Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kondziu1832    202

hymm do Androida :D

 

1) mało darmowych aplikacji :D

2) do tej pory ani jednej zawiechy

3) jak dla mnie taki bardziej intuicyjny :D

4) darmowa nawigacja dodawana wraz z telefonem

5) brak przesyłania plików przez Bluetooth w tym momencie to mnie po prostu zabolało :(

 

i to tyle jak narazie uwag z użytkowania Windows Phona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

phone niby lepszy od wm...ciekawe co ma takiego super.... phone sie poprostu chowa za WM 6.5

co do darmowej aplikacji to raczej nie sprawa telefonu tylko operatora

no a z tym brakiem bt to juz wogole porazka

 

ogolnie windows jest taki sobie ale raczej latwiejszy w obsludze od androida

o symbianie to sie nawet nie wypowiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a co ma operator do ilości aplikacji?

Obsługa androida też jest banalna, kwestia tego, że WP nic sobie nie utrudnisz, a w Androidzie można tak wszystko poprzestawiać, że z telefonu będzie cegłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

@wojtas972 uzasadnij to że Windows Phone chowa się za Windows Mobile?

1) operator nic nie ma do aplikacji

2) ale można "odblokować" WP i wtedy daje pełnie działania! nawet przesyłania plików przez Bluetooth-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

a tobie chodzi o dostęp do internetu :D to tak

ale jak masz w domu router to możesz korzystać z WiFi, jeśli chcesz pobierać aplikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Dzisiaj pobawiłem się kolegi Nokią C6 i jednak nie spodobała mi się. Jest taka "ceglasta". Spodobały mi się 2 inne telefony. Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro oraz Sony Ericsson TXT Pro. Który byście polecili bardziej? Jeśli ktoś posiada, to proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

ja bym polecił Ci coś wydajniejszego czyli SE mini pro (bez 10) przyzwoity procek wyświetlacz nawet nie najmniejszy tylko wszystko zależy od funduszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia87    9

Ja mam skromniutkiego SE j20i z 5mp aparatem. W SE sa najlepsze aparaty!!


Wypełniam kompleksowo dokumentację związaną z działalnością gospodarstwa. Wnioski o dopłaty bezpośrednie, wnioski za materiał siewny, prowadzę ewidencję ŚOR, i inne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

A co myślicie o telefonie Sony XPERIA J? Mogę go wziąć w ofercie OBA MA z plusa wraz z tabletem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jak na Androida 4.0 to ma za mało RAM-u i za słaby procesor, aby płynnie działać nawet w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

według mnie to już przyzwoity fonik i powinien wystarczyć do codziennego użytku i zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ja też uważam że nie będzie on taki słaby jak dla mnie, ponieważ ja nie wymagam od telefonu nie wiadomo czego :) Do serfowania po necie mam laptopa DELL i tablet który jest w tej ofercie :) No właśnie. Miał ktoś jakieś styczności z tabletem Modecom FreeTab 9701?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Do uzytku codziennego wystarczy normalny zwykly tel ktorym mozna wszedzie zadzwonic i odebrac jezeli ktos dzwoni. :rolleyes:

 

Bywaja tacy co fikusne tel kupuja i maja po kilka przy sobie ale nigdzie nie zadzwoni bo albo kredytu niema albo mu szkoda kasy. :rolleyes: ale trza miec bo taka moda. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ja też uważam że nie będzie on taki słaby jak dla mnie, ponieważ ja nie wymagam od telefonu nie wiadomo czego :) Do serfowania po necie mam laptopa DELL i tablet który jest w tej ofercie :) No właśnie. Miał ktoś jakieś styczności z tabletem Modecom FreeTab 9701?

ale jeśli już decydujesz się na telefon z androidem 4.0 to pasowałoby, aby telefon nie uruchamiał się jak z czkawką... albo nie lagował przy odbieraniu połaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ja osobiście znam takich ludzi. Możliwe że ja taki jestem, jednak dziennie wypisuję jakieś 300 sms-ów i rozmawiam jakieś 1-2 h. I zawsze mam z czego zadzwonić. Nie mam tela dla szpanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

tel nie jest do szpanu no chyba ze się ma z 15 lat i lata sie po szkole z wypasionym telefonem ( bez urazy:P ) ja mam dwa tel co mają już swoje lepsze czasy za sobą ale ważne że chodzą, choć czas zmienić na coś nowego już.

Mam pytanie do użytkowników Nokii Lumia 610. czy jest godna uwagi ?

Edytowano przez Maciejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ja również mam starsze tele obecnie :D A szczególnie SE K800i który ma coś ponad 4 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Mam pytanie do użytkowników Nokii Lumia 610. czy jest godna uwagi ?

Godna , ale barziej godna jest 620 ze względu na WP8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

Ja mam chyba najstarszy telefon Nokia 6310i, z 2002r. Pierwszy aparat z bluetooth, oczywiście model biznesowy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

BobsMF i na tym się telefony skończyły... Najlepszy jaki miałem... A teraz to nie telefony tylko zabawki ... o które trzeba dbać gorzej niż o jajko ... Ja teraz rozglądam się za SE Xperią Active ... Może się sprawdzi w rolniczych warunkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ta 620 bardziej wypasiona od mojej 710 ;[ Tylko trochę jeszcze minie zanim na rynek wejdzie :D

pewnie że bardziej wypasiona, wszystkie parametry lepsze :P Orange i Play będą już ją oferowały w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj