Polecane posty

Krzys123    21

SE T610 w tamtym tygodniu mi się rozpadł i kupiłem N6230 + karta 512mb kingston. Czy to prawda że przy takiej karcie ten telefon głupieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Ja mam Siemensa C60 oraz mam a raczej miałem SE K510i, bo przed wczoraj wypadł mi z kieszeni i przejechałem go pełną przyczepą kukurydzy :) .

Odziwo z zewnątrz nie ma żadnej ryski na obudowie ale nie mogę go włączyć.

A miałen na nim kilka fotek i nie zdążyłem ich wrzucić na AF :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

dzisiaj se kupiłem LG ku800 super felefonik ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0
SE T610 w tamtym tygodniu mi się rozpadł i kupiłem N6230 + karta 512mb kingston. Czy to prawda że przy takiej karcie ten telefon głupieje??

 

Krzysiu to nieprawda.Moja siostra ma nokie 6230i i ma 512 załadowaną na full i telefon tylko troszke wolniej chodzi.Ale jeśli jest nabite tak 400mb to spokojnie wszystko chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

je mam nokie 6230i i telefon jest ok.Jestem zadowolony z niego nie psuje sie nie zamula ani nic :) dobre są karty pam do niego bo teoretycznie można max dać karte 512mb ale znajomy wsadził 1G i wszystko było ok :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Ja od okolo miesiaca mam Nokie 6288.Ogolnie jestem zadowolona, zalezalo mi na tym telefonie glownie ze wzgledu na pamiec zeby robic zdjecia i miec muzyke. Jakis tydzien temu mianowicie podczas prac polowych stlukla mi sie szybka od ekranu - trzeba wymienic obudowe :/ Wszystko przez to ze mialam go w plytkiej kieszeni i musialam go czyms przygniesc :/


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a ja w poniedziałek wejde w posiadanie SE k510i <_<


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

sprzedałem ostatnio moja Nokie 6230 i zamierzam kupić następna. Podobają mi się E50 i 6280, obydwie używane. Która z nich polecicie i dlaczego???


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Aktualnie N7610, na dniach N95 ale bede miał chyba dwie komórki bo N95 w pole brać nie wypada, chociaż.. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak wszyscy to wszyscy w końcu telefon to nie tajemnica :)

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem SE k550i i jestem z niego zadowolony. Tak jak przystało na telefon dobrej firmy bateria po formatowaniu wytrzymuje mi tak przeciętnie 3-4 dni przy słuchaniu muzyki, radia itp.

Z pełną świadomością moge powiedzieć o Super klawiszach wbrew opini osób które nie miały styczności z tym telefonem :)

Pamięci ma sporo bo aż 70 mb :) więc jak ktoś nie chce kupować karty a chce coś w telefonie robić te 70 mb. spokojnie mu wystarczą :)

 

A może ktoś wie skąd moge ściągnąć softa do mego telefonu a dokłądnie softa od modelu SE w610i? i co zrobić aby nie stracić gwarancji?? :)

 

Pozdrawiam Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja mam k700i i musze sie go pozbyc bo mi dzoy niechodzi :) ,mam zamiar kupic k550i lub w810i,a w 550 niema dzoya??ale raczej obstaje przy 550i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

ja mam motorole e398 z softem od e1.fajny telefon.mp3, karty pamieci tylko w oryginale soft do niczego.marzy mi sie nokia n80 ale wystarczyłaby mi 5300 :). a co do niezawodnosci to nokie są mocne ale o nowych to juz nie mozna powiedziec ze sa niezniszczalne tak jak stare. czesto padaja procesory,softy tez do niezawodnych nie naleza. mojemu kumplowi 2 dni temu w n-gage padł właśnie soft.sam z siebie.wyciągnął karte sim zeby do innego tela załozyc i nokia juz sie nie włacza. mojemu bratu 3 m-ce temu tak sie stało w 6600.to jeszcze jest mocny tel bo niezbyt nowy ale symbian juz jest. jak sie okazało cos sie przywiesiło tylko dosyć mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam se k 700i i też mam problem z dżojem chyba jest to wada fabryczna i jeszcze sony cmd J6 do antykwariatu


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

A ja mam Sagema my 301x(nawet spoko telefonik),i mam jeszcze Sony CMD-J5,jak bateria potrzyma 1 dzien to juz jest zarombiscie(ale ja go nieuzywam).A podoba mi sie SE K550i.


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mam sony ericsona w810i super telefon z super aparatem i odtwarzaczem mp3


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj