Polecane posty

klama    13

ja mam nokie 5200 i nienarzekam


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Ja mam w810i......... Uważam że SE są najlepszymi komórakami........... Koledzy mają jakieś motorole i LG i ciągle z nimi chodzą do serwisu...... A ja jeszcze niebyłem z żżadnym z moich se które do tej pory miałem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

ja tez mam W810i i tylko raz bylem z nim w serwisie bo walnolem go z calej sily o podloge :angry: ,ale teraz trzeba isc drugi raz bo cos mi sie z aparatem dzieje :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

Ja tez mam i uważam że dobry sprzęcior . Moj w 810i "pracuje" z głosnikami które mam w ciągniku i narazie sie z nim nic nie dzieje polecam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Ja mam w810i......... Uważam że SE są najlepszymi komórakami........... Koledzy mają jakieś motorole i LG i ciągle z nimi chodzą do serwisu...... A ja jeszcze niebyłem z żżadnym z moich se które do tej pory miałem :)

co kolego chyba nie wiesz co do konca mówisz B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja mam +fona 401i. Tel bardzo dobry tylko nie mozna wgrywac gier,motywow przez USB tylko przez neta mozna.

A wczesniej mialem SE J210i. To jest gorszy telefon niz NOKIA 3310. Przez ten je**** joystick.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja teraz posiadam sony ericssona k510i i nie mogę dawać zdjęć na AF bo słaba jakość xD


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

No widzisz u ciebie dobra jakość a u mnie zła ale 1 zdjęcie zatwierdzili.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

ja mam se k550 i powiem wam, że telefon jest dla mnie idealny. Ma mp3, radio no i latarke :) bo jak mi światła w sześćdziesiątce padają to sobie swiece fonem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiesz co ja odrazdzam te fony joystiki sie w nich pier***


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
wiesz co ja odrazdzam te fony joystiki sie w nich pier***

Wiem Wiem właśnie nie kupuje Tylko niewiem jaki sobie kupić:/ A jaki Polecacie do 300zł:)? Najlepiej Piszcie na PW:P

A ja posiadam nokie n73 i jestem zadowolony biggrin.gif
Spoko Fon;P

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53
wiesz co ja odrazdzam te fony joystiki sie w nich pier***

jak sie w miare delikatnie obchodzisz z nimi to nic sie nie dzieje (no chyba ze szarpiesz nim jak biegami w c330 :))

a przeczyścic go raz na te 3 czy iles miesiecy to chyba nie taka fatyga...


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale to tez nie o to chodzi bo on jest umieszczony na takich weglowych plytkach i jak one sie wytra to juz daje du** i to podobno jest wada fabryczna k700i :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj