piootr

Owijarki do bel

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupiłem nową za 5300zł owijarkę na folię 50 i 75.Podróbka sipmy na jej podzespołach tylko o wiele tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Wie ktoś gdzie można jeszcze dostać owijarkę sipma maja OS 7531 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

panowie ma, pytanie, czy ktoś coś słyszał o owijarce z metal fachu z 593 z sterowaniem elektronicznym ?? a jeszcze lepiej czy ktoś już taka posiada i owijał bele ?? jak to się sprawuję ?? dobre rozwiązanie czy lepsze jednak sterowanie tradycyjne mechaniczne ?? wszelkie odpowiedzi mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDJ    0

sprawdz owijarkę firmy Altro sam mam i jest ok, dobra cena i wykonanie - przynajmniej za logo sipma nie dopłaciłem ;-)

Jestem ciekaw jak wygląda twoja opinia po sezonie? Jest warta około 5000? Ile balotów w sezonie owijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnowaczek    0

Ja mam taką owijarkę i jestem bardzo zadowolony. Po dwóch sezonach nic się nie dzieje. Zrobiłem około 1000 balotów. Po co płacić po 9000tys za sipme czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Witam Panowie. Mam zamiar zakup owijarki, cena jaką mogę przeznaczyć to 5 tyś. Jaką proponujecie ?

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jak zwał tak zwał, byleby była na podzespołach, które można dostać na składnicy. Z tego co kojarzę to wuj kiedyś do nich dzwonił: http://otomoto.pl/owijarka-uniwersalna-50-75-marko-polo-wzmacniana-tel-500-11-60-40-producent-A280586.html mówili, że jak zamówi owijarkę, przyjeżdża transport na podwórko i jak się podoba to płacisz i bierzesz a jak nie to odjeżdżają.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daw88    0

Witam Panowie. Mam zamiar zakup owijarki, cena jaką mogę przeznaczyć to 5 tyś. Jaką proponujecie ?

Polecam owijarkę ALTRO , tylko że do niej będziesz musiał trochę dołożyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfons1    0

Witam, mam problem z owijarką sipma oz 7500. Przy wyładunku owiniętej beli pęka folia. Możliwe by pękała na walcu? Folia silotite 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jeżeli walec nie ma jakiś widocznych zadziorów to raczej nie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Sipma Tekla - użytkowana u nas od dobrych 5 czy 6 lat ... Zero awarii rama nie pęka... Jedyną rzeczą którą na dzień dobry zdemontowaliśmy to oryginalny nóż bo jakoś nie zdawał egzaminu ... Owijarka swoje już też wyrobiła bo sporawo jeździłem nią po zarobkach .... Z awarii to po gwarancji akurat padł licznik owinięć balotów ale został kupiony inny z allegro i do dzisiaj dzień śmiga ... Owijarką często owinę belke a potem ją przenoszę i nigdy przenigdy nic się nie stało ...

 

alfons1 ja bym raczej tutaj obstawiał za słaby naciąg folii przy owijaniu przez co powoduje że folia słabo przylega i tworzy się worek powietrza i po zrzuceniu wypycha to powietrze czyli tworzy dziurę...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

a chcesz stacjonarna czy samozaładowcza?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Witam kupiłam stacjonarną z stawiaczem firmy marco-polo,tylko mam dylemat jaka folię kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Przepraszam napisłam głupotę, samozaładowczą z stawiaczem,tylko jakiej firmy folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ja kupiłem w tamtym tygodniu sipme tekle stacjonarną jutro może sie coś owinie to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Mam takie pytanie odnośnie owijarki sipma tekla. Jak się owija folią 750mm to łańcuch trzeba założyć na te większe zębatki czy na mniejsze bo w tej instrukcji co mam nie mogę sie doczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarus820    5

-- połączono --

 

witam.

 

Chce kupić owijarke sipme albo Marco polo. stacjonarną. Moje pytanko czy wejdą na nie bale o szerokości 150 i wysokości 130.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Heniu95
      Witam, 
      Chcę się dowiedzieć czegoś o owijarkach Langren, czy polecacie te owijarki?
      Nie miałem wcześniej styczności  z ową marka i nie wiem co o niej sądzić?
      Dodam  jeszcze że rocznie by robiła ok 70-80 bel.
       
      Pozdrawiam
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada może instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 Maxicut (2006) ?
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 ?
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj