Polecane posty

Nie warto nic kupowac bo zanim ta inwestycja zanim sie zroci na takik arelae to wnuki beda mialy dzieci. Chyba ze masz warzywka to inna para kaloszy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

w sumie to kolega ma troche racjii ale 5 ha to raczej takie hobby

jeżeli chodzi o cene to c 360 może być nieznacznie tańszy

ale lepiej kup c 330 jak już wogóle

no chyba żeby władzia to porównywalny sprzęt a sporo tańszy


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze na te 5ha warto kupić ciągnik nikt ci łaski nie robi kiedy chcesz jedziesz i robisz czy się zwróci nie wiem ale na pewno dużo ułatwi tym bardziej że kolega napisał że traktor byłby również przeznaczony do lasu C330 w zupełności by wystarczyło o do 15tyś można kupić ciapka który będzie służył ładnych kilka lat ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3

ja mam 7 ha i jest to traktowane jako hobby , oprócz tego pracuje i pole to tylko taki dodatek, zależy mi na tym aby w miare szybko zaorać urobić zasiać i mieć przyjemność z tego że mi w polu rośnie ;), obecnie mam 60 a pola sa urodzajne ale ciężkie (rędziny) i czasami przy orce ledwo idzie na 2 biegu z pługiem 2 skibowym, Cięgnik jest mocny po remoncie i ciągnie ale ciężka ziemia sprawia że sie slizga w miejscu, juz nie mówie co cie dzieje jak troche poleje. szukam ciągnika który by pozwolił na szybsze wykonanie pracy oraz dawał większy komfort pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

A ile masz kasy do wydania?

 

Ja bym proponował jakiegos Zetorka 5245 , 6245 , 7245 zawsze masz komfort, 4x4 na cięzko ziemie akurat. Ale cena malenka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 5 ha polecam ciągnik LANDINI MISTRAL jestem dealerem LANDINI i URSUS zapraszam do kupna ciągnika w mojej firmie


Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

przecież na 7 ha nie kupi nowego ciągnika z salonu????


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
na 5 ha polecam ciągnik LANDINI MISTRAL jestem dealerem LANDINI i URSUS zapraszam do kupna ciągnika w mojej firmie

 

hehe ciekawe jaka cena??? za 30tys kupie???? pewnie same kola.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0
na 5 ha polecam ciągnik LANDINI MISTRAL jestem dealerem LANDINI i URSUS zapraszam do kupna ciągnika w mojej firmie

Co jeszcze zaproponujesz może jakieś argumenty :angry: Ja na 5 ha poleciałbym Ursusa c 330 , T-25 lub może MF 255 ale to już inna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
przecież na 7 ha nie kupi nowego ciągnika z salonu????

Znajomy na 7 ha chce kupić jd 5620 z turem i całym osprzętem tylko nie chcą mu dać kredytu bo ma za mało ha i szuka dzierżawy dobrać (pracuje poza rolnictwem) inny znajomy ma 10 ha dobrał 2 ha dzierżawy i wzioł agrofarm 85 z turem i kilka maszyn także wszystko jest możliwe a wy tutaj smiejecie się ze na 20 ha stara c 360 to za dużo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

ale pojakiego grzyba zadłużać się na taką kasę ???

przecież to tylko 7ha

dla mnie to głupota to się nie odrobi


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Znajomy na 7 ha chce kupić jd 5620 z turem i całym osprzętem tylko nie chcą mu dać kredytu bo ma za mało ha i szuka dzierżawy dobrać (pracuje poza rolnictwem) inny znajomy ma 10 ha dobrał 2 ha dzierżawy i wzioł agrofarm 85 z turem i kilka maszyn także wszystko jest możliwe a wy tutaj smiejecie się ze na 20 ha stara c 360 to za dużo :lol: B) B)

hehe u mnie gość na 15 ha ma zetora 7340 i proxime 8441 B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech kupuje jak go stać na spłatę ciągnika chyba nie możliwe jest żeby z takiego areału wyrobić na taki sprzęt no chyba że na tej ziemi marihuanę uprawiał ale jakby tego JD za kilka lat sprzedawał z takim przebiegiem z chęcią bym kupił :lol:.co innego jak ktoś ma małe gospodarstwo i pracę a rolnictwo to dla niego hobby.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

jeżeli nowy i robił by tylko u siebie

to rozumiem chęć zakupu przez Ciebie massey

takiego ciągnika


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey3120    0

a myślałaś o zetprku 5211?? bardzo fajny sprzęt jak jeszcze trafisz na dużych kołach (16.9 R28) to suuper wiem bo sam takiego mam... przy lekkich pracach pali niewiele więcej od c 330 a konfort o wiele lepszy i oczywiście wiele potrafi... u mnie chodził z pługiem 3 skibowy... serdecznie polecam wdzięczna maszyna... Pozdr :lol:


Mój sprzęt: Massey ferguson 3120, ursus 912, ursus 914 z turem, zetor 5211 i ursus c 330;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Trafi????

na dużych kołach???

Przecież zetor 5211 ma w standardzie 16.9 x 28


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitermtk    6

ja proponuje T25, Ursusa 2812 lub 3512

 

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Ja mysle ze odpowiedni by byl MTZ do lasu nie zawodny zwinny mocny silnik nie do zajechania (trudno zdusic), w pole jak najbardziej te 5ha spokojnie obleci i malo spali do transportu dobry predkosc 40km/h wiec mozna jezdzic jak sie cos popsuje to czesci dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie ;) i za mala kwote, jak zna sie sktos z rodziny na ciagnikach to bez problemu naprawi nie trzeba serwisu i jeszcze zapomnialem dodac ze tani za 28tys kupisz ciagnik w bdb stanie:)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr5011    0

Proponuję zetora 5211 skróci ci czas pracy o połowę w porównaniu z c 330 i komfort pracy nie porównywalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

zetor to kupa kasy nie wiem czy bedzie się opłacać

mtz fajny

tylko wygląda jakby był ciosany od siekiery

silniki fakt niedo zajechania

cóż więcej można napisać ??? hm

jeżeli nie patrzysz na cenę to zetor 5211

ale jeżeli tak to 3p ze szczelną kabiną ot co


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Zetor 5211 za drogi ? a jak @agromarchobrzany proponował nowy B)

Na 5 ha polecam C-330 ostatecznie C-360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

a po co na 5ha 80 koni c-330 wystarczy na ten areał no chyba że chcesz pracować w komforcie i możesz trochę dołożyć to Zetor 5211 który będzie nawet na to za duży ale on jest w ostateczności bo większych nie ma sensu brać


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

ursus c-330 spokojnie wystarczy ;)

 

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wg mnie 30 spokojnie wystarczy, ciągnik mały zwrotny NIE ropozerny w dodatku idealny do lasu ale jeśli racujesz poza rolnictwem równiez to potrzebujesz coś silnijszgo, zeby nie bawić sie wykonac robote szybko i dobrze? prawda? jak byś sie na 30 zdecydował to moge Ci zaoferowac pług 2 skibowy;d b.mało uzywany;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj