zdruj77

Rolnicze bajery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczewko    33

Moze niektore wyczyny sa zmyslone ale widzialek kilka wyczynow o ktorych nie napisze bo powiecie ze zmyslone. W ekstremalnych warunkach i przy kierowcy ktory potrafi gaz naciskac ursusy potrafia naprawde duzo,czasami az sie w glowie nie miesci ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Na wsi sąsiad ma syna Krzysia który ma taką bajere jak nie jeden. W żniwa powiedział mi i wujowi że kupują Fendt-a 14 konnego a miał na myśli 140 konnego. Oczywiście nie kupił. Kupili pług 5 skibowy zagonowy do Pronara 82A nie wiem dokładnie jaki to jest ale chyba TUR i mówił że na glinie idzie jak burza. To z ciekawości pojechałem za nimi na pole tak żeby mnie nie widzieli i zobaczyłem nawet dobrze nie ruszyli i już stał. Odczepiali potem korpus na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

U mnie z klasy kolega już od dłuszego czasu mówi mi że kupuje ciągnik na poczatku maiła być to jakiś Renault 200 km a teraz mówi że kupili sobie JD nowego wersja 7030 okazało się że to nieprawda bo drugi mój kolega z kalsy mieszka w tej samej wsi co on i mi wszystko powiedział.Chłopak chyba zazdrościł takiemu gościowi odemnie ze wsi co kupił sobie Nowego JD 7730. :rolleyes:


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazyli    0

mi kolega powiedział że znajomy kupuje jd 700 konnego owszem kupił jelonka tylko że miał 120km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Typek opowiadałmi , ze kupił sobie kabine do c-360 "czeska" z radiem, telewizorem, klima, 4 głosnikami i tunerem.

Ogulnie ma 3 ha i kupił sobie 60. zrobił jej kapitakny remont za , uwaga- 6.500 zł :lol:

Wnioski same wyciągnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry45144    0

u mnie kumpel z klasy mowil ze jak jechal mtz pod gore to sie zlamal na pol albo jak wozili gnoj to jego bracki podeszedl za blisko i mu glowe urwalo i potem pojechali na pogotowie i mu superglu przykleili


ursus C-330M moja maszyna
ursus C-360 też moja maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazyli    0

mi kolega powiedział że znajomy kupuje jd 700 konnego owszem kupił jelonka tylko że miał 120km :) :lol: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

kiedyś sam wkręciłem takiego białorusina... powiedziałem mu ża mój ursus ma 250 kucy, pokiwał głową i powiedział "jak nasz ka siemsot :lol: "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

przykład z AF Mf 255 i 22 tony ciezaru na przyczepach i to po kilka kilometrów ciagał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Typ z AF wkręcał mi ,że jego C 330 z RCW , podczas rozsiewania bodajże wapna nawet dymku nie pusciła, maszyna ma zapotrzebowanie na moc 2 razy więsze niż moc ciapka, nieźle musiał w d... dostać.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

360 i 33 tony ladunku po śniegu bez blokady.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopekluk    0

kupel mówił ze u jego kacapie jest bieg cepier rakieta bo jak wyrywa kłem krzaki to mówił jak by tu kasapem przyjechał to by to rozerwał drzewo i line jak by w min wsadził bieg cepier rakieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Witam, mój kolega z klasy powiedział mi że jego ojciec pociągną ES-em ( ciągnik własnej konstrukcji ) węgla po torach a ten traktor ma tylko 7 km


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Opowiadał mi jeden że 'jego' Ursus 1224 w Transporcie pali 6l/h i jezdzi z prędkością ok 45km/h.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Z takich godnych zacytowania to mi gość wciskał że widziaj jak na ostrym podjeździe na polu bizon Z056 przewrócił się do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil987    0

Mój kumpel to prawdziwy "bajkopisarz" :lol:

Tak jest zafascynowany jd 6120 sąsiada, że można skonać jak coś o nim opowiada :huh: Mówił, że robi nim agregatem uprawowo-siewnym 3 metrowym...OK. Ale jak spytałem jaką prędkością jeździ to twierdzi, że 20 km\h nie schodzi :) Upiera się, że to prawda bo sam z nim jeździł i widział :)

Sam ma mtz-a 82 bez napędu i pytałem jaki ma agregat do niego to mówił, że dokładnie nie wie ale coś koło 3,5 metra :D

Ale powalił mnie na kolana tym jak mówił, że jakby do jego mtz-a założyć przedni napęd to zasuwałby tak samo jak ten jd i komfortem też by mu nie ustępywał :o:)

Dodam jeszcze, że ziemie są tam ciężkie a górki naprawdę zaj***ste :D

To są tylko niektóre jego opowieści :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1992    1

Szczerzę mi to się wydaje, że 75% Was to sami pieprzycie głupoty, że Wam takie rzeczy koledzy albo kuzyni opowiadają!!! Mi się wydaję, że Wy sami takie bajki stwarzacie, a potem wmawiacie innym , że Wam to koledzy albo kuzyni takie rzeczy opowiadali!!! Żal mi Was po prostu!!!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja za czasów podstawówki słyszałem opowieści o ciągniku C-310 i C-320 który wielkością dorównuje stodole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasio92    27

Ja w klasie mam kolegę bajkopisarza ostatnio jaką mi bzdurę mówił to że t 25 rozpołowił c 360 przy wyciąganiu i to uwaga z pierwszego biegu a potem było jeszcze że mu zimą samochód przymarzł do asfaltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Z kumplem kiedyś się spierałem bo twierdził że 5211 ma 4 gary ale po kilku dniach przyznał mi rację że są aż trzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

W robieniu orki 360 na 3 biegu nie widzę nic dziwnego.

Ja tak samo nie widze nic dziwnego i dodam że głęboką orke max na 25 cm c-360 pójdzie w pługu 4x30 ale tylko i wyłącznie dobra pogoda równe pole i regulacja siłowa no i 2 szosową ( a że jest to katowanie sprzętu to druga sprawa)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj