Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolstudent    182

Jeszcze sie nie spotkalem. Ale mozesz zrobic sobie przejściówkę. Ja taka mam i jest git. A w nowszych ciagnikach mam radia z USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zapalniczkę zawsze tanio możesz sb zamontować. Chociaż z drugiej strony radio z USB to też dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananas99    31

ja mam samsunga galaxy s 3 prosty w obsłudze z andtoidem 4.4( cos takiego) szybki i ma dobry aparat 8 mega pikseli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiuc2    5

Posiadam Nokię Lumie 735, nie mam do tego telefonu żadnych zastrzeżeń, Wp działa świetnie, jakość zzdjęć bardzo dobra, office często się przydaje. Polecam.


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka    0
Napisano (edytowany)

Ja chcę kupić nowy tel. tylko nie mogę się zdecydować :P Zastanawiam się nad Sony Xperią Z2, a Nokią Lumią 1520. Może mi ktoś doradzić? Byłabym wdzięczna.

Edytowano przez Jagodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823

Zależy ile chcesz wydać. Już za 600 zł można mieć świetną Motorole Moto G. Nie kupuj Lumi. Skoro kupujesz telefon za takie pieniązde to pewnie bedziesz chciala korzystać z aplikacji. Niestety na winowsphone albo ich nie ma, albo wychodzą z opoznieniem w stosunku do Androida. W tych pieniądzach xperia będzie świetna, ewentualnie HTC m8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie martw sie o Office. Na androidzie mozna go czym innym zastąpić :-) Nie myślałaś o czymś innym? Może LG G3 lub G3s? Lumia fajna i dużo oferuje jednak miałem Windowsa, teraz mam androida i nigdy już wiecej Lumi :-D Niby nic sie nie działo. Nie zawieszał się, był szybki i po ostatnich aktualizacjach nawet mniej ograniczony... Ale nigdy juz Lumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiuc2    5

Programów jak office na androida jest sporo

 Open Office to też zamiennik MS OFFICE ale jednak jest różnica w nich taka, że większość ludzi wybiera MS OFFICE. Tak samo jest na poziomie telefonów i office w lumii jest świetny i pliki otworzysz spokojnie na komputerze dlatego jak ktoś używa office to lepsza lumia, ja czesto używam excela w swoim telefonie, ułatwia mi to prace.


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka    0

Nie martw sie o Office. Na androidzie mozna go czym innym zastąpić :-) Nie myślałaś o czymś innym? Może LG G3 lub G3s? Lumia fajna i dużo oferuje jednak miałem Windowsa, teraz mam androida i nigdy już wiecej Lumi :-D Niby nic sie nie działo. Nie zawieszał się, był szybki i po ostatnich aktualizacjach nawet mniej ograniczony... Ale nigdy juz Lumi.

LG G3 ma słaby aparat w porównaniu z Sony Xperią Z2, to po pierwsze. Po drugie, Ogólnie LG słabo wypada w testach i jest daleko z tyłu za Sony. LG ma też słabszą baterie. Sorry, ale zostaje przy moim wyborze/typach: Sony Xperia Z2 i Nokia Lumia 1520.

 

Najbardziej interesuje mnie dobry aparat i długo trzymająca bateria. 

 Open Office to też zamiennik MS OFFICE ale jednak jest różnica w nich taka, że większość ludzi wybiera MS OFFICE. Tak samo jest na poziomie telefonów i office w lumii jest świetny i pliki otworzysz spokojnie na komputerze dlatego jak ktoś używa office to lepsza lumia, ja czesto używam excela w swoim telefonie, ułatwia mi to prace.

Tylko z powodu Office'a biorę Lumię pod uwagę, bo Sony jednak jest lepszy, ale Office w Lumii kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsToNeK_LwG    2

od świeżę trochę temat bo zastanawiam się czy warto kupować smartfona samsung note4 dla rolnika?? często korzystam z internetu np sprawdzając pogodę lub zamawiając części do maszyn lub sprawdzaniu cen czy nawet korzystania z tego portalu i potrzebny mi wydajny telefon tylko nie wiem czy note nie będzie za duży jednak to 5.7 cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Smartfon ten wyposarzony jest w wyświetlacz amoled który jest zintegrowany z panelem dotykowym. W razie stłuczenia które ma podwyższone ryzyko w pracach polowych koszty wymiany są astronomiczne. Ale ogólnie smartfon jest mega. Jego gabaryty mogą tez być problematyczne. Ze swojej strony polecam może jakiś smartfon samsunga z serii active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

Witam. Interesują mnie wasze opinie i propozycje na temat smartfonów delikatnie mówiąc lekko budżetowych bo mianowicie w kasie ok 500-600 zł. Wiecej kasy nie przeznacze na telefon bo zabierajac go ze sb w pole, do garazu wiadomo jak to może sie skonczyc; ) Co myslicie o Lumi 640 lub 735? może jaki huawai honor holly? lub 3c? w tej kasie dostane także samsunga S3 czy dobrze szukając praktycznie nowego LG G2? Jakies wasze propozycje? rady?


Dodam ze interesuje mnie telefon głownie do sms rozmowi i internetu od czasu do czasu jakies gry czy jakas nawigacja? jak wyglada sprawa nawigacji w lumi sa dostepne jakies darmowe aplikacje? czy wszystko platne ?:) Jednym slowem kusi mnie windows po mino posrednich opini ale nie jestem uzytkownikiem zbytnio wymagajacym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

jak dobrze poszukasz kupisz samsunga s4 mini nowy oczywiście ostatnio kupowalem polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

Znalazlem na necie ciekawe aukcje z  telefonami  nawet co  nie ktore ich oferty sa ciekawe;) Spróbuje coś tam zalicytować może akurat uda się wygrać w jakiejś fajnej kasie ;) Jest miedzy innymi S3  neo, lumia 640, xperia Z1 ;) Samsung S4 mini tez wydaje się być ok i jak nic mi nie wpadnie w oko w ciekawej kasie  to bedzie cos z s4 lub s3 bo w tej kasie spokojnie cos dostane nowego lub uzywanego ;) Jeszcze jakies sugestie macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Dodam ze interesuje mnie telefon głownie do sms rozmowi i internetu od czasu do czasu jakies gry czy jakas nawigacja? jak wyglada sprawa nawigacji w lumi sa dostepne jakies darmowe aplikacje? czy wszystko platne ? :) Jednym slowem kusi mnie windows po mino posrednich opini ale nie jestem uzytkownikiem zbytnio wymagajacym ;)

W lumni navi jest za free i jeśli się nie mylę nie wymaga połączenia z netem. Trzeba dodać że jest całkiem niezła. 

Ja bym zainwestował w Lumnie bo jest to nowy telwfon i naprawdę daje radę a po co kupować technologię kilkuletnią


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

Zobaczymy, pobawie sie w licytacje nic nie trace moge zyskac moze cos wychacze np dzis xperie m2 wystawili to sb bede licytowal ;D napewno bedzie nisko budzetowa lumia 532 od orange fajna mi dali oferte  ;) za 35 zł sms rozmowy + 2gb neta ;d

Edytowano przez Snajper20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Polecam lumie. Sam mam 930 i chodzi super. Zona ma s3 i powiem wam ze juz zamulony telefon jest. Moze na Nokie nie ma tyle aplikacji ale mi to nie przeszkadza bo po prostu nie używam. Poza navi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj