Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

tomek222 kiedyś jak człowiek był młodszy i telefony były "normalne" jeszcze to troszeczkę się dorabiało i obracało telefonami... Nokii używałem dłuuugo do modelu N82 i wg. mnie na tym Nokia się zakończyła... Dobrze wspominam E51, 6303 i właśnie N82 i tylko tyle ... Reszte co miałem to chłam ... Najlepiej od zawsze użytkowało mi się Sony Ericssona ... Na drugim miejscu Samsung ... Solidy przeszły moje najśmielsze oczekiwania :D :D Oczywiście na duży plus ... Miałem chyba wszystkie :D Najlepszym i najbardziej wytrzymałym okazał się B2100 chociaż na tą chwilę używam E2370 ale to tylko temu że bateria potrafi do miesiąca wytrzymać :D :D ... Nigdy potem nie wiem gdzie jest ładowarka :D Niestety czas "normalnych" telefonów minął i trzeba iść z czasem czyli teraz raczej sensowym wyborem będzie chyba tylko dotyk... :/

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

No fakt większośc to juz dotyki ale jeszcze jest sporo starszych modeli w sprzedarzy ( tzw. "normalnych") i do puki jeszcze są dotyka się nie będę tykał :P

Skoro takie handelki przeprowadzałeś to może miałeś SE K850i?

 

 

 

Co powiecie o tym:

http://allegro.pl/nowa-motorola-ve-66-wi-fi-faktura-gw-bez-simlocka-i2885813083.html


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

K850i miałem i miło wspominałem oprócz tego że przypominał cegiełkę ... :/ Strasznie gruby w kieszeni nie wygodnie leżał ... Ale foto robił świetne nie pamiętam drugiego takiego fona który takie cykał... Co do motorolki to nigdy wizji na nią nie miałem raz miałem V3 ale nie fajnie mi sie na niej smsy pisało... po prostu nie pasowały mi te telefony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Długo go miałeś? Jakieś zawiechy czy cos w tym stylu miewał? Jak z wygodą obsługi (bo kawiatura jest inna niż w pozostałych starszych SE). Ile bateria trzymała?

 

 

Nom kazdem co innego pasi ja się np: w Samsungach nie potrafię odnleźc Nokia tez jakoś srednio mi sie widzi nie wiem może dlatego że na SE i Sagemach się wychowałem :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja wychowałem się na Siemensach ... :D Jakie przeróbki człowiek robił że MP3 potrafiły czytać :D Potem SE pamiętny z Ery jeszcze D750i i potem prawie cała seria walkmanów przewalona :D :D Potem nokia... Masakra jakaś ... No i samsungi Solidy :P Jeden obecnie został E2370 i SE Hazel był ale się już ze zużycia wykończył ... przegadane 30 dni non stop :D :D Rozsunięć telefonu 20 tys a on jak śmigał tak śmigał ... Potem aparat padł no i bateria która trzymała już niecały jeden dzień ... Mam go jeszcze ale użytkuje starej zabytkowej Nokii 3510i bo uciążliwe było jak ciągle padała już ta bateria...

 

K850i użytkowałem chyba z 2 miechy... Pamiętam że ta klawiatura najgorsza nie była po prostu kwestia przyzwyczajenia... Zawiech nie łapał, sorry w ciągu tych 2 miechów jedną miał ale zaktualizowałem softa do najnowszego i potem już nic się nie działo... Wiem że trochę mulił jak się za szybko coś chciało zrobić... Co do baterii to nie pamiętam bo to było już dawno .... I nie pamiętam czy to w nim czy innym SE zacięła mi się przesłona aparatu i musiałem go rozkręcił i jakąś magiczną sprężynkę umocować na swoje miejsce ... Ale na dłuższą chwile nie wytrzymałem z nim ... :D Ja szukałem telefonu idealnego i takim był SE Hazel mimo że slider ale naprawdę miło go będę wspominał poprzez WI-FI, niezły aparat oraz wytrzymałość... Aaaa i przede wszystkim dobrą latarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja mam 2

C901 i W995 telefony typowo do robienia ładnych zdjęć.

A i o reszcie złego słowa nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Starsze SE z jostickami są nic niewarte po jakimś czasie sie wyrabia i przestaje normalnie funkcjonować miałem jeden i juz niechcem ewentualnie dotyk z SE. Co do nokii E52 mam takową i jedna wada umnie to się przycina, a z baterią niema żadnych problemów przcież tam siedzi jedna z lepszych, wytrzymalszych bateri, chyba że źle sformatowałeś chodz ja tego wogole nie robiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Mi w K510i sie urwał a w K300i lekko oprzycinał i powiedziałem sobie nigdy wiecej tego chłamu <_< właśnie wtedy przesiadłem się na Sagema my501X i to był prawdziwy tel - na prawdę :) (rok temu kupiłem 2 my501X nówke za 120zł :lol: ) Gdyby nie praktycznie znikoma ilośc tych telefonów na naszym rynku (ciężko je dostac) to do SE bym niepowrócił po ty jak mnie te 2 modele zraziły

 

@Luke16 K750i (to samo co D750i) to były udane (choc drogie pod koniec 2006r po 750zł hodziły) modele nawet joy w nich był żywotny :)

 

klapka mogła Ci sie w K770i zacinac przynajmniej w moim się zdarza nawet urwałem włącznik aparatu i przestał mi działac aż zrobiłem na stałe :D

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tomek90 telefon miałem od nowości bo dostałem go za przedłużenie umowy w Playu... Bateria sformatowana chodź tego już nie trzeba robić :P ... U mnie nokia nigdy się nie sprawdzała ... Dla tego do niej nie wrócę ... Wczoraj przyjechał kuzyn który ma dotykowego HTC mówie daj mi się pobawić żebym się przyzwyczaił ... No i powiedziałem sobie że NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE! Kupuje drugiego Hazela bądź W995 ... Dotyki jak tutaj konkretnie smsa napisać jadąc w aucie?? A w hazelu czy samsungu bez patrzenia w klawiature po prostu po klikaniu tylko ... Dotyki tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

W995 i C901 nie mają dzojstrików :P a według mnie są SUPER telefony.

Dotykowego bym za darmo nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

@Luke- jaki model i zainstalowany system? Windows czy Android?

Ja jeszcze nie dawno również to samo bym powiedział ale teraz jak będę zmieniał telefon to na pewno nie powrócę do tych małych wyświetlaczy :D

Wadą dotykowego jest chyba tylko to że w samochodzie trzeba patrzeć na klawiaturę jak się pisze i na zwykłej klawiaturze szybciej się smsy pisze, Dla kogoś kto pisze 500 smsów dziennie to może jest uciążliwe ale ja już się przyzwyczaiłem i nie powrócę do zwykłych- chyba że coś się trafi w okazyjnej cenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Android najnowszy jakiś .... No mi się to nie podoba a te smsy to udręka ... A nie ukrywam że piszę ich masę ok 200 dziennie z dziewczyną... i nie wyobrażam sobie pisać jadac autem/ciągnikiem nie czując naciskania klawiszy.... Co do internetu to w fonie używałem tylko do sprawdzenia poczty i nawet w hazelu ten wyświetlacz mi spokojnie starczał ... W solidzie wyświetlacz jest malusi i spokojnie wystarcza... Co jeszcze ja nie gram, nie oglądam filmów na fonie, internet jak wyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Kupiłem przed chwilką okazjonalnie Sony Ericssona Vivaz :D :D Już się wściekam :P Ale cena korzystna ... Jak do po świąt się nie przyzwyczaje to idzie na allegro :D ... Ale foty piekne cyka ;) 8,1 mpix aparat ... Kupiłem bo prawie nowy kosztował mnie 150zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mogę z czystym sumieniem polecić-właściwie brakuje w nim tylko otwieracza do piwa :D (i transmitera FM :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam obecnie Nokie N8 i w największym plusem jest aparat i transmiter:)

 

No ja właśnie z N8 przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Samsung Galaxy S III wczoraj bawiłem się piękna sprawa. Ekran duży i wyraźny, aparat sam łapie ostrość i to bez problemu jak jest ciemniej od +-15cm już. Kupna napewno wart Tylko cena na dziś. Przy ekranie 4" jednak czuć niedosyt duży. Ekran 4.8" dla smartrona to jest to :) Tylko do nagrywania filmików HD trzeba karte 32GB .Tu stwierdzam, że to nieporozumienie już jest w smartfonach iż ten format jest bardzo pamięciochłonny a telefony nie są przystosowane na tyle pamięci. Czyli to tylko chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj