Skocz do zawartości

Polecane posty

MarcinPykuS    62

Ja mam Nokie 5200 od stycznia (chyba) i nie mogę na nią narzekać, nie mam z nią żadnych problemów (i oby tak dalej ;) )...

qazi    57
Ja mam nokie E50. Na razie nie narzekam tylko wkurza mnie to że jak dzwonię do kogoś ze spisu kontaktów to mi się wiesza. Problem znika gdy numer wpisze tak. Ale tak poza tym to spoko mogę ją polecić.

to prawie tak jakbyś napisał "spoko telefon tylko nie działa"

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

już tu pisałem o swoim tel, ale napiszę jeszcze raz ;) mam nokię 5140i.po półtorarocznym użytkowaniu mogę stwierdzić, że telefon naprawdę mocny, nauczył sie już pływać i latać :) ogólnie jest strasznie biedny, ale może to i lepiej.największy bajer, który już nie raz uratował mi życie to wbudowana latarka :) i gdyby miał jeszcze nóż to nie zamieniłbym go na żaden inny :)

silver105    9

a zna ktoś fona LG KU 800 bo moja bliska koleżanka go ma i nie za bardzo się orientuję o awaryjności itp.

Mateusz16    8

Ja mam SE k700i. Telefon może nie ma jakiś tam super bajerów niema ale zawsze coś tam ma ;)

Powiem tylko że jest strasznie wytrzymały nie raz mi spadł i pływał a nadal żyje :)

DJBOMBA12    10
Ja mam SE k700i. Telefon może nie ma jakiś tam super bajerów niema ale zawsze coś tam ma ;)

Powiem tylko że jest strasznie wytrzymały nie raz mi spadł i pływał a nadal żyje :)

buhehe mój kolega też ma K700i to ciągnik go przejechał i nic:D

Piotruniu25    1059

Ja mam SE K310i od ponad 18 miesiecy,może to nie jest super telefon ale jest jeszcze dobry.Zamieżam go zmienić na coś lepszego.Czest go woze w ciągniku w kurzu ale zawsze sie przyda na polu.

morowa91    6

chciałbym sie dowiedzieć coś na temat LG KE970 Shine bo mam zamieram takiego kupić i mam kilka pytań:

Czy często się psuje???

Jaka jest jakość nagrywanych filmików i zdjęć???

Prosze o szybko odpowiedz, bo prawdopodobnie jutro pojade kupić

z góry dziękuje

semos    11

Panowie poradźcie mi coś bo zupełnie nie wiem co wybrać.Jestem na kupnie nowego telefonu i mam na oku dwa modele:

NOKIA E51 albo N73 Który wybrać, różnica w cenie ok 50-80 zł. Ale który jest bardziej funkcjonalny i lepszy??

Grzesiek44    4

n73 bierz ale w wersji Music Edition. Bo normalne podobno się zacinają . Sam zamierzam taką kupić lub n70 music edition.

semos    11

a nie macie koledzy wrażenia ze ten telefon jest strasznie plastikowy??? (słyszałem takie wypowiedzi ze to trochę rażące jak na telefon za taka kasę) i jak działa ten dżojstik??

bartus16    8

joy chodzi jak marzenie to nie SE ze po pol roku ci juz nie dziala a on wcale nie wydaje sie plastikowy.... bo ja chcesz miec tela w metalowej obudowie to sobie kup nokie 6300 lub e 50

morowa91    6

Ja mam SE k510i już ponad dwa lata, a joystik działa jak należy i niemiałem z nim żadnych problemów, a przecież pracował w ekstremalnych warunkach, ile razy spad i nic się niestało :)

bartus16    8

to moze twoj to wyjatek ...

nokia nokia nokia i jeszcze raz nokia nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiesaw    1

Czyli jak właśnie kupiłem nokie 6300 to dobrze wybrałem?

Pierwsza nokia tez dobrze słuzyła 3110. Zato nie chcę już sony ericsonów i motoroli.

szpeniek26    4

Miałem też nokie 6300 ale sprzedałem mniej więcej ta sama kasa w SE W880i mogły by byc bardziej wygodne klawisze.

bartus16    8
Czyli jak właśnie kupiłem nokie 6300 to dobrze wybrałem?

Pierwsza nokia tez dobrze słuzyła 3110. Zato nie chcę już sony ericsonów i motoroli.

ale wiecie ze to sa takie same fony tylko roznia sie panelami a bebechy maja te same

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się