ Aparat robi normalnie cudne zdjątka :(

ale tylko w dobrym oświetleniu a za jakiś czas ten plastikowy mini obiektyw będzie robił mgliste wspomnienia :P już jakiś podstawowy aparat kompaktowy robi o wiele lepsze fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

A ja mam SE K610i super telefonik polecam gorąco :(


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miser    0

Ja teraz mam Nokię E 50. Jestem z niej bardzo zadowolony. Nie mam jeszcze cyfrówki, a dzięki mojej Nokii mogę robić zdjęcia średniej jakości i wrzucać je na Agrofoto :( . To już moja 5 Nokia. Wszystko zaczęło się w 1998 roku, wtedy kupiłem swój pierwszy telefon, Motorolę D 520 (wielkości cegły z wyciąganą anteną). Potem miałem dwie Nokie 3310. Kolejnym krokiem była wymiana 3310 na 6100, a tą z kolei na 6020. Od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem E 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Od kilku dni E50, zaczęło się kilka lat temu od ALCATELA OT 320(siadł soft ) następnie była nokia 6610i(pękł wyświetlacz), kolejną była mega wytrzymała 6310i, ale mnie nie przetrwała (soft) :D Kolejną była 6610i (przejechałem przyczepą) a potem 6510i po kilku miesiącach nie chodzą wibracje, teraz padło na następczynię 6310i czyli E50, ale już mi się nie podoba, mimo wszystko 6310i była najlepsza :)

 

PS. Brat zakupił N95 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

A mi w n95 padl prawy glosnik mimo tego ze nie slucham na nim muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj