Polecane posty

jonek98    2650

Sam mam xiaomi 5plusa 4/64 i śmiga super przez 3 tygodnie nie złapał jeszcze laga,jak za 700 zł to jest rewela.minus trochę to 6 calowy ekran który mi się porysował od kluczyka w kieszeni,na plus bateria 4000 mAh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Da się na pewno. Poszukaj ustawień sterowania gestem. Mówisz, że nie zdarzyło Ci się przypadkowo czegoś wcisnąć z boku ekranu? Nie miałem go w ręku, czytałem o tym tylko w sieci

5 godzin temu, daron64 napisał:

A czemu miałby być problem? Jest juz dosc popularny na naszym rynku, nie ma łatki tandetnego chinola. A ile straci na wartości to już inna sprawa. 

Bo to jest z mojego punktu widzenia jak z kupnem ciągnika/samochodu egzotycznej marki. Nie ukrywam, że w myślach mam też Xiaomi, ale mam przed nimi opory. Trochę za krótko na rynku ale ceny przyzwoite :) 

@jonek, mówisz o Mi 5s Plus czy Redmi 5 Plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Nigdy. Jak już to z górnego paska coś się wcisnie ale to wtedy jak nie zablokuje ekranu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650
@daniel redmi,xiaomi jeszcze rok dwa i zajmie miejsce Huaweia który kilka lat temu też był egzotyczny a dziś jest uznaną marka.samusngi są dobre ale drogie a nie widzę sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moj tv samsunga padl 2 tygodnie po gwarancji mialem tez kiedys smartfona od nich ze sredniej polki to po roku lagowal masakrycznie, mam jeszcze lodowke co poki co dziala ale rok po gwarancji zaczela buczec. Nawet ze sprzetem lg nie mialem tyle problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

Stałem przed wyborem pomiędzy J3 2017 i tym Xiaomi no i wybrałem j3 , ten xiaomi jakoś tak delikatnie wyglądał i strasznie duży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja mam ponad rok Xioami redmi 4 i sobię chwałę.

Orginalna nakładka MIU na system bardzo fajna sprawa i bateria która trzyma bardzo dłuuuuugo nawet 2 dni przy intensywnym użytkowaniu.Telefon jest bardzo szybki i naprawdę bardzo pojemna pamięć z możliwością rozbudowy o kartę SD.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Taaa dwa dni przy intensywnym użytkowaniu.. Mam Redmi Note 4 i jak sporo korzystam,  net, gry itd to od rana do wieczora wytrzyma.  Poprzednio miałem hammera energy,  to lepiej trzymała bateria, a z kolei lumie to bym musiał że dwa razy ładować do tej 20 przy takim użytkowaniu.  Dwa dni (przy intensywnym uzytkowaniu)  -  nie ma szans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Dokładnie to samo miałem napisać. Nie słyszałem o smartfonie w którym bateria trzyma 2 dni. I co to znaczy "bardzo pojemna pamięć " ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Dla każdego znaczy to co innego :) ja jak nie mam filmowe i dużych gier,  to systemowe 32gb to od uja.  Wszystkie stare zdjęcia itp mam przerzucone na kartę 16gb i dla mnie będzie to bardzo pojemna pamięć.  Dla kogoś,  kto ma dużo gier,  czy filmów /seriali już niekoniecznie. 

Przy normalnym użytkowaniu, tzn jakieś esy,  rozmowy, coś tam na necie spr,  to przy tych 4000 mAh  co niby ma bateria,  to wytrzyma dwie doby. Ale jak będzie się grało i dużo na necie siedziało,  to nie ma szans.  Tylko tutaj pojawia sie to samo,  co przy pamięci  -  a co to znaczy intensywne korzystanie?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam teraz zamowionego redmi note 5 32/3 zobaczymy czy bedzie lepszy od lg q6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140

A ty song zadowolony jesteś z tego xaomi bo też się zastanawiam nad tą marką model 5a 16gb . Mam teraz Samsunga galaxy trend 2 co ma już 3 lata i nie jest taki zły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam same HTC już od jakiegoś czasu, obecnie HTC DESIRE 12+ i super 🙌

mam też do sprzedania czarny HTC DESIRE 12, szanowany, bateria trzyma bdobrze, nie działam na tel destruktywnie choć mam je wszędzie ze sobą 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Moj s7edge wygladal jak pajeczyna, przod i tyl sama pajeczynka plus fioletowy pasek na wyswietlaczu, sprzedalem go jeszcze za 300zl teraz mam s9 i odrazu kupilem obudowe typu armor z zabezpieczeniem przodu rowniez, nie widz8 mi sie na szklo dawac 200zl bo inne puszczaja z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Od s8 juz tylko okragle robia. No niby sie nie odkleja ale ile wytrzymuje to nie wiem, znajac moje uzytkowanie to krótko. A i tak zostaje ochrona pozostalej czesci telefonu a na tym mi zalezalo bo nosze go wszedzie bo w oborze przy krowach uzywam stadoonline no i w ciagniku tez zawsze jest woec zawsze go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, ChiquitaB napisał:

sama pajeczynka plus fioletowy pasek na wyswietlaczu, sprzedalem go jeszcze za 300zl

ja chce za swój tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
10 minut temu, ChiquitaB napisał:

Od s8 juz tylko okragle robia. No niby sie nie odkleja ale ile wytrzymuje to nie wiem, znajac moje uzytkowanie to krótko. A i tak zostaje ochrona pozostalej czesci telefonu a na tym mi zalezalo bo nosze go wszedzie bo w oborze przy krowach uzywam stadoonline no i w ciagniku tez zawsze jest woec zawsze go mam.

Ja mam do s7 Edge coś takiego 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6054125171

Dobrze się sprawuje do tego folia na ekran i ubezpieczenie w PZU  :)

chce zmienić w czerwcu na nowy i myślałem właśnie o s9 ale wizja okrągłego ekranu mnie nie zachwyca i chyba zdecyduje się na ajfona. Nigdy nie miałem a wszyscy tak chwalą....zobaczymy. A ty jakie masz to etui do s9 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja mam cos takiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7276574469. Ale poluje na cos ze szklem hartowanym zamiast tego plastiku. Boki ladnie obudowaneale z tylu lekko kurz przepuszcza chyba przy aparacie

Chcialem iphona ale podobno te najnowsze juz nie sa takie cacy, w iphonie plus taki ze telefon z czasem nie zamula tak jak na androidzie. Mam na firme to cena byla podobna do samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tylko nie szajsung, pamietajcie #xiaomilepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, songo napisał:

tylko nie szajsung

zwany też "szmelcsungiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj