Polecane posty

Avendrion    40

Przedtem używałem Szajsunga D900 telefon słaby i to bardzo, wymieniłem na Nokie N95 bardzo dobry telefon, działał z 2 lata i sie popsuł nie było warto go robić. Kupiłem sobie Nokie n95 8GB, miałem z 3 tyg i wyleciała na polu... od 3 dni posiadam nokie e71 ale nie narzekam na razie na nią.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Miałem przez 3,5 roku SE k610i Baaardzo fajny telefonik, miałem go wszędzie, kurz, woda nic nie było mu straszne heh.

 

Teraz od jakiś 2 tygodni posiadam SE Hazel oprócz tego że bardzo mi się podoba (slide) to też sprawuje się bardzo dobrze. Fajny aparat, Wi Fi, duży wyświetlacz co łączy się z przyjemnym przeglądaniem internetu, aplikacja Youtube <: Ogólnie jak na razie baaardzo duży plus od mnie dla Sony Ericssona i jego bardzo fajnego telefoniku- Hazela ;d


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka    1

ja przez długi czas miałem SE W200i byl nie do zajeżdżenia nie raz mi wpadł w wode czy cos w tym stylu B)

teraz mam Nokie n8 co tu duzo gadac jest zaje*ista B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

nokia n70 od 4 lat posiadam. Ile razy ona upadła mi z różnich wysokości, na wszelkie rodzaje podłoża to, aż dziwne że jeszcze się nie rozpołowiła i nie popękała. Jeden mankament zaczyna bateria siadać, wytrzyamuje 3 dni i trzeba ładować. A jak sie rozleci to zlikwiduje telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

mam zamiar wziasc przy przedluzeniu umowy nokie C5-00, ale jako ze jest to dosc nowy tel z symbianem na pokladzie, chcialem sie dowiedziec czy ktos nie ma czasem tego telefonu, lub jakis znajomy, tak zebym mogl poznac opinie na jego temat, tak wizualnie wyglada calkiem w miare, parametry tez nienajgorsze moze by sie tak skusic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

<_< jak podaje oficjalna strona Roberta Kubicy w wywiadzie z nim Robert po 30 min zabawy z najnowszym fonem na rynku wyrzucił go ,bo jak stwierdził: "denerwował mnie"-to ma sens :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

W chwili obecnej posiadam Sagem'a my501X mam go 3 i pół roku i nigdy mnie nie zawiudł :blink: i będę go nosił aż się kompletnie rozleci :huh:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Na początku miałem Nokie3310, później Nokia8210 prawie połowę lżejszy od tamtej a te same opcje, później SE T630 najbardziej zamulający się telefon na świecie. Później wielka Nokia6630 2,5 roku ją miałem i jak wracałem z imprezy to wypadł mi z kieszeni koło domu i mleczarz cysterną po niej przejechał i o dziwo tylko wyświetlacz się lekko rozlał i jeszcze ją mam xD. Później NokiaE50 i obecnie telefon który mam najdłużej, bo 3,5 roku i będzie do końca to NokiaN80. Polecam ją każdemu. Jest super, funkcjami nie ustępuje tym nowym, aczkolwiek wymienić musiałem aby taśmę i baterię, kosztem niewielkim, bo samemu to można zrobić. A jeszcze kiedyś to liczyłem ile razy mi upadła, szybo zgubiłem rachubę:huh:


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

na początku miałem lg c3310 później nokie 6300 metalowa obudowa ile razy mi spadła np. na płytki z wysokości troszkę ponad 1metra i nic jej, ale chciałem coś lepszego i od marca tego roku mam nokie 5230 niby dotykowa a spadła mi z biurka z 4razy na podłogę i nic jej nie jest B) nokia to taki john deere wśród telefonów :D:):D :D heh :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Obecnie mam Nokię N96 telefon taki sobie wielkim minusem jest bateria trzyma 1-2 dni szkoda bo telefon ma dużo fajnych funkcji, ma fajne nagłośnienie na 2 głośniki i aparat 5mpx.


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

mam Nokie E52,bateria dobrze trzyma, ale z zasiegiem w domu jest problem, muszę wychodziż z domu by porozmawiac, kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Ja mam za to Nokię 5310 XM :lol: Wszystko działa oki już mam ją 2 lata ale mam zamiar ją sprzedać i kupic SE C510 lub C902 :(


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Też Nokia 5310 XM od 1,5 roku. Jak na razie jedyne łącze z internetem (w tym momencie 1477 godzin jako modem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ja od 2 miesięcy skusiłem się na nokie C6.00 i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotttrek    94

W kolejności chronologicznej: SE K700i. Samsung SGH E-250, Nokia 3110Classic, i obecnie Nokia 2710Navi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj