Polecane posty

Gość dominik55   
Gość dominik55

ja osobiście posiadam Nokie C2-02. bardzo fajny telefonik, ekran dotykowy i wysuwana klawiatura. Aparat 2mpx, bateria trzyma nawet do tygodnia i jest bardzo fajna w obsludze. jestem zadowolony :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad3p    3

ja polecam samsung galaxy mini 2 naprawdę fajny telefon szybko łapie wifi niema problemu z zasięgiem i jest bardzo wyrażny ekran polecam sam używam go codziennie i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Samsung Galaxy S2 :)

Polecam na androida gierke Farming Simulator, fajna bardzo wciągająca gierka :wub:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

witam panowie mam pytanie potrzebuje telefonu do 400zł nowy wifi gps qwerty wytrzymały na upadki i żeby bateria conajmniej z 3 dni trzymała co mi polecicie?? w gre wchodzi SE i ewentualnie nokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
percz    0

Może nokia e-52, bardzo fajny telefon, co prawda bez qwerty, ale za to nawet wytrzymała bateria, dobry aparat i wytrzymała na upadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

witam

 

jaki polecacie telefon na mix lub abonament mocny dotykowy aby miał wifi,gps.Myślałem nad nokią n8.

 

a jaki telefon polecacie dla mojego taty aby miał mocną wibrację i był mocny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja od paru miesięcy posiadam S.E Hazel . Telefon ten ,może nie jest najnowszą myślą technologiczną ,ale wyposażenie ma całkiem całkiem ... Mimo że jestem kobietą ,lubię jak telefon trochę waży ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja od paru miesięcy posiadam S.E Hazel . Telefon ten ,może nie jest najnowszą myślą technologiczną ,ale wyposażenie ma całkiem całkiem ... Mimo że jestem kobietą ,lubię jak telefon trochę waży ;):P

A ja głupi myślałem że najważniejsza jest porządna wibracja...coby przez torebkę poczuć :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja głupi myślałem że najważniejsza jest porządna wibracja...coby przez torebkę poczuć :D .

Może się zdziwisz ,ale akurat w telefonie wibracji nie używam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladyslaw1    40

Marcian1234

Jak twój tato nie jest wymagający to zrób tak jak ja. Ja swojemu kupiłem nokię 3510i, telefon przeżyje wszytkie najnowsze zabawki, solidny i prosty w obsłudze, bateria trzyma długo. Można nim nawet gwoździe wbijać. :D Jeśli trochę lepszy to Samsunga Avilę- dobry wyrób za dobra cenę. ;)

Edytowano przez wladyslaw1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Ma ktoś może lumie 900 lub 820? zastanawiam się nad jednym z nich

 

nawiasem mówiąc mam c6 na sprzedaż

Edytowano przez ariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

witam

 

jaki polecacie telefon na mix lub abonament mocny dotykowy aby miał wifi,gps.Myślałem nad nokią n8.

 

a jaki telefon polecacie dla mojego taty aby miał mocną wibrację i był mocny ????

 

N8 na bank już nie jest dostępna w żadnej sieci komórkowej to także o niej zapomnij bo jakoś pod koniec jesieni miałem brać n8 ale już nigdzie nie była dostępna :(

 

Tu już zależy od upodobania. Jeden z chce dobrym aparatem, a inny z jak największym wyświetlaczem także musisz określić swoje wymagania co do sprzętu.

 

Dla taty zdecydowanie Samsung Solid np B2710. Obejrzyj sobie jego testy. Nie bez powodu uważany jest za pancerny :)

Miałem go w łapkach i całkiem fajny i prosty w obsłudze telefon, a to wśród osób starszych, bardzo ważne bo nie wszyscy ogarniają elektronikę :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Od 3 tygodni posiadam Galaxy Mini 2 ale nawet go nie noszę w kieszeni bo mi go szkoda robię przekierowanie na drugi telefon... Jednak dotyk to nie dla mnie :P Jedynie fajnie jest na nim pograć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez sajmonM8
      Szukam programu na nokię e71 z symbianem narazie nic nie mogę znależć z góry dziękuje za pomoc
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj