piootr

Owijarki do bel

Polecane posty

maciej123    17

witam chcialbym sie poradzic interesuje mnie owijarka strumyk tosia jest w dosc przystepnej cenie

ma ktos z was taka owijarke? jestescie z niej zadowoleni?

jakie sa wasze opinie na temat tej owijarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczek1999    0

witam  

mam pytanie chce kupic owijarke mam na oku rolmako z-559 używaną z 2008 roku i jeszcze jedną strumyk tosia nowa jaką byście proponowali  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Rozwiazal ktos problem nakladania sie foli 750 50/50  w METAL-FACH Z-560 ,,BERTA''? jaka powinna byc zebatka? moze robic wieksze belki? U mnie po owinieciu widoczne sa "pasy" ale jeszcze nie zdarzyla sie zadna zepsuta bela. Owijam 16 razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reflex52    0

Tylko nie bierzcie z agro-maxa owijarki. Bubel jakich mało szczególnie podajnik folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie jak kolega wyżej pisze mały wydatek pompy hydraulicznej ciągnika. Ewentualnie zużyty silnik hydrauliczny w owijarce. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jakieś uzasadnienie?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

koledzy jaka kupic owijarke stacjonarna tekle sipmy czy berte metalfach doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

Witam mam problem z swoją owijarką metafach z560. Chodzi o wyładunek już owiniętej beli. Gdy podnoszę owijarkę z belką stół potrafi się obrócić i balot spadając niszczy folie zaczepiając o elementy owijarki. Stawanie na prostym nic nie daje bo efekt taki sam. W czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Owijarka samoczynnie się kręci? Na luzie ale gdy jest podpięta do ciągnika możesz rękoma ją zakręcić?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PraktykR    1

Witam mam problem z swoją owijarką metafach z560. Chodzi o wyładunek już owiniętej beli. Gdy podnoszę owijarkę z belką stół potrafi się obrócić i balot spadając niszczy folie zaczepiając o elementy owijarki. Stawanie na prostym nic nie daje bo efekt taki sam. W czym tkwi problem?

Pytanie czy kręci się swobodnie, czy przekręci o "kilka stopni", a potem się blokuje?

 

Najłatwiej było by podłączyć silnik hydrauliczny pod inny sprawny rozdzielacz dwustronnego działania. Jeżeli problem będzie dalej występował, winny jest silnik. W innym przypadku winny jest rozdzielacz, albo złe podłączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Z jakim ciągnikiem współpracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Witam czy kazda folia ma klej z tej samej strony? Jak owija sue to klejaca strona jest na wieszku tak ma byc czy odwrotnie ?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Na  każdej owijarce  jest  schemat zakładania  folii .

Klejąca  strona  ma  iść  od  środka 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zakładaj tak aby folia która dotyka beli była strona bez kleju, klej zawsze na wierzchy tak aby kolejna warstwa foli się przyklejała.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.
       
      Pozdrawiam
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada może instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 Maxicut (2006) ?
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 ?
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj