bartekjd1

Pasy do pras

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartekjd1    1

witam jaki jest koszt calkowitej wymiany pasow w prasie john deere??trzeba zakladac oryginalne czy pasuja tez inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wymienić wszystkie pasy i założyć oryginalne to trochę będzie cię to kosztowało ale ja proponuje oryginalne założyć wiem to z własnego doświadczenia bo nie ma to jak oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekjd1    1

wole wiedziec ile kosztuja gdyz zamierzam kupic prase jd590 a moga byc zuzyte wiec chce wiedziec jakie beda dodatkowe koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

ja sprowadzam pasy z USA, gotowy komplet ze spinkami za około 2500$, ale przy dzisiejszym kursie dolara to niezbyt dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMON178    0

A wie ktoś może ile mogą kosztowac pasy do new hollandki 640 bo kupiłem w tamtym roku i pasy zdało by sie je wymiec bo nie są w najleprzym stanie i gdzie można je dostac interesują mnie orginalne


Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

zdruj77- według twojego polecenia to te pasy kosztują ponad 9000PLN + spinki. to ja już wole moje 2500$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

9tys to prawie połowa ceny prasy mówiąc o 550 lub 545 a czy od polskich pas pasowych nadawały by się wrazie czego do jakiejś prasy zachodniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

@włodas a za reklame na tym forum to się wg. regulaminu powinno płacić tak mi sie zdawało gdzie są modelatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

w tym roku w Bednarach rozmawiałem na stoisku JD właśnie o pasach bodajże zaśpiewał 1100 za sztukę do 550. Pas miał by być cięty z metra bez spinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0
w tym roku w Bednarach rozmawiałem na stoisku JD właśnie o pasach bodajże zaśpiewał 1100 za sztukę do 550. Pas miał by być cięty z metra bez spinek.

 

 

 

 

To ci tanio zaśpiewał tak mi się wydaje bo sugeruje się tym znajomy mi mówił że gdzieś we Wrocławiu można kupić pasy on tam kupował tylko do innej prasy to do JD550 kosztował 1m pasa 270zł czyli jeden pas 2700zl jeśli jeden pas ma 10m nie wiem ile dokładnie ma jd 550 ale chyba więcej bo jd 545 ma coś około 10m. Ciekawe kto na tym zarabia jeśli taka duża różnica cen .jeśli możecie to piszcie gdzie można kupić pasy i do jakiej prasy i jakie najczęściej zakładacie spinki klamry które wytrwalsze czy warto zakładać te drutowe czy one tylko na sezon? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0
w tym roku w Bednarach rozmawiałem na stoisku JD właśnie o pasach bodajże zaśpiewał 1100 za sztukę do 550. Pas miał by być cięty z metra bez spinek.

 

 

 

 

To ci tanio zaśpiewał tak mi się wydaje bo sugeruje się tym znajomy mi mówił że gdzieś we Wrocławiu można kupić pasy on tam kupował tylko do innej prasy to do JD550 kosztował 1m pasa 270zł czyli jeden pas 2700zl jeśli jeden pas ma 10m nie wiem ile dokładnie ma jd 550 ale chyba więcej bo jd 545 ma coś około 10m. Ciekawe kto na tym zarabia jeśli taka duża różnica cen .jeśli możecie to piszcie gdzie można kupić pasy i do jakiej prasy i jakie najczęściej zakładacie spinki klamry które wytrwalsze czy warto zakładać te drutowe czy one tylko na sezon? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

Ariss- mogę zapłacić za reklamę, nie ma problemu, tylko nie widzę nigdzie okienka "wpłać". może moderator mi powie jak to zrobić? poza tym Ty też powinieneś płacić, czyż nie? jeśli Ty napiszesz,że dana firma sprowadza pasy to jest ok, ale jeśli ja napiszę,że ja to niestety już nie jest ok. to co powinienem napisać,że znajomy sprowadza? będzie lepiej? chciałem pomóc co niektórym, żeby nie przepłacać, że można inaczej, ale to już nie jest Ci na rękę widzę.

 

 

a wracając do tematu to pasy do JD550 mają dokładnie 13,65 metra krótsze i 13,8 m dłuższe, więc 4x13,8+2x13,65=82,5metra pasów w jd 550 i 590. pomnóżcie to przez cenę za metr bieżący.

no ale to ja jestem niedobry,bo "reklamuję" pasy w tańszej cenie.

 

z tego co słyszałem to polski john deere sprzedaje pasy w cenie 100+vat lub 120+vat za metr bieżący czyli odpowiednio 122pln lub 146,4 za metr bieżący, zależy od punktu sprzedaży(w jelonku taniej, oddziały chyba maja marże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIEJ1992    0

potrzebuje pasy do new hollanda640 kupiłem ją i 3pasy są nie zabogate

jedenn gościu namawia mnie do wymiany wszystkich pasów na nowe gładkie chce mi je założyć za 1500zł

ale teraz przyniej są pasy chropowate. Czy opłaca sie zakładać pasy gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

czytajac odpowiedzi w innych tematach sadze ze gladkie pasy w prasie pasowej to pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRO208    0

Witam,

W ofercie posiadam wszystkie rodzaje pasów do pras belujących wraz ze złaczkami.

Pas do prasy belującej ze strukturą odciśniętego ryżu lub rombów- do każdej belowarki

ALLIS (AC) CHALMERS, CASE-IH (CI), CNH-CASE IH (CN), CHALLENGER (CH), CLAAS (CL), GEHL (GL), HESSTON (HE), JOHN DEERE (DJ), MASSEY FERGUSON (MF), MCKEE (MK), NEW HOLLAND (NH), NEW IDEA (NI), RENN (RE), VERMEER (VE), VICON (VC),WELGER  i inne.

Struktura ryż:

Materiał: czarna guma
Grubość pasa: 6,6mm
Minimalna średnica przewijania: 73mm
Max. temperatura pracy: 90 stopni C
Siła robocza w cięgnie: 54 N/mm

 

Struktura romb:

 

materiał: czarna guma

minimalna średnica przewijania: 90 mm

max. temperatura pracy: 90 stopni C

siła robocza w cięgnie: 54 N/mm


Każdy wymiar.

Kontakt: tel. 601 991 762

post-151700-0-58028800-1428489457_thumb.jpg

post-151700-0-83525900-1428489458_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj