Polecane posty

DawidMalw    1

Ja mialem J210i to tez mial zje*any dzojstick.Napoczatku to jakos dzialal,ale po okolo pol roku juz nie dziala dzojstick w dol,pozniej w boki,jedynie w gore czasami.Meczylem sie z nim przez rok jeszcze.Pewnie byly to pierwsze wydania tych tel z dzojstickiem,wiec nie byly "dorobione" do perfekcji.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

joystiki to jest wina nie tylko k 700 ale tez innych modeli SE... jedynymi uwolnionymi od tej wady jest seria W :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ja mam sony ericssona K550i, a mam zamiar kupić k800i, ale troche nie za bardzo pasi, bo ma joystick, a wkurzu za bardzo one nie dzialają:), to moze jakiś bez joya:d moze k880i


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja osobicie polecam tylko i wylacznie NOKIE sam posiadam 3 telefony tej marki i sa najlepsze ... a co do SE to sa dobre do puki sie joy nie zepsuje ale SE moge pochwlic za aparaty bo naprwade robia ladne zdj :) a tu kolega sie pyta o k880 i masz tu link do forum i poczytaj sobie co o nim pisza uzytkownicy jak dla mnie super ale nokia n73 wali go na leb :)

 

 

 

 

http://se-center.info/showthread.php?t=52433 tu poczytaj


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

uwazaj na tasme bo moj kolega i brat juz zarobili po 30 za nowa tasme ale to jest jakas wada z poczatku produkcji :) wiesz od ciaglego rzsuwania ona sie przeciera i nie laczy i jak ekran np zrobi sie caly zielony to jest oznaka ze tasma dala du**


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja mam K510i, ale musze sie przejśc do salonu ery i wybadać jaki są teraz w ofercie mixsa i se zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

mi sie podoba oferta ery biznes ale mnie nie stac na nia i nie mam na siebie jakiejs dzialalnosci :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wy macie problemy z tymi yostickami. Ja przez dwa lata mialem w800i i nic mi sie nie stalo z nim fakt ze jest troche inny niz w np k700i. Pierwszy fon to byl T310 a teraz mam w880i


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

ja mam Motorole e398

ale czy ktos ma Samsunga E900 lub Samsunga D900 ?/

niechce mi sie wszystkich stron czytac

któregoś z nich chce kupić ale niewiem czy któryś z nich ma IrDA

bo w jednym opisie tego telefonu na allegro jest napisane że ma IrDA a w drugim że niema (D900 lub E900)

więc nie moge sie zdecydować

prosze o szybką odpowiedź

Pozdrawiam Gregorychar


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja na razie mam Sony Ericson K750i, teraz będę go zmieniał na Nokie N95 albo N73. Raczej na N73, bo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mówicie ze SE to graty bo maja jojstki ale przypominam że już NIE WSZYSTKIE np mój K550I nie ma i dlatego jest fajniutki i jak będę go zmienial to tylko na K850. A Nokia za dużo sobie rząda za markę jak mescedes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hehe wiadomo ze za dobra firme trzeba zplacic tak samo jest jak z maszynami np nokie mozna porównywac do fendt a SE do valtry ... tak miejwiecej jest to zobrazowne na ciagnikach ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody19    1

ja mam SE W200 wysłałem na nim narazie ponad 16 tyś wiadomości a mam go ok 6 miesiecy :) klawiatura sie powycierała miejscami ale tak to dzała bez zarzutu :) choc często go woze w ciagiku w kurzu itp :) zdjecia może nie sa najlepszej jakosci ale nie narzekam :) planuje go zmienic za jakies 3 miesiące po robocie w polu :) nastepca bedzie tez SE tylko jeszcze nie wiem jaki bo może do tego czasu wyjdzie jeszcze jakis fajny model :)


Pronar Zefir 85 + Tur LC3 & Ursus 4514 Agro Bis & Ursus 3512 Agro
Pronar T653 Warfama Z-543 ,N-228 Metal-Fach Agro -Masz , Staltech U-006
Sprzedam rozrzutnik obornika , sipme z-224 , sadzarke ,obsypnik
kombajn ziemniaczany karlik oraz inne info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ja mialem wczesniej SE w810i ale mial maly wypadek,ale teraz mam SE w910i :) SE sa wedlug mnie bardzo dobre i chyba zostane przy nich ale nie jestem pewien bo mam zamiar kupic sobie N95 ale jeszcze nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja was nie rozumien ale dobra co tam :) ja w zyciu jeszcze nie mialem inngeo tela jak NOKIA i nie zamierzam tego zmieniac :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

A co myślicie od LG KG800 CHOCOLATE Nawet Spoko Aparat 1.3 Tylko Brak IrDy i Karty Pamięci(chyba) Ale i tak ma dużą pamięć wewnętrzną 128 MB Kilkanaście piosenek do niego wsadzi. I jak myślicie Nawst Spoko Planuje takie coś kupić W Media Markt za 369 zł


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Ja musze pochwalić (odpukać w nie malowane;P) N95. Pomijając to że świetnie sie przydaje na studiach (ściagi, zdjęcia do laborerk i z wykładów), jej multimedialne możliwości, aparat itp. to to co ona przeżywa w zetorze to respekcik! Mam do niej uchwyt samochodowy taki na szybe, przyczepiam go na deske rozdzielczą przed kierownice, komórka narażona jest na wstrząsy (bo jeżdże głównie w kosiarce), wysoką temperature, kurz. Ponadto pracuje w hucie stali gdzie mamy spore zapylenie kurzem z mikroskopijnych opiłków stali- jedyny problem jaki napotkałem to to że głosniczki z magnesem poprzyciągały kurz stalowy i musze to kiedyś wyczyścić. W sliderze czasami poczeszczy kurz ale przechodzi momentalnie. Wszyscy mnie ostrzegali przed ich awaryjnością, tym że slider sie rozjeżza i łapie luzy, niczego z tych rzeczy nie uświadczyłem a komórke wykorzystuje w 100%, m in do wyznaczenia prędkośći z jaką jade traktorem na polu i do nawigacji w miejskich dżunglach. N95 świetna dla rolnika! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja nie polecam... jest to jeden z gorszych modeli noki ktore sa na rynku duzo ludzi z ktorymi gadam narzeka na te fony troszke lepsza jest 5300 ale tez nie za bardzo...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie E50. Na razie nie narzekam tylko wkurza mnie to że jak dzwonię do kogoś ze spisu kontaktów to mi się wiesza. Problem znika gdy numer wpisze tak. Ale tak poza tym to spoko mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj