Skocz do zawartości
benek79

Dopłaty 2008

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Piochu    7

Ja dzisiaj dostałem decyzje, z tego co słyszałem to pieniądze przelewają już od 3 dni od dostania decyzji.

lamboR6    5

Ostatniego grudnia decyzja a dziś przyszły na konto rolnośrodowiskowe. Jeszcze tylko ONW.

Wiadomość z agroFakt.pl

JacekNH    0

Ja jeszcze nic nie dostałem. Ehhh kiedy przyjdą to przyjdą <_<. I tak zaraz będą do wydania ;d

milanreal1    290
Nooo dzisiaj dostałem decyzję o przyznaniu niskotowarówek na następne dwa lata.

Ja dziś tez dostałem decyzje na niskotowarówkę. Już mam nie mogła wytrzymać i pojechała do agencji i powiedzieli ze przyznali na następne 2 lata.

samczyk1991    82

W piątek już będzie 3 tygodnie jak dostałem decyzje, a dopołaty jeszcze nie wpłyneły. 4 tyś na nawozy, 5 na kredyt , i 1 zostanie na drobne wydatki, wpadnie kasa i pójdzie w obrót.

kamieniak89    27

A u nas cisza, ani naliczeń ani kasy, ale to po kontroli, chociaż rolnośrodowiskowe powinny już być :) a kasa by się teraz przydała <_< . Zobaczymy co najbliższe dni przyniosą.

PrzemoO    8

Dzisiaj przyszedł już wniosek na następne dopłaty a jeszcze obecne nie przyszły :P

Rafal180    2

Wujas ma jakies problemy z dopłatami :P nasz region już dawno dostał kase a wujek jeszcze nie :P

samczyk1991    82

tak samo u nas, wszyscy z wiochy już dostali, a my z ojcem i sąsiad czekamy, bo robiliśmy korekte, minimalnie za duża działka została wpisana.

Rafal180    2

wuja zapewne tez miał jakieś korekty,już nie pamiętam dokładnie ale o krowe coś poszło :P

Kacu    3

Noo dzisiaj przyszły obszarówki.Wreszcie 3P doczeka się remontu.

PrzemoO    8

Byłem sobie w banku,patrze na wyciąg a tam agencja 19 lutego przelała już obszarówki a decyzji nie dostałem do tej pory.

Mam tylko decyzje ONW ale za to kasy jeszcze dzisiaj nie było. :)

darek16    3

noi przyszła dopłata i zaraz jej nie bedziędzie;( , i papiery przyszły żeby znowu składać

darek16    3

a dla mnie odpowiada ten termin wypłacania na wiosnę zawsze coś się zrobi , a tak pieniądze by poszły

darek16    3

pójdą i teraz ale wiesz na wiosnę zawsze przybywa kasy bo i jakieś świnie,byki sprzedasz i można coś poważniejszego zrobić

gosc1    2

Naprawdę nie ma żądnego terminu wypłaty pieniędzy od momentu wydania decyzji o ich przyznaniu? Za 2 dni będzie miesiąc od kiedy dostałem decyzję, a kasy nie ma...

Wacek21    35

No mi sie tak zdaje ze 3 tyg od przyznania decyzji powonny byc pieniadze ;)

miszka31    29

dziś byłem w agencji i dowiedziałem że w naszym regionie narybek już konczą wypłacać i bedą tym wiekszym płacić, może do końca marca dostane

kamieniak89    27

U nas nic, z powodu skomplikowanego charakteru kontroli odraczają termin wydania decyzji, a pieniądze za rolnośrodowiskowe przyślą bez decyzji w terminie do roku od otrzymania poprzedniej płatności rolnośrodowiskowej czyli do połowy lutego, akurat bo ktoś widział te pieniądze :) . Niedawno bo jakieś 2 tyg temu była kontrola na polach które mamy w zachodniopomorskiem u dziadka, no i dzwonili dzisiaj że muszą przyjechać i przepisać od ojca protokół bo go zgubili :) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez Angelo
      A co powiecie o tym zapisie: (tekst cytowany z najnowszego projektu)

§ 21
      W 2007 r. o pomoc mogą się ubiegać wyłącznie osoby, o których mowa w § 4.

Czyli:
      § 4
      1. Pomoc przyznaje się osobie fizycznej, która w dniu złożenia wniosku prowadzi działalność rolniczą, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku.

Tak więc, kto nie jest właścicielem gospodarstawa (tzn. przed złożeniem wniosku o MR) to może zapomieć o premii w tym roku!!!
      Co proponujecie robić? Czekać, czy przepisywać gospodarstwo i składać wniosek?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez kissmy...
      od 5 czerwca można składać wnioski o przyznanie pomocy
      w ramach działania 311 „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”

tutaj pojawia się moje pytanie czy w ramach tego działania możliwa jest budowa budynku mieszkalnego przeznaczonego wyłącznie do działalności agroturystycznej (5 pokoi na wynajem)? ja będę w najbliższym czasie ogarniał rozporządzenie oraz opinie doradców z CDR, lecz jeśli ktoś już się nad tym zastanawiał to bardzo proszę o pomoc