benek79

Dopłaty 2008

Polecane posty

hanssz    2

witam

we wtorek dostałem decyzję obszarowe + cukrowe

jeżeli chodzi o łączną kwotę to jest tego o ok 1,5 tys więcej niż w roku ubiegłym (tzn w tym bo za 2007 dostałem jakoś tak w maju chyba hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

obszarowe+cukrowe już ??;)

 

ciekaw jestem czy jadą z tym po kolei czy na razie tylko wybrani aby pokazać że coś robią


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

za rok 2008 pierwszy raz tak szybko wczoraj tj 20 11 2008 obszarowe + cukrowe a za rok 2007 30 05 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miscola    0
u mnie była kontrol i kasa na końcu marzec nie predzej

Kochani ja miałem kontrolę 2x z rzędu- tłumaczyli się że to tak losowo wypadło-, a dopłaty dostawałem w maju ;) I teraz patrzę, że środek Polski i Podlasie milczy na temat dopłat, chyba znów na szarym końcu :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
Ja jeszcze decyzji nie dostałem, ale u nas niektórzy już dostali.

O dziwo dopłaty niższe niż poprzednie i to dość sporo.

Podobno są tylko te z UNI a z naszego budżetu zero.

 

Do tych co dostali decyzje, czy faktycznie tak jest?.

 

 

Dopłaty są też z naszego budżetu na decyzji tzn. Jest JPO i UPO. Jest to rozdzielone w obliczeniach ale do wypłaty wszystko jest razem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

tak jak paru kolegów sie zdziwiłem - dzisiaj przyszła decyzja o dopłatach -aale tylko zwykłe bez ONW (ciekawe kiedy przyjdzie) ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja też dostałem wczoraj ale bez rolno środowiskowych narazie


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

dziś dostałem decyzje.i o dziwo mi o wszystko przyznali no i nawet dopłata większa niż rok temu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no i dzis tata tez dostał obie decyzje....

pierwszy raz tak wczesnie sie wzięli.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

W tym Łódzkim to różnie bywa ja tydzien temu byłem wezwany po raz kolejny do dokonania poprawek wiez jak koło kwietnia lub maja dostane pieniądze to bedzie dobrze. Ogólnie jezeli ktoś jest wzywany do poprawek to jego płatność bedzie opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

U nas na lubelszczyźnie powiat ziemski lubelski nie słyszałem żeby dostał ktos decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Też już dostałem decyzje z ONW i bezpośrednie też już decyzja jest tylko czekać pozostało ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0
W tym Łódzkim to różnie bywa ja tydzien temu byłem wezwany po raz kolejny do dokonania poprawek wiez jak koło kwietnia lub maja dostane pieniądze to bedzie dobrze. Ogólnie jezeli ktoś jest wzywany do poprawek to jego płatność bedzie opóźniona.

Nie koniecznie ja w zeszłym roku też byłem wzywany na poprawkę w listopadzie a koło 20 stycznia miałem już kasę na koncie. Oczywiście dużo zależy od poprawki oco dokładnie chodzi ja miałem tylko rozbieżność 0,2 ara a Agencja że według nich jest o te dwa niej a ja nato że działka była mierzona i tak zostało tylko musiałem podpisać oświadczenie czy coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Decyzję i wypłatę ONW wczoraj dostałem i też czekam na reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
i jak Arni nie niższe dopłaty??

dostał juz ktos z podlaskiego decyzje?

 

No niestety niższe. :angry:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

2005 klęska suszy (protokół z gminy) dostałem w styczniu

2006 klęska suszy (protokół z gminy) dostałem w marcu

2007 klęska przymrozków (protokół z gminy) dostałem w czerwcu bo mam buraki

2008 dałem sobie spokój z protokołem bo ile można brać kredyty klęskowe i dziś przyszła decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

kamieniak89 to coś miałeś nie OK ,bo oni mają skontrolować 50 % ,a jak będzie coś nie tak to całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj