benek79

Dopłaty 2008

Polecane posty

kamieniak89    31

@sebe1033, oni (agencja) jak już dzwonili to zapowiedzieli że kontrolują całość, bo my mamy mni. programy rolnośrodowiskowe, a jedyne błędy jakie wyszły to za duża powierzchnia niż w rzeczywistości, ale od tego nie ma sankcji ;) .


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ja dostałem decyzje dzisiaj.

A co do wysokości to musiałbym policzyć ile do ha dają bo areał mi sie troche zwiększył i nie moge z tamtym rokiem porównac.

 

Ps: Wysokosc na ha dopłaty to u mnie 608zł więc trochę więcej niż w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Wczoraj przyszlo oba pisemka ONW i obszarówka. wsumie niewiele więcej niz w tamtym roku. Powiat Iławski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
A w świętokrzyskim dostał już kto decyzje?

Ja dostałem decyzję rolno-środowiskową w połowie listopada. Na kasę kazali czekać do końca roku - tyle wiem że znajomości w ARiMR.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

my dostaliśmy wczoraj decyzjie w świetokrzyskim juz dostają ja mieszkam w oksie to świetokrzyskie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mam nadzieje że na dniach dostane wreszcie decyzje na główne gospodarstwo na poboczne już przyszło(czyt:mamy) większość osób we wsi już dostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Wczoraj dostałem kasę :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

a u mnie poplatanie , jedni dostali decyzje a kasy jeszcze nie , a wsrod tych co nie dostali decyzji sa tacy do ktorych kasa na konta juz dotarla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja też w tym tygodniu dostałem decyzje na wszystko. w banku nie byłem to nie wiem co z kasą . z tego co widzę to parę setek więcej niz w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

się zdziwiłem jak zobaczyłem wyciąg z banku - kasa jest a decyzji jeszcze nie ma-to się nazywa szybkość działania ARIMR


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

ja bym to nazwał populizmem/propagandą :)

 

niemniej cieszy że niektórzy już maja pieniadze :)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u mnie dziś przyszła decyzja - czy agencja ma jakis okreslony czas na wypłate? powiedzmy miesiac od decyzji? czy teraz równie dobrze mogą przelac w maju?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dziś dostałem decyzje :)

Jacku majo określony czas na wypłatę ( bodajże do 3 tygodni)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj