Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomu    5

A ja nie polecam z Nokii serii N, symbian ma swoje zalety ale i wiele wad, np. bardzo dlugo trwa wysylanie sms-ów.

 

 

Mialem SE K700i, bardzo fajny telefon tylko ten joystick :angry: teraz mam nokie 6300 telefon tez niczego sobie godny polecenia tylko jak pamiec jest zapchana to strasznie się muli ale to raczej wszystkie tak mają.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

A ja nie polecam z Nokii serii N, symbian ma swoje zalety ale i wiele wad, np. bardzo dlugo trwa wysylanie sms-ów.

 

Gdzie ty taką głupotę słyszałeś ja mam E65 na symbianie a ojciec ma N95i również na symbianie i sms idą bez żadnego opóźnienia sekunda i wysłany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

tomu z tym się nie zgodze że smsy długo się wysyłają .... miałem dużo noki i głównie na symbianie i nigdy nie zauważyłem żeby się długo wysyłały ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

No nie wiem moze ja mialem stycznosc z takimi telefonami, ale najwazniejsze ze Nokia to jeden z najlepszych telefonów:D


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Byle nie samsung lub sagem , miałem sagema , i moge śmiało powiedzieć , że to twarda maszynka ( z klapką ) , nawet pływał w możu , i odpłynoł dwa metry od brzegu , na wycieczce , bo słabą smycz kupiłem , i wpadł , a co najcikawsze był włączony , i działał dalej , puki nie spadł ze schodów, i złamała się antenka , i szlak go trafił , ale już planowałem zmiane telefony , osobioście na dzień dzisiejszy posiadam motorole V3 , i nie do zdarcia telfon, sagem się przy nim chowa , po tym , to nawet przednim kołem od MF 255 , i żyje , teraz bateria szwankuje , ale ma prawo , bo od nowości jest , a w żniwa ostro dzwonie , ale daje rade . naprawde polecam motorole z klapką , mój tata mówi , że to pancerny telefon ;) U mnie telefony przechodzą coś strasznego , a zapomniałem dodać , że spadł mi z wysokości 2,4 m na blache na przyczepe , i nic mu się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

motoroli nie lubie ;):) samsunga średnio ale przemawia do mnie jedna rzecz mianowicie ta jego obudowa... mam jeszcze do wyboru se c702 ale czy on tak twardy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ja mam SE k510i fajny telefonik lecz brakuje mu karty pamięci ale za to własej nie ma tak mało bo 28MB tylko ten nieszczęsny dżoystik czasami szwankuje, mój ojciec ma SE k550i - ten sprzet to jest juz nawet wypasiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja miałem sony ericsona k750i :) do czasu aż mi młodszy brat wrzucił do mleka :) i po telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

od dzisiaj jestem szcześliwym(mam taką nadzieje:P) włascicielem nowego tel. Samsung D900i:)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro93    0

ja jestem posiadaczem se k550. jest to mój 4 tel a wszystkie poprzednie tez były se, na początku był t68 później t630 następnie k510, a teraz k550


siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Ja miałem na początku simensa c35, potem pod rząd 4 nokie 3310, potem nokie 3330, simens c65, nokia 2600,nokia 3100, sony ericsson k750i, nokia 2610, teraz posiadam sony ericssona k610i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja nie dawno zakupiłem e51 nawet spoko jest no i mam starą poczciwą 3410 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja tam obecnie użytkuje SE K310i chodzi dobrze i to z niego pisze na AF bo neta w domu niemam :angry: a telefon który wznał bym za najlepszy dla rolnika to NOKIA 3310 niezniszczalna, 4 lata w ciągniku i dawała rade ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ale obrazków w galerii ci nie otwiera w SE ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

SE nieźle jeszcze ogarnia galerie, nie wszystko ale część otworzy ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Mój tel. od 7 miesięcy to nokia 6300 i jak na razie nie zamierzam żadnych zmian.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Mi się na K310 wcale obrazki nie otwierają na necie


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a co się zepsuło?????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj