Polecane posty

andrejus    158

Od 3 lat Użytkuje nokie navigator, tą rozsuwaną. Bardzo fajny tel ale znowu te suwaki, troszkę kurzu i się zacinają.

Ostatnio zgbiłem go na mieście, okazało się że wypadł mi gdy wysiadałem z samochodu. Niestety upadł na jezdni i został rozjechany. wyświetlacz rozpłynął się i 2 klawisze pękły. Wymieniłem wyświetlacz ten za 10 zł i dalej chodzi.

A teraz padł mi w niej głośnik i nie chce mi się już go zmieniać.

Chciałbym zmienić ją na coś nowszego, dobrze żeby miało w miarę duży wyswietlacz, musi mnieć klawisze i nie może być zbyt delikatny taki aby przeżył zdeptanie i nie jeden upadek.

Jaki radzicie kupić?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Byłby super gdyby miał delikatnie wiekszy wyśw. tak aby sprawnie korzystać z nawigacji


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Mi Galaxy S2 wypadł jadąc na motorze przy 100km/h. Całe szczęście był pokrowcu, ale podczas upadku wypadł z niego i ma tylko 2 małe ryski teraz. Dobrze że miał też folię ochronną na wyświetlaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Każdy inny zniósł by to tak samo.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja mam nokię C3, jest ok, qwerty, wifi. Spoko telefonik trzymałbym go do końca umowy ale aparat 2mpix robi tragiczne zdjęcia :(

Szkoda też, że nie ma symbiana ale na chwilę obecną mi to nie przeszkadza.

Jeżeli chodzi o upadki to on upadł mi setki razy, nawet z 3m na beton i działa bez zastrzeżeń, aż dziwi mnie to że nic mu nie jest,, strasznie twardy telefon :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

lol symbian lepszy od androida????:blink: :blink: wolne zarty a zreszta niektore samsungi sa robione na systemie bada a to juz jest absolutna porazka

 

ja mam windows mobile 6.5 (HTC touch pro) i jest ok napewno duzo lepszy od symbiana bo z androidem to jeszcze moze porywalizowac

 

Tak,tak-tego Windowsa to ja też miałem w Samsungu SGH-I 780 i jak on jest lepszy to ja już nie mam pytań :D .

 

Powiedzcie mi teraz mili moi w czym jest ów Android lepszy od Symbiana w moich zastosowaniach :

 

a)telefonowanie

 

b)czytanie e-booków

 

c)przeglądanie Internetu poza zasięgiem EDGE że o UMTS-ie nie wspomnę (poczciwa Opera Mini gania jak wściekła)

 

d)darmowa Navi od czsu do czasu

 

e)lepszy aparat (a tak chociaż mam lustrzankę to i Nokia czasami coś tam pstryknie)

 

f)w gry nie gram a na tym polu Android zapewne wygrywa

 

g)mojemu szwagrowi Android zrobił rachuneczek na jedyne 1072 Euro :D -Nokia ostrzeże o połączeniach sieciowych-Androidek niekoniecznie...

 

@andrejus-Nokię N95 8GB to ja zakupiłem jak tylko weszła do polskiej dystrybucji-tak-za prawie trzy koła :D -i IMHO to chyba nie ma lepszego telefonu po dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

Jak byś zrezygnował z klawiszy ;) to mógł byś zainwestować w Sony Ericssona Xperię activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba97    3

miałem nokie n95 8gb ale miała już swoje lata wiec zmieniłem ja na nokie c6 to lux telefonik mam 4ms i jestem z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Możecie pomóc mi odpowiedzieć na jedno pytanie? Dlaczego wszyscy lecą teraz na telefony z funkcja dotyku? Przecież one są bardziej narażone na uszkodzenia np podczas upadku. Ja nigdy nie miałem komórki. Jeśli już bym musiał kupić to bym kupił Sony Ericsson K 810i. Kolega ma i mówił, że dużo razy mu spadł i nic się nie stało. :) :)

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

jesli ktos lubi malo skomplikowany telefon to wiadomo ze dla niego android jest blee a o WM juz sie nie mowi bo jest dosyc skomplikowany

 

@jaro ty w tym swoim samsungu to miales zapewne 6.0 a ja mam 6.5 wiec jest to duza roznica w moim htc standardowo byl 6.1 i po zminie na 6.5 byla duza roznica tlefonik jest duzo szybszy i bardziej funkcjonalny

 

 

@patryk546 kiedys to ja mialem 3310 i mozna byla nia zucac o sciane i nic sie nie stalo :D

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Moim zdaniem to akurat Android jest prostszy od Symbiana .Co do Samsunga to miał cos tam powyżej 6.0-faktem jest że mimo klawiatury,ekranu dotykowego i kursora optycznego to klawiatura była gorsza niż w moim Blackberry,ekran dotykowy dużo gorszy niż w N8,wieszanie sie było na porządku dziennym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A Nokie n97 ktoś użytkował? To jest dopiero porażka. Dotyk wymieniałem 2 razy... wysiada nawet po upadku z niewielkiej wysokości. Za 3 razem jak mi wysiadł juz go nie zrobiłem. Telefon leży w szafce. Przez ostatni czas przetestowałem kilka telefonów zaczynając od N95 przez N95 8GB dalej E71, N97 i teraz N86 którego też nie polecam. Zwykła N95 jest na prawdę wytrzymała. Miałem ją 1,5 roku a kupiłem go używanego. N95 8GB nie zdążyłem się za wiele pobawić bo go zaorałem rok temu :( Ale jak wyoram to Wam powiem jak zniósł próbę czasu w ziemi :D Zawsze byłem przekonany do Nokii ale po ostatnich nie wypałach jakimi są N97 i N86 już na pewno w nią nie zainwestuje. Będzie trzeba wypróbować Solida od Samsunga którego użytkuje mój tata :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Witam! Czy ktoś z was załapał się może na testowanie HTC Mozart w konkursie sieci Orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Najlepszy telefon jaki miałem to SE k800i- co on nie przeżył nawet byście nie uwierzyli, a zdjęcia to robił jak dzisiejsze 8Mpx (a miał 3.2). Do tej pory go mam, a raczej urzytkuje go moja siostra- zero napraw jedynie suszenie/oczyszczanie

Teraz urzytkuje Nokie C7- mam ją nie wiele czasu (3 m-sc). Jest to dotykowiec ale różni się od innych tym że nie działa na żadne rysiki tylko na palucha- ma u mnie dużego plusa za to bo wiem że w kieszeni nic mi się przez przypadek nie włączy. Tak ogólnie to dobre filmiki nagrywa, gps posiada, no i Wi-fi z ktorego właśnie pisze tego posta na telefonie, duży wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Spodobała mi się nokia e75. Tylko czy ona wytrzyma codzienne użytkowanie w rolnictwie? :blink:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Jeżeli weszliście głębiej w temat telefonów z funkcją dotyku, to mam pytanie. Dlaczego większość ludzi inwestuje w LG GT540 Swift bądź Samsung Avila? :blink:

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Witam! Czy ktoś z was załapał się może na testowanie HTC Mozart w konkursie sieci Orange?

U mnie 2 kolegów w klasie. Ja nie wypełniałem ankiety bo podobno tam trzeba było podać nr. dowodu osobistego czy coś takiego a ja nie mogę się zebrać żeby go w końcu wyrobić B) Trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

U mnie 2 kolegów w klasie. Ja nie wypełniałem ankiety bo podobno tam trzeba było podać nr. dowodu osobistego czy coś takiego a ja nie mogę się zebrać żeby go w końcu wyrobić B) Trudno się mówi.

a ja się zakwalifikowałem. Czekam teraz na kuriera z telefonem. Obecnię posiadam Nokie E 52. Szczerze mówiąc nie jestem z niej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Miałem E52... kupiona nówka i po 3 miechach sprzedałem bo bateria wytrzymywała bagatela 1 dzień.... z tylnej klapki to lakier cały zszedł ... dla mnie E51 była lepszym telefonem ... Najlepszym telefonem dla rolników to samsungi z serii solid :D Mam 2 lata B2100 i powiem szczerze dużo przeszedł kąpiel w morzu i nie tylko, niekiedy gadam sobie z niego z wanny :D czy leży pod prysznicem :P .... Ile razy został rzucony o ściane czy podłogę... a kiedyś co prawda na trawie ale przejechałem go autem :D ... I śmiga dalej ... Bateria trzyma ponad tydzień :P no i za ten gadżet też go mocno cenie... latarka włączana przyciskiem z boku obudowy :) A do zdjęć i rozmów mam SE Hazela i nie narzekam bateria przy rozmowach ok. 4 godzin dziennie starcza spokojnie na 3/4 dni i robi całkiem fajne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj