Polecane posty

bartus16    10

pewnie masz cos nie tak z softem ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja mam Nokie 5200 od stycznia (chyba) i nie mogę na nią narzekać, nie mam z nią żadnych problemów (i oby tak dalej ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Ja mam nokie E50. Na razie nie narzekam tylko wkurza mnie to że jak dzwonię do kogoś ze spisu kontaktów to mi się wiesza. Problem znika gdy numer wpisze tak. Ale tak poza tym to spoko mogę ją polecić.

to prawie tak jakbyś napisał "spoko telefon tylko nie działa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

już tu pisałem o swoim tel, ale napiszę jeszcze raz ;) mam nokię 5140i.po półtorarocznym użytkowaniu mogę stwierdzić, że telefon naprawdę mocny, nauczył sie już pływać i latać :) ogólnie jest strasznie biedny, ale może to i lepiej.największy bajer, który już nie raz uratował mi życie to wbudowana latarka :) i gdyby miał jeszcze nóż to nie zamieniłbym go na żaden inny :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

a zna ktoś fona LG KU 800 bo moja bliska koleżanka go ma i nie za bardzo się orientuję o awaryjności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Ja mam SE k700i. Telefon może nie ma jakiś tam super bajerów niema ale zawsze coś tam ma ;)

Powiem tylko że jest strasznie wytrzymały nie raz mi spadł i pływał a nadal żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Ja mam SE k700i. Telefon może nie ma jakiś tam super bajerów niema ale zawsze coś tam ma ;)

Powiem tylko że jest strasznie wytrzymały nie raz mi spadł i pływał a nadal żyje :)

buhehe mój kolega też ma K700i to ciągnik go przejechał i nic:D


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja mam SE K310i od ponad 18 miesiecy,może to nie jest super telefon ale jest jeszcze dobry.Zamieżam go zmienić na coś lepszego.Czest go woze w ciągniku w kurzu ale zawsze sie przyda na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ej a w tym d 900 to slyszalem strasznie muli sie aparat ze wolno sie wlacza ??????//


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

chciałbym sie dowiedzieć coś na temat LG KE970 Shine bo mam zamieram takiego kupić i mam kilka pytań:

Czy często się psuje???

Jaka jest jakość nagrywanych filmików i zdjęć???

Prosze o szybko odpowiedz, bo prawdopodobnie jutro pojade kupić

 

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Panowie poradźcie mi coś bo zupełnie nie wiem co wybrać.Jestem na kupnie nowego telefonu i mam na oku dwa modele:

 

 

NOKIA E51 albo N73 Który wybrać, różnica w cenie ok 50-80 zł. Ale który jest bardziej funkcjonalny i lepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

n73 bierz ale w wersji Music Edition. Bo normalne podobno się zacinają . Sam zamierzam taką kupić lub n70 music edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mam n73 me i jest zajebi*** bierz ja masz okazje bardzo fajny fonik goraco polecam :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a nie macie koledzy wrażenia ze ten telefon jest strasznie plastikowy??? (słyszałem takie wypowiedzi ze to trochę rażące jak na telefon za taka kasę) i jak działa ten dżojstik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

joy chodzi jak marzenie to nie SE ze po pol roku ci juz nie dziala a on wcale nie wydaje sie plastikowy.... bo ja chcesz miec tela w metalowej obudowie to sobie kup nokie 6300 lub e 50


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja mam SE k510i już ponad dwa lata, a joystik działa jak należy i niemiałem z nim żadnych problemów, a przecież pracował w ekstremalnych warunkach, ile razy spad i nic się niestało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to moze twoj to wyjatek ...

 

 

 

 

 

 

 

nokia nokia nokia i jeszcze raz nokia nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Czyli jak właśnie kupiłem nokie 6300 to dobrze wybrałem?

Pierwsza nokia tez dobrze słuzyła 3110. Zato nie chcę już sony ericsonów i motoroli.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Czyli jak właśnie kupiłem nokie 6300 to dobrze wybrałem?

Pierwsza nokia tez dobrze słuzyła 3110. Zato nie chcę już sony ericsonów i motoroli.

ale wiecie ze to sa takie same fony tylko roznia sie panelami a bebechy maja te same


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nokie 6300 i 3110 srodkiem prawie sie nie roznia... menu to juz symbian s 40 w 3110 i to jest spoko sprawa :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Jav miałem starego Alcatela z wysuwaną antenką,jakiegoś Siemensa,Nokie 3310,jeszcze jakąś Nokie, SE T-630,SE K700i,SE K750i. SE K750i zleciał pare razy z wysokości 7 m,był najechany przez Quada tego dużego leżł dużo razy w krzakach,leżał na deszczu i wszystko chodzi.Mam go ponad 1,5 roku i dżoj ani razu sie nie zacioł tylko karta pamięci nie chce już zapisywać ale sie kupi drugą i już. SE mają łatwiejsze menu(sąsiad też tak uważa). W życiu już nie kupię Noki.

 

 

 

 

 

Nokia to to padło!!!!!!!!!!!!!!!I(sąsiad też tak uważa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

chlopcze ile ty masz lat ????????????? bo jak dla ciebie jest wazne latwe menu to sie nie dziwnie ze bierzesz to badziewie mysle ze np noki n95 to bys nawet nie odblokowal klawiatury ale tak po za tym ale nie bede z wami sie spieral bo wy lepiej wiecie mieliscie po 2 fony w swym zyciui wielcy znawcy hahaha... ja mialem ich w hu* i mam powrównanie

 

 

 

 

 

 

 

 

nokia nokia nokia nokia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj